Polar H10+ M-XXL hrudný snímač, sivá

Cena:
82,90 €

Späť na NAY Extra kartu 1,66 €

POPIS PRODUKTU

Polar H10+ je vylepšený snímač srdcovej frekvencie s vlastným vysielačom. K prenosu dát je možné využiť jednu z troch možností, a to Bluetooth, analógové 5 kHz pásmo a ANT+. Konektivita je tak široká a umožní vám pripojenie ku smartfónom, sporttesterom a tiež k aeróbnym trenažérom. Senzor disponuje aj vlastnou pamäťou pre jeden záznam neprerušeného merania až na 65 hodín. Tento senzor je vhodný aj pre plavcov vďaka vodeodolnosti až do 30 metrov. O napájanie sa stará gombíková batéria CR2025. Jej výdrž dosahuje až 200 hodín. Senzor dostanete s pohodlným pásom, ktorý vás nebude obmedzovať počas športových aktivít. Veľkosť M-XXL, obvod hrudníka 65-105 cm. Farba sivá.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

Široká konektivita

Polar H10+ vyniká širokou konektivitou, ktorá vám umožní ho pripojiť k množstvu zariadení i k aeróbnym trenažérom. K prenosu dát možno využiť jednu za troch technológií. Jednou z nich je klasický analógový prenos cez kódované pásmo 5 kHz, ktoré býva označované ako GymLink a využíva sa prevažne u trenažérov. Ďalej je možné na prenos dát využiť Bluetooth. Ten vám umožní pripojenie senzora ku sporttesterom Polar a smartfónom. K správnemu fungovaniu je potrebné, aby bol telefón vybavený podporou Bluetooth verzie 4.0 a vyššou a operačnými systémami iOS alebo Android 4.3 a vyšší. Do telefónu je ďalej potrebné nainštalovať aplikáciu Polar Beat. K senzora možné pripojiť pomocou Bluetooth až dve zariadenia naraz. Treťou možnosťou pre prenos dát je ANT+ technológie. Výhodou je aj kompatibilita s ďalšími fitness aplikáciami, ako je napríklad Runtastic a Cardio Mapper.

Vhodný aj pre plavecké tréningy

Vďaka vysokej odolnosti voči vode až do 30metrové hĺbky je senzor vhodný aj pre plavcov. Snímacie elektródy sú potiahnuté špeciálnym gumovým materiálom, ktorý zachováva vodivosť. Vďaka tomu je eliminovaný vznik korózie, vznikajúca v dôsledku kontaktu s potom alebo vodou.

Pohodlné nosenie

Polar H10+ disponuje príjemným pásom, ktorý je vyrobený z mäkkej a odolnej tkaniny, ktorá vám zaistí komfort počas vašich tréningov a športových aktivít. Vnútorná strana je opatrená silikónovými bodkami, aby pás držal na svojom mieste a neskĺzol dole. Nechýba ani vylepšená spona pre ešte istejšie upnutie pásu. Výhodou je aj veľmi nízka hmotnosť, ktorá dosahuje len 60 g (21 g senzor a 39g pás).

Špecifikácie

  • Prenos dát: Bluetooth, ANT+, analógový signál 5 kHz
  • Pamäť: pre záznam 1 tréningu a maximálne 65 hodín bez prerušenia
  • Dosah: až 10 metrov
  • Typ batérie a výdrž: gombíková CR2025, výdrž dosahuje až 200 hodín
  • Veľkosť: M-XXL vhodný pre hrudníky s obvodom 65-105 cm
  • Vodeodolnosť: do 30 m
  • Rozmery snímača: 34 x 65 x 10 mm
  • Hmotnosť: 21 g snímač, 39 g popruh

Hore

Parametre produktu

Ďalšie vlastnosti

Značka: Polar

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: sivá
Šírka: 95 mm
Výška: 115 mm
Hmotnosť: 40 g
Hĺbka: 45 mm

Obsah balenia

Obsah balenia: senzor TF, elastický popruh

Ostatné

Kód produktu: 92075958

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore