Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Polar Balance

Pravidelné sledovanie telesnej hmotnosti a ďalších telesných charakteristík nie je významné len pre športovcov, ale aj pre ostatných, ktorým záleží na svojej zdravotnej kondícii. Inteligentná osobná váha od Polar bola navrhnutá na každodenné použitie. Veľký displej zaisťuje, že číslice na displeji sú ľahko čitateľné. Vyzerá elegantne, aj vďaka vodeodolnému sklenenému prevedeniu v bielej fabe.

Aplikácia PolarFlow

Váhu ľahko prepojíte s produktami Polar s mobilnou aplikáciou PolarFlow,ktorá je dostupná pre smartfóny s Androidom a iOS. Získate kompletné riešenie pre sledovanie hmotnosti a svojich výkonov. Váha Polar Balance sa k smartfónu pripája prostredníctvom technológie Bluetooth Smart. Aplikácia vám ponúkne motivujúceho sprievodcu, ktorý vám pomáha dosiahnuť vytúžený cieľ.

Denná aktivita

Naplánujte si dennú aktivitu. Prevezmite kontrolu nad vašim životom a sledujte všetky záznamy a celodenné aktivity. Táto váha zaznamenáva Vašu hmotnosť, hodnotu tukovej hmoty, svalovej hmoty a BMI  čo je kľúč ku každej úspešnej zmene životného štýlu. Porovnajte si zmeny telesného tuku a indexu telesnej hmoty (BMI) a hneď viete, či ste na správnej ceste. Sledujte  svoje pokroky, motivujte sa a efektívne udržiavajte svoju hmotnosť. Aj fitness náramky, alebo hodinky Polar vám priamo pomôžu v dosiahnutí denných cieľov. Namerané údaje si následne nájdete v mobilnej aplikácii Polar Flow a tiež v osobnom konte vo WEB verzii.

Funkcia Weight Trend

Funkcia "Weight Trend" umožní sledovať vaše osobné napredovanie priamo v mobilnej aplikácii Polar Flow. Sledujte ako sa vaša hmotnosť v priebehu času mení a ako ju vaše každodenné aktivity ovplyvňujú.

Váha pre celú rodinu

Váha stvorená pre celú rodinu a tak sa na nej ľahko dá vytvoriť používateľský profil pre každú osobu. Váhu môže používať až 10 ľudí.

Kompatibilné zariadenia

Polar wearable fitness produkty ako fitness náramky Polar Loop, Polar Loop 2, Polar Loop 2 Crystal a športové hodinky Polar M400, Polar V800

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Funkcia pamäte: Áno
iSmart (ovládanie mobilom): Áno
Typ váhy: diagnostická

Ďalšie vlastnosti

Značka: Polar
Maximálna nosnosť: 180 Kg

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 30 cm
Výška: 4 cm
Hĺbka: 30 cm

Dizajn

Typ horného povrchu: Sklenené

Funkcie

Automatické vypnutie: Áno
Meranie telesného tuku: Nie

Pamäť

Funkcia pamäte: Áno

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Áno
Typ váhy: diagnostická
Meranie svalovej hmoty: Áno
Meranie vody v tele: Áno
BMI: Áno

Ostatné

Kód produktu: 91056004

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore