Pioneer N-30AE čierny

Cena:
539,00 €

Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Pri nákupe produktu získate extra hodnotu bodov 21,56 €

Doprava zdarma

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Stavte na istotu a vybavte svoju obývaciu miestnosť naozaj špičkovým multimediálnym sieťovým prehrávačom. Pioneer N-30AE-B ponúka dva kanály a prehrávanie až 11,2 MHz DSD. Svojím znením si okamžite získa vašu pozornosť i sympatie. Streamovanie vašich obľúbených skladieb bude s ním mimoriadne jednoduché a pohodlné zároveň, nakoľko podporuje množstvo online služieb i pokročilých technológií. Na mysli máme napríklad Spotify, Dezzer a Tidal služby alebo internetové rádio TuneIn. Vyberať si tak budete z viac ako 100 000 rozhlasových staníc. Prepojenie s mobilným telefónom umožňujú aj funkcie Google Cast a AirPlay, ale aj dvojpásmový WiFi modul s podporou frekvencií 2,4 a 5 GHz. Podporuje rovnako operačný systém Android i iOS. K dispozícii budete mať aj dvojicu USB portov. Hliníkový panel pridáva na elegancii, čím dokonale vynikne v každom interiéri. Krásne sa na ňom vyníma 3,5“ farebný LCD displej spolu s ovládacími prvkami a konektormi.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zdarma
 • 4% späť na NAY Extra kartu

Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Ideálna voľba

Prehrávanie vašej obľúbenej hudby posuniete s týmto sieťovým prehrávačom na podstatne vyššiu úroveň. Pioneer N-30AE-B ponúka hneď niekoľko možností pre streamovanie, čím sa stane nenahraditeľnou súčasťou vašej domácnosti. Vy i ostatní členovia rodiny si ho okamžite zamilujete. O využitie maximálneho potenciálu audiovstupov a naozaj vysokú kvalitu prehrávanej hudby sa postará kvalitný AKM prevodník.

Synchronizácia 

Využívať môžete mnohé online služby, ako napríklad Spotify, Tidal, Dezzer, ale aj internetové rádio TuneIn, kedy budete mať prístup k viac ako 100 000 rádiovým staniciam. Je len na vás pre ktorú sa v danom momente rozhodnete. Využiť môžete aj integrované dvojpásmové Wi-fi s podporou frekvenčných kanálov 2,4 a 5 GHz. Disponuje však aj podporou funkcie Google Cast (pri zariadeniach s operačným systémom Android) a Apple AirPlay (pri zariadeniach s operačným systémom iOS). HDD externé disky alebo USB kľúče ľahko pripojíte pomocou dvojice USB portov. Samotnú obsluhu uľahčuje aplikácia, ktorú si možno nainštalovať do vášho mobilného telefónu alebo tabletu. FireConnect umožňuje prepojiť zariadenia v celej vašej domácnosti. 

Dizajn

Nadčasové prevedenie pôsobí veľmi elegantne, čím si okamžite získajú Vašu pozornosť, sympatie i obdiv. Jednoduché a čisté línie dokonale vyniknú v každom interiéri, čím osloví rovnako dámy i pánov. Hliníkový predný panel je vybavený 3,5-palcovým farebným LCD displejom, s ktorým je ovládanie ešte pohodlnejšie. Obrazovka ponúka všetky potrebné informácie ku skladbám, ktoré práve prehrávate. Okrem toho sa na ňom nachádzajú aj ovládacie prvky a konektory.

FlareConnect - správa prehrávania v domácnosti

Technológia FlareConnect* zdieľa zvuk zo siete a externé audio vstupné zdroje medzi kompatibilnými komponentami. Vychutnajte si jednoduché prehrávanie hudby z LP platní, CD, služieb sieťovej hudby a ďalších s podporovanými komponentami a reproduktormi multiroom. Výber hudby a správa prehrávania v domácnosti sú zabudované do aplikácie Pioneer Remote App. *Zdieľanie zvuku z externých vstupov je povolené s budúcou aktualizáciou firmvéru. Externé audio vstupy podporujúce FlareConnect sa môžu líšiť v závislosti od modelu.

DTS Play-Fi

Prehrávač DTS Play-Fi* bezdrôtovo prenáša akýkoľvek zvukový obsah z akéhokoľvek kompatibilného mobilného zariadenia do kompatibilných audio systémov DTS Play-Fi a vytvára vo vašom domácnosti viacnásobný systém. Môžete streamovať rôzne zdroje na rôzne reproduktory súčasne z aplikácie DTS Play-Fi. *Vyžaduje aktualizáciu firmvéru.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Nie
USB port: Áno
Zvukové formáty: wav, aac, wma, mp3, mp4, LPCM, flac
iEthernet / LAN pripojenie: Áno
iAirplay: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Pioneer
iSmart: Áno

Konektivita

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Nie
USB port: Áno
iEthernet / LAN pripojenie: Áno
Počet analóg.výstupov: 1
iAirplay: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 43,5 cm
Hmotnosť: 3400 g
Výška: 10,3 cm
Hĺbka: 30 cm

Multimedia

Zvukové formáty: wav, aac, wma, mp3, mp4, LPCM, flac

Ostatné

Kód produktu: N-30AE-B

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore