Pioneer N-30AE strieborný

0 Pridaj vlastné hodnotenie (0)

Cena v predajni:

449,00 €

Rezervácia je zadarmo

Pôvodná cena: 529,00 €
Ušetríte: 15 %
Späť na NAY Extra kartu 8,98 €
Na splátky mesačne spočítať od 44.9 €

Nie je na sklade v žiadnej predajni

Cena v e-shope:

449,00 €

Doprava zdarma

Pôvodná cena: 529,00 €
Ušetríte: 15 %
Späť na NAY Extra kartu 8,98 €
Na splátky mesačne spočítať od 44.9 €

Na objednávku Kedy bude produkt v predajni?

Príplatkové služby

Predĺžená záruka

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Strieborné prevedenie tohto domáceho kina Vás očarí už na prvý pohľad. Nielen však po vizuálnej stránke, ale rovnako aj po technickej. Vašu obývaciu miestnosť tak razom vybavíte kvalitnou zvukovou technikou. Ponúka 2 kanály a prehrávanie až 11,2 MHz DSD. Reprodukcia bude na skutočne vysokej úrovni, o čom sa aj samy veľmi rýchlo presvedčíte. Vďaka podpore mnohých online služieb i pokročilých moderných technológií je streamovanie Vašej obľúbenej hudby mimoriadne pohodlné a jednoduché zároveň. Hovoríme napríklad o službách Spotify, Dezzer a Tidal alebo internetovom rádiu TuneIn. Na výber tak budete mať z viac ako 100 000 rozhlasových staníc. Pripojenie s mobilným telefónom alebo tabletom umožňujú aj funkcie Google Cast a AirPlay, ale aj 2-pásmový WiFi modul s podporou frekvencií 2,4 a 5 GHz. Ovládanie uľahčuje aj aplikáciu, ktorú si možno ľahko nainštalovať, pričom podporuje operačný systém Android i iOS. Využívať môžete aj dvojicu USB portov. Hliníkový predný panel pôsobí veľmi elegantne a nadčasovo. Priamo na ňom sa nachádza 3,5-palcový farebný LCD displej spolu s ovládacími prvkami a konektormi.

Zobraziť celý popis

Popis produktu

Ideálna voľba

Prehrávanie Vašej obľúbenej hudby posuniete s týmto sieťovým prehrávačom na podstatne vyššiu úroveň. Pioneer N-30AE-S ponúka hneď niekoľko možností pre streamovanie, čím sa stane nenahraditeľnou súčasťou Vašej domácnosti. Vy i ostatní členovia rodiny si ho okamžite zamilujete. O využitie maximálneho potenciálu audiovstupov a naozaj vysokú kvalitu prehrávanej hudby sa postará kvalitný AKM prevodník.

Synchronizácia 

Využívať môžete mnohé online služby, ako napríklad Spotify, Tidal, Dezzer, ale aj internetové rádio TuneIn, kedy budete mať prístup k viac ako 100 000 rádiovým staniciam. Je len na Vás pre ktorú sa v danom momente rozhodnete. Využiť môžete aj integrované dvojpásmové Wi-fi s podporou frekvenčných kanálov 2,4 a 5 GHz. Disponuje však aj podporou funkcie Google Cast (pri zariadeniach s operačným systémom Android) a Apple AirPlay (pri zariadeniach s operačným systémom iOS). HDD externé disky alebo USB kľúče ľahko pripojíte pomocou dvojice USB portov. Samotnú obsluhu uľahčuje aplikácia, ktorú si možno nainštalovať do Vášho mobilného telefónu alebo tabletu. FireConnect umožňuje prepojiť zariadenia v celej Vašej domácnosti. 

Dizajn

Nadčasové prevedenie pôsobí veľmi elegantne, čím si okamžite získajú Vašu pozornosť, sympatie i obdiv. Jednoduché a čisté línie dokonale vyniknú v každom interiéri, čím osloví rovnako dámy i pánov. Hliníkový predný panel je vybavený 3,5-palcovým farebným LCD displejom, s ktorým je ovládanie ešte pohodlnejšie. Obrazovka ponúka všetky potrebné informácie ku skladbám, ktoré práve prehrávate. Okrem toho sa na ňom nachádzajú aj ovládacie prvky a konektory.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Nie
USB port: Áno
Zvuk.formáty.: flac, mp3, wma, mp4, wav, LPCM, aac
iEthernet / LAN pripojenie: Áno
iAirplay: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Pioneer

Konektivita

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Nie
USB port: Áno
iEthernet / LAN pripojenie: Áno
Počet analóg.výstupov: 1
iAirplay: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: strieborná
Šírka: 43,5 cm
Hmotnosť: 3400 g
Výška: 10,3 cm
Hĺbka: 30 cm

Multimedia

Zvuk.formáty.: flac, mp3, wma, mp4, wav, LPCM, aac

Všetky parametre

Hore

Recenzie

Hodnotenia zákazníkov

Buďte prvý, kto vloží recenziu k tomuto produktu.

0%
zatiaľ nehodnotené

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore