Pioneer NC-50DAB strieborný

0 Pridaj vlastné hodnotenie (0)

Cena v predajni:

729,00 €

Rezervácia je zadarmo

Pôvodná cena: 899,00 €
Ušetríte: 19 %
Späť na NAY Extra kartu 14,58 €
Na splátky mesačne spočítať od 72.9 €

Nie je na sklade v žiadnej predajni

Nákup len v predajni

Cena v e-shope:

729,00 €

Doprava zdarma

Pôvodná cena: 899,00 €
Ušetríte: 19 %
Späť na NAY Extra kartu 14,58 €
Na splátky mesačne spočítať od 72.9 €

Na objednávku Kedy bude produkt v predajni?

Pioneer NC-50DAB-S je spoľahlivý sieťový a CD prehrávač, ktorý si okamžite získa Vaše sympatie, a to rovnako po technickej i vizuálnej stránke. Spolu s ním si užijete ozajstnú audio zábavu. Jednoduché kontúry pôsobia veľmi elegantne a nadčasovo zároveň. Predná strana je vybavená 3,5" LCD displejom, konektormi i ovládacími prvkami. Vďaka mnohým moderným technológiám ponúka zvuk na skutočne vysokej úrovni. Čistý, jasný a zrozumiteľný za každých okolností. Ponúka množstvo internetových rádií, integrované DAB/DAB+ či možnosť prehrávania CD médií alebo vinylových platní. Na svoje si príde naozaj každý. Disponuje ďalej FM tunerom s pamäťou pre 40 staníc, podporou bezdrôtovej technológie Bluetooth, Google Cast, AirPlay funkciou alebo integrovaným Wi-fi. Prepojenie s Vašim mobilným telefónom bude teda veľmi jednoduché. Pre ktorý spôsob sa rozhodnete je už na Vás. Pozlátené analógové audio vstupy, digitálny koaxiálny vstup a subwoofer preout terminály sú zárukou ešte kvalitnejšieho zvuku.

Zobraziť celý popis

Popis produktu

Jasná voľba

Ak sú Vaše požiadavky na kvalitu zvuku vysoké, stavte na istotu a zaobstarajte si tento stereo receiver Pioneer NC-50DAB-S. Bez pochýb ich bude všetky spĺňať, a to rovnako po technickej i vizuálnej stránke. Prichádza s mnohými modernými technológiami, ktoré sa postarajú o dokonalý zvuk, čisté a zrozumiteľné tóny. Máte sa teda skutočne na čo tešiť. Či už budete streamovať hudbu zo smarfónu, rádia alebo CD médií, zariadenie si poradí s akýmkoľvek zdrojom. O pohodlnú obsluhu sa postará aplikácia Pioneer Remote app.

Synchronizácia 

Patríte medzi tých, ktorí s obľubou využívajú služby ako napríklad Spotify, Tidal, Deezer a TuneIn? Prostredníctvom tohto prístroja si tak budete môcť naladiť viac ako 100tis. rádiových staníc, čo mnohí z Vás bez pochýb uvítajú. Nemožno opomenúť ani technológiou DAB, DAB+ pre naladenie digitálneho rádia či možnosť pripojenia gramofónu. Ľahko si tak viete prehrávať aj vinylové platne. S integrovanou Wi-fi vo dvoch frekvenčných pásmach (2,4 a 5 GHz) si užívate bezdrôtovú technológiu z ktoréhokoľvek miesta u Vás doma. Streamovanie hudby zo mobilného telefónu či tabletu s OS Android umožňuje Google Cast. Nemožno opomenúť ani AirPlay funkciu pre zariadenia s operačným systémom iOS. 

Ohromná kvalita 

Direct Energy HD je zosilňovač, ktorý sa postará o naozaj kvalitný zvuk za každých okolností. Priamo vo svojej obývacej miestnosti si užijete špičkový audio prejav s minimálnym šumom, čo zabezpečuje zase Ultra DAC prevodník ES9016 Sabre. Analógové audio vstupy, digitálny koaxiálny vstup a subwoofer preout terminály sú pozlátené, čím sa zabezpečuje ešte kvalitnejší prenos. 

Dizajn

Jednoduché a čisté línie dokonale vyniknú v každom interiéri, čím si získajú sympatie mnohých z Vás. Strieborné prevedenie pôsobí veľmi elegantne a nadčasovo zároveň. Predný panel je vybavený ovládacími prvkami, najčastejšie používanými konektormi 3,5 palcovým LCD displejom, ktorý je dostatočne veľký a dobre čitateľný. Stabilitu zabezpečujú okrúhle nožičky zo spodnej časti. Súčasťou je aj praktický diaľkový ovládač

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Áno
Počet kanálov: 2
Výkon na kanál: 50 W
iAirplay: Áno
i3D kompatibilita: Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Pioneer
Počet kanálov: 2

Konektivita

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Áno
Výstup pre slúchadlá: Áno
iEthernet / LAN pripojenie: Áno
Wi-Fi štandardy: 802.11n
Počet digitálnych vstupov: 2
Počet analógových vstupov: 2
iAirplay: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: strieborná
Šírka: 43,5 cm
Výška: 10,3 cm
Hĺbka: 33,3 cm
Hmotnosť: 6,4 Kg

Zvuk

Výkon na kanál: 50 W
Multizone: Nie

Funkcie

i3D kompatibilita: Nie

Všetky parametre

Hore

Recenzie

Hodnotenia zákazníkov

Buďte prvý, kto vloží recenziu k tomuto produktu.

0%
zatiaľ nehodnotené

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore