Polar Grit X M/L zelené


NFC: Nie, Funkcie: záznam trasy,


Cena 429,00 €

8,58 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Smart hodinky Polar Grit X M/L v zelenej farbe disponujú 1,2" farebným LED displejom s rozlíšením 240 x 240 px, ktoré je chránené odolným sklíčkom Gorilla Glass. Veľkosť M/L. Materiál puzdra tvorí nehrdzavejúca oceľ. Remienok je vyrobený zo silikónu. Podporujú funkciu merania srdcového tepu, EKG, analýza Vo2max, dýchacie cvičenia, merania vzdialenosti, monitoring spánku, výpočet spálených kalórií, meranie rýchlosti, meranie zdolaných poschodí, intervalový tréning, barometer, záznam trasy, GPS a Glonass, gyroskop, výškomer, kompas, predpoveď počasia, funkcia Hill Splitter, FuelWise, Training load PRO a notifikácie. Ponúka vyše 130 prednastavených športových režimov. Senzor Galileo. Pripojenie cez Bluetooth. Aplikácia Polar Flow. Kompatibilita s Mac OS X 10.6, OS X 10.7, OS X 10.8 /a novšie/ a OS Windows 7 /a novšie/. Vodotesnosť 10 ATM. Spĺňajú vojenský štandard MIL-STD-810G. Výdrž batérie 2 dni.

Pomocník pripravený na každé dobrodružstvo

Fitness hodinky Polar Grit X sú vybavené množstvom funkcií, ktoré vám pomôžu pri vašich aktivitách. Sú vybavené inteligentnými senzormi, ktoré monitorujú všetky dôležité parametre pri vašom tréningu. Špeciálny tréningový režim Polar´s Smart Coaching ponúka unikátne funkcie. Vstavaný GPS modul, kompas a výškomer sa starajú o to, aby ste sa nestratili pri vašich dobrodružstvách. Konštrukcia hodiniek je taktiež pripravená čeliť aj nepriaznivým podmienkam. Spĺňajú vojenský štandard MIL-STD-810G a vodeodolnosť 10 ATM /100 m/. 

Nabitý funkciami

Hodinky nielen monitorujú zvolené parametre počas vašej aktivity, ale aj sledujú splnenie vašich vytýčených cieľov. Využiť môžete tiež monitoring spánku, ktorý váš spánok sleduje a zaznamenáva jeho jednotlivé fázy. V rámci sledovania vašej kondície a zdravia monitoruje aj srdcovú frekvenciu a EKG. Vybavené sú tiež výpočtom spálených kalórií a možnosťou merania vzdialenosti/rýchlosti/zdolaných poschodí. Tieto funkcie dopĺňajú ešte ďalšie praktické funkcie, ako je predpoveď počasia alebo sledovanie notifikácií z vášho mobilného telefónu.

Viac ako 130 športových režimov

Ak ste športový typ, určite oceníte možnosť výberu zo širokej škály športových režimov. Fitness hodinky disponujú viac ako 130 prednastavenými športovými režimami. Nechýba tu beh, cyklistika, turistika, plávanie, horolezectvo a iné obľúbené športy. V rámci týchto aktivít ponúka tiež neustále sledovanie srdcového tepu, na základe ktorého dostanete aj dostatočne presný údaj o spálených kalóriach. K dispozícii je aj špeciálny 5-minútový program, ktorým jednoducho preveríte vašu kondíciu. Medzi jedinečné funkcie patrí funkcia "Hill Splitter" /zaznamenáva údaje o prevýšení, počte stúpaní a klesaní na trase/, funkcia "FuelWise" /informuje vás o správnom dopĺňaní tekutín a energie pri dlhom tréningu/ a funkcia "Training load PRO" /sleduje frekvenciu a intenzitu tréningov, informuje o správnosti, upozorní na nebezpečenstvo preťaženia/. Pre správnu relaxáciu a upokojenie mysle je tu súbor dýchacích cvičení "Serene"

Aplikácia Polar Flow

Pre lepšiu prehľadnosť monitorovaných údajov je k dispozícii mobilná a webová aplikácia Polar Flow. Analyzuje sledované dáta o vašej aktivite, tréningu a spánku. Tým vám poskytuje lepší prehľad o vaších pokrokoch. Tieto dáta je možné synchronizovať s inými fitness aplikáciami, napr. "Strava" alebo "TrainingPeaks".

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

NFC Nie
Funkcie záznam trasy

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Polar Grit X M/L zelené

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené