Platinet Hike PMG11 šedý

Cena:
34,99 €

Späť na NAY Extra kartu 0,70 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka pre tovary od 30 - 49 €

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Prenosný reproduktor Platinet Hike PMG11 v šedom prevedení vďaka štandardu IPX5 poskytuje úplnú ochranu pred dažďom a postriekaním vodou. Je vybavený 6 W reproduktorom s 360-stupňovým zvukovým systémom. Vyznačuje sa jednoduchou synchronizáciou, ktorú uskutočníte pomocou bezdrôtovej technológie Bluetooth. Následne potom si už len užívate počúvanie až po dobu až 12 hodín. Vďaka veľkým tlačidlám sa ani nemusíte pozerať na reproduktor, aby ste pohodlne ovládali hlasitosť alebo zmenili skladby. Reproduktor je vybavený špeciálnym držiakom, ktorý umožňuje ľahké pripevnenie ku oblečeniu alebo batohu. Vďaka veľkým tlačidlám sa ani nemusíte pozerať na reproduktor, aby ste pohodlne ovládali hlasitosť alebo zmenili skladby. Reproduktor je vybavený špeciálnym držiakom, ktorý umožňuje ľahké pripevnenie ku oblečeniu alebo batohu.

Zobraziť celý popis

Popis produktu

Vaša obľúbená hudba. Všade!

Pláž alebo hory? Slnko, dážď, alebo možno snehová fujavica? Nezáleží na tom, pretože bezdrôtové reproduktory série Platinet HIKE OUTDOOR podporujú štandard ochrany IPX5, ktorý chráni zariadenie pred pred dažďom a postriekaním vodou. Každá séria reproduktorov Platinet HIKE OUTDOOR je vybavená špeciálnym držiakom, ktorý umožňuje ľahké pripevnenie k batohu. Vďaka veľkým zdvihnutým tlačidlám sa ani nemusíte pozerať na reproduktor, aby ste pohodlne ovládali hlasitosť alebo zmenili skladby.

Kvalita zvuku

V bezdrôtových reproduktoroch je najdôležitejším kritériom zvuk, preto je model HIKE vybavený 6 W reproduktorom s 360-stupňovým zvukovým systémom. Vďaka tomu je prehrávaný zvuk hlbší a hlasnejší. Silné basy dodávajú energiu vašim obľúbeným piesňam. Hmotnosť reproduktora je iba 243 g.

Spojenie bez káblov

V reproduktoroch Platinet HIKE je použité pripojenie Bluetooth 4.2 s technológiou EDR. Bezdrôtovo prepojte svoj smartphone, tablet alebo prenosný počítač a prehrávajte hudbu z dosahom až 10 metrov od reproduktora. Vďaka novej generácii pripojenia Bluetooth sa pripojenie reproduktora k zariadeniu uskutoční okamžite a plne automaticky, s malou spotrebou energie pri prenose. Batéria s kapacitou 1500 mAh v modeli HIKE umožní 12 hodín nepretržitého prehrávania hudby. Čas nabíjania je iba 2 hodiny.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Značka: Platinet
iWi-Fi: Nie
iBluetooth: Áno
USB port: Nie
iIntegr.čítačka kariet: Nie
Zvukové formáty: mp3
iAirplay: Nie
RMS výkon: 6 W
iNFC: Nie
Typ reproduktora: 1 - pásmový
Počet reproduktorov: 1

Ďalšie vlastnosti

Značka: Platinet
iSmart: Nie
iStupeň krytia: IPX5

Konektivita

iWi-Fi: Nie
iBluetooth: Áno
USB port: Nie
Výstup pre slúchadlá: Nie
iEthernet / LAN pripojenie: Nie
iAirplay: Nie
iNFC: Nie
AUX vstup: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: sivá
Šírka: 11 cm
Výška: 5 cm
Hĺbka: 11 cm
Hmotnosť: 0,25 Kg

Pamäť

iIntegr.čítačka kariet: Nie

Multimedia

Zvukové formáty: mp3

Rádio

FM rádio: Nie
DAB: Nie

Zvuk

RMS výkon: 6 W

Reproduktory

Typ reproduktora: 1 - pásmový
Počet reproduktorov: 1

Display/Grafika

Vstavaný displej: Nie

Energetické údaje

Napájanie: Batérie

Batérie

Typ batérie: Li-Ion

Ostatné

Kód produktu: PMG11G

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore