Pioneer SE-CL5BT zelené


Bezdrôtové slúchadlá, do uší, Farba zelená, Bluetooth, Výdrž batérie: 8 h, Zabudovaný mikrofón, Certifikácia IPX4, Frekvenčný rozsah: 20 - 20000 Hz, Ovládanie hlasitosti, Ovládanie prehrávania. Viac info


Cena 31,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 0,64 € Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Bezdrôtové slúchadlá PIONEER SE-CL5BT v zelenom prevedení prinášajú jasný a bohatý zvuk. Ich frekvenčné rozpätie je 20 Hz až 20 kHz a citlivosť je 102 dB. O pohodlné použitie bez zbytočných drôtov sa postará moderná technológia Bluetooth. Samozrejmosťou slúchadiel je certifikát IPX4, ktorý zaručuje odolnosť voči potu a dažďu. Súčasťou balenia je sada nadstavcov vo veľkosti S, M a L, aby vám slúchadla dokonale sadli.

Bohatý a jasný zvuk

Slúchadlá sú zasadené v elegantnom pevnom tele. Sú osadené dvojicou dynamických meničov, ktorých priemer tvorí 9.2 mm. Meniče slúchadiel sú schopné produkovať bohatý a jasný zvuk. Ich frekvenčné rozpätie je 20 Hz až 20 kHz a citlivosť je 102 dB.

Technológia Bluetooth

O pohodlné použitie bez zbytočných drôtov sa postará moderná technológia Bluetooth. Slúchadlá tak jednoducho spárujete s vaším smartfónom a môžete počúvať vaše obľúbene playlisty.

Certifikát IPX4

Samozrejmosťou slúchadiel je certifikát IPX4, ktorý zaručuje odolnosť voči potu a dažďu. Slúchadlá sú tak ideálnym spoločníkom pri športových aktivitách ale aj bežnom nosení. Vstavaná batéria má životnosť až 8 hodín na jedno nabitie.

Vstavaný mikrofón

Slúchadlá sú vybavené aj trojtlačidlovým ovládaním pre smartphony a vstavaným mikrofónom pre prijímanie telefonických hovorov. Súčasťou balenia je sada nadstavcov vo veľkosti S, M a L, aby vám slúchadla dokonale sadli.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Frekvenčný rozsah (Hz) 20 - 20000 Hz
NFC Nie
Rozhranie Bluetooth
Štýl nosenia do uší

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Pioneer SE-CL5BT zelené

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami