Philips TAW6505/10 sivý

  • Doprava zadarmo
  • Cashback 40 €
  • Zľava

Wi-Fi: Áno, Bluetooth: Áno, USB port: Nie, Integr.čítačka kariet: Nie, Airplay: Áno, RMS výkon: 80 W, NFC: Nie, Typ reproduktora: 2 - pásmový, Počet reproduktorov: 1


Cena s Cashbackom 40,00 € Platí do 30. 6. 2022
Ako získať cashback
249,00 €

Cena 289,00 €

Zľava 4 % z pôvodnej ceny: 299,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 5,78 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Špičkový bezdrôtový reproduktor Philips TAW6505/10 v elegantnom sivom farebnom prevedení svojimi inovatívnymi vlastnosťami a moderným dizajnom skvele zapasuje do každej novodobej domácnosti. Špecifikom je realistický stereofónny zvuk s výkonom 80 W, ktorý bude prehrávaný s čistými výškami a hlbokými basmi z dvojice basových reproduktorov, dvoch pasívnych žiaričov a dvoch výškových reproduktorov. Zariadenie sa pýši kompatibilitou so systémom DTS Play-Fi (pre synchronizáciu s inými reproduktormi) či technológiami Bluetooth, Google Chromecast a Apple AirPlay 2. Pripája sa k internetu cez domácu Wi-Fi sieť a poskytuje tak prístup k službám ako Spotify Connect, Tidal či Deezer, no poteší aj zabudovaný indikátor LED, ktorý funguje s technológiou Ambilight.

Väčší zvuk v každej miestnosti

Tento výkonný bezdrôtový reproduktor vám zabezpečí 80 W bohatého zvuku – samostatne alebo ako súčasť nastavenia pre viac miestností. Získate stereofónny zvuk plný detailov, dokonalú synchronizáciu a jednoduchú kontrolu či už pre pripojenie k televízoru alebo k iným reproduktorom. 

DTS Play-Fi

Tento bezdrôtový reproduktor je kompatibilný so systémom DTS Play-Fi, takže môžete jednoducho synchronizovať s inými reproduktormi kompatibilnými so systémom Play-Fi pre zvuk do viacerých miestností. Ak váš zvukový panel podporuje systém Play-Fi Surround, môžete dokonca spraviť z tohto reproduktora súčasť naozajstnej zostavy s priestorovým zvukom pre filmovú noc. 

Perfektná synchronizácia medzi miestnosťami

Dva basové reproduktory, dva pasívne žiariče a dva výškové reproduktory sa spolu postarajú o zvuk, ktorý zaplní celú miestnosť výkonnými basmi a oslňujúcou výškou. Streamovanie Wi-Fi zabezpečí signál najvyššej kvality a postará sa o perfektnú synchronizáciu zvuku medzi reproduktormi alebo miestnosťami. 

Zlepšuje zvuk reproduktorov 

Požiadajte zariadenia so službou Alexa alebo ľubovoľné zariadenie s asistentom Google, aby prehralo hudbu cez reproduktor. Zvýšte hlasitosť na párty, neskoro v noci ju stíšte, dostávajte stále viac noviniek – všetko úplne bez rúk. 

Spotify Connect, Tidal, Deezer – všetko je tu

Či už streamujete priamo zo Spotify alebo otvárate albumy s vysokým rozlíšením na platforme Tidal cez aplikáciu Play-Fi, tento reproduktor dokáže streamovať všetko. Od zoznamov prehrávaných súborov v obývačke po podcasty v kancelárii – všetko, čo milujete, bude znieť bohatšie, hlbšie a čistejšie.  

Pripojte sa ku všetkým svojim zariadeniam

Vďaka kompatibilite s technológiami Wi-Fi, Bluetooth, Google Chromecast a Apple AirPlay 2 môžete streamovať svoju obľúbenú hudbu a podcasty tak, ako chcete. Ak používate zariadenia iOS, môžete pomocou Siri ovládať reproduktor svojím hlasom. 

Zabudovaný indikátor LED

Tento bezdrôtový reproduktor si poradí nielen s hudbou, ale aj s technológiou Ambilight. Stačí stlačiť tlačidlo prepojenia Ambilight na reproduktore a pripojiť sa k televízoru. Vychutnajte si hlbší efekt Ambilight pri pozeraní filmov alebo hraní, alebo keď počúvate hudbu. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Áno
Bluetooth Áno
USB port Nie
Integr.čítačka kariet Nie
Airplay Áno
RMS výkon 80 W
NFC Nie
Typ reproduktora 2 - pásmový
Počet reproduktorov 1

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Philips TAW6505/10 sivý

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené