Plné chytrých nápadov

Do konca zostáva 75 dní 20 hodín 53 minút

Vstúpte do nového školského roku s prémiovými Apple produktami. Vybrať si môžete zo širokej ponuky.

Plné chytrých nápadov

Prečo Mac alebo iPad?

Mac. iPad. Nech už si pre štúdium vyberiete ktorýkoľvek, budete mať počítač, ktorý si zamilujete. Nezáleží na tom, či sa rozhodnete pre výkonný Mac alebo všestranný iPad. Veľmi rýchlo zistíte, že oba majú všetko, čo potrebujete aj na tie najnáročnejšie úlohy. iPad aj Mac sú kompatibilné so softvérom, ktorý využívate, ako napríklad Microsoft Office. Sú vytvorené tak, aby uchovávali vaše informácie v bezpečí. A vďaka svojmu tenkému a odľahčenému dizajnu, neuveriteľnému výkonu a skvelým funkciám sa Mac aj iPad dnešným študentom dokonale hodia. Na prednášky aj mimo nich.

Mac učenie nielen podporuje, ale aj obohacuje. Študenti milujú pracovať na Macu, pretože s ním ide všetko ešte lepšie a jednoduchšie.

Každý Mac sa dodáva priamo so softvérom, ktorý bežne využívate, takže sa môžete pustiť do práce hneď po jeho rozbalení. Organizujte si svoje štúdium cez Kalendár, Poznámky a Pripomienky. Vytvárajte neuveriteľné práce s Keynote, Pages, Numbers, iMovie a GarageBand. Zostaňte v kontakte vďaka aplikáciám Mail, Správy a FaceTime. Alebo navštívte Mac App Store z iTunes a vyhľadávajte najnovšie filmy, hry a všeličo iné.

Pozrieť všetky MacBook Air 2019

Pozrieť všetky MacBooky
 

iPad je plný nových príležitostí naučiť sa niečo nové. Je to, na škole obľúbená, výkonná školská pomôcka. Tenký, ľahký a odolný iPad zmení vaše učenie a prednášky s ním budú pútavé ako nikdy predtým.

Pokročilé funkcie ako displej Retina, podpora pre Apple Pencil a výkonné čipy a kamery zmenia vaše projekty a prezentácie na niečo neuveriteľné. Je taký ľahký, že môžte študovať kdekoľvek. A pri 10 hodinovej výdrži batérie si môžete zapisovať poznámky na všetkých prednáškach a stále vám zostane dosť energie na večerné štúdium alebo voľno.

Pozrieť všetky iPady
 

iPhone 6s má 12 Mpx kameru so 4K videom pri 30 snímkach/s. 4,7-palcový displej Retina HD s 3D Touch. Čip A9. Má dlhú výdrž batérie. A najvyspelejší mobilný operačný systém iOS 12 s novými výkonnými nástrojmi, s ktorými bude váš iPhone ešte viac váš.

Pozrieť všetky iPhone 6s
 

iPhone 7 má 12 Mpx kameru so 4K videom a optickou stabilizáciou obrazu, 4,7-palcový displej Retina HD so širokým spektrom farieb a 3D Touch, čip A10 Fusion pre vysoký výkon, veľkú výdrž batérie a odolnosť voči vode a prachu. A s najvyspelejším mobilným operačným systémom iOS 12 získaš nové výkonné nástroje.

Pozrieť všetky iPhone 7

Pozrieť všetky iPhone 7 Plus

apple-5

Monitorujte svoje zdravie. Sledujte svoje tréningy. Nechajte sa motivovať k veľkým športovým výkonom. Zostaňte pritom v kontakte s ľuďmi, na ktorých vám záleží a dostávajte informácie, ktoré vás zaujímajú.

Upozornenia na nízku a vysokú tepovú frekvenciu. Tiesňové volanie. Ciferníky Dýchanie. Automatické rozpoznávanie tréningu. Cvičenia pre jogu a turistiku. Vylepšené funkcie pre bežcov, ako napríklad upozornenia na rytmus a tempo. Priame súboje. Zdieľanie aktivít s priateľmi. Personalizované koučovanie. Mesačné výzvy a ocenenia za úspechy. Môžete aj telefonovať, posielať správy a prijímať upozornenia. A počúvať Apple Music aj Apple Podcasts. S Apple Watch Series 3 to všetko dokážete priamo z vášho zápästia.

Pozrieť Apple Watch Series 3

Pozrieť všetky Apple Watch
 

apple-8

S Apple TV 4K môžeš pozerať filmy a relácie v úžasnej 4K HDR kvalite. A teraz skvelý obraz dopĺňa aj podmanivý priestorový zvuk Dolby Atmos. Môžeš tiež streamovať svoje obľúbené kanály naživo.

Pozrieť Apple TV
 

apple-10

Beats Solo3 sú vďaka 40-hodinovej výdrži batérie ideálne na každodenné počúvanie. Ich nastavenie je okamžité - stačí ich zapnúť a podržať pri iPhone. Automaticky sa potom dokážu pripojiť aj k Apple Watch, iPadu a Macu a vy si môžet vychutnávať hudobný doprvod počas celého dňa. 

Pozrieť všetky Beats Solo3
 

Slúchadlá Beats EP majú majstrovsky vyladený zvuk. Sú odolné, ľahké a pohodlné a ich elegantný, odolný rám je spevnený ľahkou nerezovou oceľou. Tieto slúchadlá predstavujú ideálny model pre akéhokoľvek hudobného fanúšika, ktorý stojí o dynamické počúvanie.

Pozrieť všetky Beats EP
 

Ceruzka Apple Pencil je presná, citlivá a reaguje rovnako prirodzene ako tradičné písacie pomôcky. No zároveň je aj dostatočne všestranná na to, aby toho zvládla ešte viac. S ceruzkou Apple Pencil váš iPad zmeníte na notes, plátno alebo čokoľvek iné, čo si len viete predstaviť.

Pozrieť Apple Pencil

V nových Air Pods sa inteligentný dizajn spája s prevratnými technológiami a krištáľovočistým zvukom. Air Pods s novým čipom Apple H1 pre slúchadlá, teraz ponúkajú až 3 hodiny času na hovory na jedno nabitie.

Pozrieť Air Pods

 

Ak hľadáte nový obal na váš iPhone, ste na správnom mieste. V našom e-shope nájdete široký výber krytov a obalov v rôznych farebných prevedeniach. 

Pozrieť obaly na iPhone
 

Ochráňte váš iPad pred prachom a prípadným poškodením v niektorom zo štýlových obalov, ktoré máme v ponuke. Vybrať si môžete nielen svoju obľúbenú farbu, materiál, ale aj preferovaný typ obalu.

Pozrieť obaly na iPad
 

Publikované: 18. 08. 2019

Späť na akcie

Pozrite si aj

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore