Pioneer VSX-S520D čierny

Cena:
499,00 €

Pôvodná cena 569,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 9,98 €

Dopravu máte zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Užívajte si bohatý zvuk aj v pohodlí svojho domova práve vďaka tomuto AV receiveru Pioneer VSX-S520D-B. Svojim naozaj precíznym prevedením i špičkovou reprodukciou si okamžite získa Vaše sympatie. Vyznačuje sa automatizovanou optimalizáciou zvuku podľa súčasnej situácie (MCACC) i podporou obrazu v rozlíšení Ultra HD. Nemožno opomenúť ani HDR a BT.2020. S pokročilou funkciou FireConnect viete hudbu počúvať v celom Vašom dome či byte, pričom ju ovládať pomocou Vášho mobilného telefónu. Zdrojov pre počúvanie Vašej obľúbenej hudby je hneď niekoľko. Podporuje funkcie Bluetooth, Wi-fi či AirPlay. Kompaktnými rozmermi navyše zaberá len minimum miesta, čo mnohí z Vás bez pochýb ocenia. Čiernym prevedením dokonale vynikne v každom priestore.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zdarma
 • Zľava 12 %

Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Skvelý spoločník

Vytvorte si atmosféru kina aj v pohodlí Vášho domova. Pioneer VSX-S520D-B so šiestimi 80 W kanálmi je spoľahlivý AV receiver, ktorý bez pochýb bude spĺňať všetky Vaše požiadavky, a to rovnako po technickej i vizuálnej stránke. Či už pri pozeraní filmov, televíznych programov alebo počúvaní hudby, svojim kvalitným znením Vás úplne strhne. S podporou Ultra HD (4K/60p/4:4:4/24 bitov) s digitálnou ochranou proti kopírovaniu HDCP 2.2 si užijete vysokú kvalitu videa na televízoroch, ktoré túto funkciu podporujú. MCACC automatický kalibračný systém opravuje možné odchýlky. 

Dokonalý obraz i zvuk 

Pripravený je na prehrávanie štandardov novej generácie HDR (High Dynamic Range) a BT.2020. Môžete sa tak tešiť na širšie spektrum jasu a vyšší kontrast. BT.2020 ponúka oveľa širší gamut než súčasný. Scény sú navyše ešte podstatne živšie. Počúvanie digitálnych staníc na vysokej úrovni, s krištáľovo čistým zvukom a bez akéhokoľvek rušenia zabezpečí integrovaný tuner DAB, DAB+. Práve vďaka nemu budete môcť počúvať všetky Vaše obľúbené stanice. 

Konektivita

Možností prepojenia aj s inými zariadeniami sú pomerne široké. Zariadenie sa vyznačuje Google Cast podporou, čím viete ľahko a rýchlo streamovať Vašu obľúbenú hudbu do reproduktorov. Bez ohľadu na to, kde sa v priestore nachádzate, cez aplikáciu ju viete ovládať na zariadeniach iPhone, iPad, Android, Mac, Windows a Chromebook. Disponuje ďalej vstavaným Wi-Fi adaptérom, ktorý je dvojpásmový, pričom podporuje frekvenčný kanál 5 a 2,4 GHz. Nemožno opomenúť ani Bluetooth technológiu, AirPlay funkciu či podporu mnohých služieb ako sú Spotify, TuneIn, Tidal a Deezer. FlareConnect je pokročilá technológia, ktorá je stabilná, pričom zrkadlí akýkoľvek zvukový zdroj pripojený k  AV receiveru. 

FlareConnect - správa prehrávania v domácnosti

Technológia FlareConnect* zdieľa zvuk zo siete a externé audio vstupné zdroje medzi kompatibilnými komponentami. Vychutnajte si jednoduché prehrávanie hudby z LP platní, CD, služieb sieťovej hudby a ďalších s podporovanými komponentami a reproduktormi multiroom. Výber hudby a správa prehrávania v domácnosti sú zabudované do aplikácie Pioneer Remote App. *Zdieľanie zvuku z externých vstupov je povolené s budúcou aktualizáciou firmvéru. Externé audio vstupy podporujúce FlareConnect sa môžu líšiť v závislosti od modelu.

DTS Play-Fi

Prehrávač DTS Play-Fi* bezdrôtovo prenáša akýkoľvek zvukový obsah z akéhokoľvek kompatibilného mobilného zariadenia do kompatibilných audio systémov DTS Play-Fi a vytvára vo vašom domácnosti viacnásobný systém. Môžete streamovať rôzne zdroje na rôzne reproduktory súčasne z aplikácie DTS Play-Fi. *Vyžaduje aktualizáciu firmvéru.

Dizajn 

Atraktívnym prevedením v čiernej farbe a v štíhlom tele Vás očarí už na prvý pohľad. Vďaka kompaktným rozmerom navyše nezaberá príliš veľa miesta, takže Vás pri prevádzke nijako výrazne neobmedzuje. S výškou len 70 milimetrov sa zmestí do väčšiny poličiek či pod televíziu. Pôsobí veľmi elegantne a nadčasovo zároveň a osloví rovnako dámy i pánov. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Áno
Počet kanálov: 6
Výkon na kanál: 80 W
iAirplay: Áno
HDMI vstupy: 4
HDMI výstupy: 1

Ďalšie vlastnosti

Značka: Pioneer
iSmart: Áno
Počet kanálov: 6

Konektivita

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Áno
Výstup pre slúchadlá: Áno
iEthernet / LAN pripojenie: Áno
Wi-Fi štandardy: 802.11a, 802.11n, 802.11g, 802.11b
Počet digitálnych vstupov: 2
Počet analógových vstupov: 2
iAirplay: Áno
HDMI vstupy: 4
HDMI výstupy: 1

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 43,5 cm
Výška: 7 cm
Hĺbka: 32,5 cm
Hmotnosť: 4 Kg

Zvuk

Audio dekódery: Dolby Digital Plus, DTS-HD HR, DTS Neo:6, Dolby Pro Logic II, DTS-HD Master Audio, Dolby TrueHD
Výkon na kanál: 80 W
Multizone: Nie

Rádio

DAB: Áno

Ostatné

Kód produktu: VSX-S520D-B

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore