PlayStation 4 Slim

Viete, aký je rozdiel medzi PS4 a PS4 Slim? Okrem krajšieho a menšieho zovňajšku prináša tento novší model aj lepšie technické parametre. V tejto chvíli PlayStation 4 Slim kraľuje medzi hernými konzolami nižšej triedy. Ak teda hľadáte konzolu pre nenáročných hráčov alebo pre deti, PS4 Slim je jednoznačnou voľbou. Skrátka – lepší pomer cena/výkon nenájdete.

Kategórie produktov

Zobrazujeme 0 výsledkov Použite filter pre spresnenie požiadaviek.

O kategórii

Ak nehráte na projektore alebo televízii s rozlíšením 4K a vyšším a zároveň nepatríte medzi maximálne náročných hráčov, je práve táto konzola ideálnou voľbou. Oproti konkurencii má za tú istú cenu lepšie technické špecifiká (tie nájdete vymenované priamo v popisoch jednotlivých modelov). Poteší aj úložisko s veľkosťou 500 GB alebo 1 TB s možnosťou jednoduchej výmeny. Iba pre predstavu – 15 titulov (4 veľké AAA a ostatné menšie hry) zaberú asi 250 GB. Do PS4 Slim sa teda zmestí poriadna zbierka hier.

3 dôvody, prečo si vybrať PlayStation 4 Slim (porovnané s PS4):

  • zachovaný výkon hardwaru, krajšie telo a menšie rozmery konzoly,
  • nižšia spotreba a menšia hlučnosť,
  • funguje aj ako prehrávač Blu-Ray diskov na televízii.

Kedy zvoliť vyšší model Playstation 4 Pro

  • ak chcete hrať v rozlíšení 4K,
  • ak by vám chýbal konektor S/PDIF,
  • ak chcete top konzolu od Sony PlayStation.

Rovnako ako na ďalších herných konzolách od Sony PlayStation, aj na tejto môžete hrať exkluzívne PS hry ako sú Crash Bandicoot, Bloodbore, Horizon: Zero Dawn, God of War alebo Drivecluv a Uncharted. So službou PlayStation Plus si navyše zahráte s priateľmi, budete tvoriť spojenectvá a prežívať všetky kampane spolu online.