Philips TAVS700/10 hnedý

Cena:
149,99 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 3,00 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Štýlový rádioprijímač Philips TAVS700/10 v retro prevedení z 50-tych rokov s dreveným krytom, medenými otočnými ovládačmi a stmievateľným displejom digitálnych hodín sa stane ideálnym doplnkom do interiérov domov, bytov či chalúp – všade tam, kde si chcete užiť počúvanie vašich obľúbených rozhlasových staníc. Tie si budete môcť naladiť prostredníctvom FM/DAB+ digitálneho tunera s možnosťou uloženia až 40 predvolených staníc (20 + 20). Kvalitný zvuk bude prúdiť do priestoru z dvoch 3“ reproduktorov s RMS výkonom 20 W. S určitosťou poteší prítomnosť technológie Bluetooth 4.2, vďaka ktorej budete môcť pohodlne streamovať hudbu z vášho smartfónu či tabletu.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Štýlové rádio s gramofónom Roadstar HIF-1993BT v atraktívnom retro dizajne ponúka okrem prehrávania CD a klasických platní aj integrované FM/AM rádio, streamovanie zvuku cez Bluetooth, kazetovú mechaniku, prehrávač MP3 z CD alebo USB vstupu. Obľúbené pesničky z CD, platne alebo kazety dokáže nahrať na USB kľúč do formátu MP3 a potom ich prehrávať. Predná čast s LCD displejom obsahuje stupnicu rádia, USB a AUX port, gombíky a tlačidlá na ovládanie všetkých funkcií. Pre reprodukciu poslúžia zabudované stereo reproduktory s výkonom 2 x 2,5 W. Tri rýchlosti gramofónu 33/45/78 ot./min. umožnia prehrávať aj staršie platne. Multifunkčný diaľkový ovládač umožní ovládať niektoré funkcie zariadenia.

Základné parametre

  • Bluetooth: Áno
  • USB port: Áno
  • Typ média: CD

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Zariadenie v staromódnom štýle

Toto zariadenie s Bluetooth je zaobalené do staromódnej drevenej skrinky, ktorá zo seba vyžaruje čaro starších rokov. Detaily z éry 50-tych rokov, ako dvojité ovládacie tlačidlá a mriežka reproduktora, vás dostane späť do doby, keď rádiové vlny ovládal jazz a rock and roll. 

Veľký a jasný displej

Veľký a jasný displej digitálnych hodín je stmievateľný, čo uľahčuje nastavenie správnej úrovne. Po západe slnka stlačte tlačidlo ponuky, aby ste sa dostali k nastaveniu intenzity osvetlenia. 

DAB+ a FM digitálne rádio

Toto zariadenie disponuje FM tunerom a pripojením Bluetooth na streamovanie z vášho smartfónu. DAB+ rádio zas prináša krištáľovo čistý príjem vysielania. Pre vaše obľúbené stanice môžete nastaviť až 20 predvolieb FM a 20 predvolieb DAB.

Čistý a detailný zvuk

Dva 3“ reproduktory s plným rozsahom poskytujú čistý a detailný zvuk. Basový reflexný port vypĺňa nízke tóny, čím získate silnú priestorovú basovú odozvu. 

Dvojité ovládacie tlačidlá

Krátkym stlačením je rádio pripravené na párovanie. Bezdrôtový dosah Bluetooth technológie je 10 metrov. Dve ovládacie tlačidlá v staromódnom štýle ponúkajú ovládanie hlasitosti, zdroja, DAB+/FM staníc a viac.


 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

USB port: Áno
iTyp displeja: LCD
Výstup pre slúchadlá: Nie
Podporované pásma: DAB+, FM
Celkový výkon: 20 W
Počet staníc v pamäti: 40
Vstavaný displej: Áno
DAB: Áno
Hodiny: Áno
Časovač: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Philips
Celkový výkon: 20 W

Konektivita

USB port: Áno
Výstup pre slúchadlá: Nie
AUX vstup: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: hnedá
Šírka: 33,5 cm
Výška: 18,3 cm
Hĺbka: 14,6 cm
Hmotnosť: 2,55 Kg

Multimedia

Zvukové formáty: mp3

Display/Grafika

iTyp displeja: LCD
Vstavaný displej: Áno

Rádio

Podporované pásma: DAB+, FM
Počet staníc v pamäti: 40
DAB: Áno

Funkcie

Hodiny: Áno
Časovač: Áno

Energetické údaje

Napájanie: USB-C

Ostatné

Kód produktu: 4895229101296

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore