Podporujeme Dobrého anjela

Podporujeme Dobrého anjela

Čo je Dobrý anjel?

Už od roku 2007 podporujeme neziskovú organizáciu Dobrý anjel, ktorá pomáha rodinám s nezaopatrenými deťmi, kde je niekto chorý na rakovinu, alebo dieťa trpí na inú zákernú chorobu (napríklad detskú mozgovú obrnu, cystickú fibrózu, chronické zlyhanie obličiek, svalovú dystrofiu typu Duchenne alebo Downov syndróm) a kde táto choroba dostala rodinu do finančnej tiesne. NAY každoročne prispieva prostredníctvom tejto Dobrého anjela rodinám, ktoré to potrebujú.

Spolu s našimi zákazníkmi sme už poskytli Dobrému anjelovi takmer 800 000 € v podobe finančných prostriedkov alebo spotrebičov.

Anjelský dar – darujte pár centov zo svojho nákupu na dobrú vec

Aj pár centov dokáže pomôcť rodinám, ktoré každý deň bojujú s ťažkým osudom. Zaokrúhlite sumu vášho nákupu o pár centov nahor a rozdiel, ktorý takto vznikne pošleme celý na účet Dobrého anjela. Nemusí ísť o veľkú čiastku, ale ak pár centov daruje viac ľudí, vyzbierame čiastku, ktorá dokáže pomôcť tým, ktorí to potrebujú.

Aj vďaka všetkým, ktorí doposiaľ zaokrúhlili výslednú hodnotu svojho nákupu, sme neziskovej organizácii Dobrý anjel venovali už viac ako 267 835 €. Ďakujeme!
 

Ako môžete pomôcť zaokrúhlením hodnoty vášho nákupu?

Pri nákupe v predajni:

  • pri platení požiadajte o zaokrúhlenie výslednej sumy nákupu a pokladníkovi povedzte výslednú sumu, ktorú si želáte zaplatiť
  • celý rozdiel medzi hodnotou nákupu a zaplatenou sumou bude odoslaný na účet Dobrého anjela

Pri nákupe v e-shope:

  • hodnotu svojho nákupu môžete zaokrúhliť v treťom kroku objednávky dole v doplnkových službách
  • celý rozdiel medzi hodnotou nákupu a zaplatenou sumou bude odoslaný na účet Dobrého anjela.

Anjelský dar nie je možné darovať pri nákupe na splátky.

Prispievajte pravidelne do systému Dobrý anjel

Ak vás nadchla myšlienka pomoci rodinám, ktoré sa kvôli ťažkej chorobe dostali do finančných problémov, a chceli by ste prispievať pravidelne, môžete sa stať skutočným Dobrým anjelom. Aj malý pravidelný príspevok v ľubovoľnej výške môže spoločne s príspevkami ostatných Dobrých anjelov pomôcť tisícom rodín.

Pozrite si viac informácií o neziskovej organizácii Dobrý anjel a o systéme pravidelných príspevkov na www.dobryanjel.sk .

Chcem prispievať pravidelne

Anjelská elektronika

Spoločnosť NAY a.s. pomáha už od roku 2007 rodinám z Dobrého anjela aj darovaním spotrebičov a elektroniky.
Do dnešného dňa sme neziskovej organizácii Dobrý anjel poskytli už 2477 spotrebičov v hodnote viac ako 558 079 €.

 


V októbri 2020 sme zdvojnásobili vaše príspevky

Ďakujeme! V októbri 2020 ste zaokrúhľovaním svojich nákupov prispeli dvojnásobne viac, než po iné mesiace. My sme všetky vaše príspevky zdvojnásobili a do posledného centa sme ich darovali neziskovej organizácii Dobrý anjel. Výška nášho spoločného príspevku tak v októbri dosiahla hodnotu 10 164,46 €. Všetky tieto peniaze by sa mali k dostať k rodinám, ktoré to potrebujú ešte do Vianoc. Aj v ich mene ešte raz ďakujeme!

 

Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.