Pioneer VSX-S520D čierny

5 Všetky hodnotenia (1)

Cena v predajni:

499,00 €

Rezervácia je zadarmo

Pôvodná cena: 569,00 €
Ušetríte: 12 %
Späť na NAY Extra kartu 9,98 €
Na splátky mesačne spočítať od 49.9 €

Nie je na sklade v žiadnej predajni

Nákup len v predajni

Cena v e-shope:

499,00 €

Doprava zdarma

Pôvodná cena: 569,00 €
Ušetríte: 12 %
Späť na NAY Extra kartu 9,98 €
Na splátky mesačne spočítať od 49.9 €

Na objednávku Kedy bude produkt v predajni?

Užívajte si bohatý zvuk aj v pohodlí svojho domova práve vďaka tomuto AV receiveru Pioneer VSX-S520D-B. Svojim naozaj precíznym prevedením i špičkovou reprodukciou si okamžite získa Vaše sympatie. Vyznačuje sa automatizovanou optimalizáciou zvuku podľa súčasnej situácie (MCACC) i podporou obrazu v rozlíšení Ultra HD. Nemožno opomenúť ani HDR a BT.2020. S pokročilou funkciou FireConnect viete hudbu počúvať v celom Vašom dome či byte, pričom ju ovládať pomocou Vášho mobilného telefónu. Zdrojov pre počúvanie Vašej obľúbenej hudby je hneď niekoľko. Podporuje funkcie Bluetooth, Wi-fi či AirPlay. Kompaktnými rozmermi navyše zaberá len minimum miesta, čo mnohí z Vás bez pochýb ocenia. Čiernym prevedením dokonale vynikne v každom priestore.

Zobraziť celý popis

Popis produktu

Skvelý spoločník

Vytvorte si atmosféru kina aj v pohodlí Vášho domova. Pioneer VSX-S520D-B so šiestimi 80 W kanálmi je spoľahlivý AV receiver, ktorý bez pochýb bude spĺňať všetky Vaše požiadavky, a to rovnako po technickej i vizuálnej stránke. Či už pri pozeraní filmov, televíznych programov alebo počúvaní hudby, svojim kvalitným znením Vás úplne strhne. S podporou Ultra HD (4K/60p/4:4:4/24 bitov) s digitálnou ochranou proti kopírovaniu HDCP 2.2 si užijete vysokú kvalitu videa na televízoroch, ktoré túto funkciu podporujú. MCACC automatický kalibračný systém opravuje možné odchýlky. 

Dokonalý obraz i zvuk 

Pripravený je na prehrávanie štandardov novej generácie HDR (High Dynamic Range) a BT.2020. Môžete sa tak tešiť na širšie spektrum jasu a vyšší kontrast. BT.2020 ponúka oveľa širší gamut než súčasný. Scény sú navyše ešte podstatne živšie. Počúvanie digitálnych staníc na vysokej úrovni, s krištáľovo čistým zvukom a bez akéhokoľvek rušenia zabezpečí integrovaný tuner DAB, DAB+. Práve vďaka nemu budete môcť počúvať všetky Vaše obľúbené stanice. 

Konektivita

Možností prepojenia aj s inými zariadeniami sú pomerne široké. Zariadenie sa vyznačuje Google Cast podporou, čím viete ľahko a rýchlo streamovať Vašu obľúbenú hudbu do reproduktorov. Bez ohľadu na to, kde sa v priestore nachádzate, cez aplikáciu ju viete ovládať na zariadeniach iPhone, iPad, Android, Mac, Windows a Chromebook. Disponuje ďalej vstavaným Wi-Fi adaptérom, ktorý je dvojpásmový, pričom podporuje frekvenčný kanál 5 a 2,4 GHz. Nemožno opomenúť ani Bluetooth technológiu, AirPlay funkciu či podporu mnohých služieb ako sú Spotify, TuneIn, Tidal a Deezer. FireConnect od Blackfire je pokročilá technológia, ktorá je stabilná, pričom zrkadlí akýkoľvek zvukový zdroj pripojený k  AV receiveru. 

Dizajn 

Atraktívnym prevedením v čiernej farbe a v štíhlom tele Vás očarí už na prvý pohľad. Vďaka kompaktným rozmerom navyše nezaberá príliš veľa miesta, takže Vás pri prevádzke nijako výrazne neobmedzuje. S výškou len 70 milimetrov sa zmestí do väčšiny poličiek či pod televíziu. Pôsobí veľmi elegantne a nadčasovo zároveň a osloví rovnako dámy i pánov. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Áno
Počet kanálov: 6
Výkon na kanál: 80 W
iAirplay: Áno
HDMI vstupy: 4
HDMI výstupy: 1
i3D kompatibilita: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Pioneer
Počet kanálov: 6

Konektivita

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Áno
Výstup pre slúchadlá: Áno
iEthernet / LAN pripojenie: Áno
Wi-Fi štandardy: 802.11n
Počet digitálnych vstupov: 2
Počet analógových vstupov: 2
iAirplay: Áno
HDMI vstupy: 4
HDMI výstupy: 1

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 43,5 cm
Výška: 7 cm
Hĺbka: 32,5 cm
Hmotnosť: 4 Kg

Zvuk

Audio dekódery: Dolby Digital Plus
Výkon na kanál: 80 W
Multizone: Nie

Funkcie

i3D kompatibilita: Áno

Všetky parametre

Hore

Recenzie

Hodnotenia zákazníkov

Najviac oceňované vlastnosti

  • funkcie / výbava

100%
Perfektný

Všetky hodnotenia (1)

  • funkcie / výbava

Zbaliť hodnotenia

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Zobraziť všetky príslušenstvo na špeciálnej stránke

Všetko

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore