Polar Ignite 2 čierne

Cena:
229,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 4,58 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Smart hodinky Polar Ignite 2 v čiernom prevedení s guľatým tvarom ciferníka ponúkajú 1,1" IPS displej. Remienok s 20 mm rýchloupínacou baretou disponuje obvodom zápästia 13-21 cm. Spárovanie prebieha prostredníctvom Bluetooth a sú kompatibilné s iOS a Android. Vo výbave batéria s výdržou 5 dní. Podľa štandardu 3 ATM sú vodotesné do 30 m. Samozrejmosťou je krokomer, výpočet kalórií, meranie tepu, meranie vzdialenosti, meranie rýchlosti, meranie tempa, monitorovanie spánku, upozornenie na pohyb, dychové cvičenia, úroveň regenerácie tela či Virtuálny tréner. Podpora športov: beh, cyklistika, fitness, chôdza, jóga, lyžovanie, outdoor, plávanie, tenis a turistika. Nechýba GPS/GLONASS, gyroskop, stopky, budík.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

Tvrdené sklo Dragontrail a certifikácia 3 ATM

Polar Ignite 2 v štýlovom čiernom prevedení s guľatým tvarom ciferníka sú vybavené 1,1" farebným diplejom s rozlíšením 240x240 pixelov, modernou technológiou IPS a čidlom intenzity okolitého svetla. Hodinky sa vyznačujú ľahkým telom, aby ste ich mohli využívať pri vašich obľúbených aktivitách bez obmedzení. Vďaka oceľovej lunete a tvrdenému sklu Dragontrail sú odolné voči nárazom. Silikónový remienok s obvodom zápästia 13-21 cm je príjemný na dotyk a ľahko sa čistí. Podľa štandardu 3 ATM sú vodotesné do hĺbky 30 m.

 

Dlhá výdrž batérie

K dispozícii je batéria s kapacitou 165 mAh s výdržou v tréningovom režime 20 hodín alebo 5 dní v režime hodiniek so súvislým sledovaním tepovej frekvencie. Pre jej úsporu sa dotykový displej automaticky vypne, ale rozsvieti sa hneď ako natočíte ciferník k sebe. Spárovanie so smartfónom prebieha prostredníctvom technológie Bluetooth a sú kompatibilné s operačným systémom Android a iOS

 

Sledovanie kvality spánku a cvičenia na každý deň

Vo výbave nájdete funkciu Sleep Plus Stages, ktorá monitoruje spánok na základe čoho vám po prebudení ponúkne komplexný prehľad o jednotlivých fázach. Nechýba ani špeciálna funkcia Nightly Recharge, ktorá v noci automaticky zmerá ako sa vaše telo zotavilo z predchádzajúceho dňa. V neposlednom rade je tu aj funkcia FitSpark, ktorá vám priamo na hodinkách ponúkne zoznam odporúčaných cvikov s jednoduchou vizualizáciou a stručným vysvetlením.

 

Dychové cvičenie Serene™ pre uvoľnenie a upokojenie

Uvoľniť vaše telo a myseľ môžete pomocou funkcie Serene, ktorá vás bude navádzať pri reguálácii dýchania. Pravidelným vibrovaním a sprievodnými animáciami na ciferníku vám pomôžu udržať si správny rytmus dýchania. Práve hlboké dýchanie totiž pomáha efektívne odbúrať nielen stres, ale aj zlepšiť sústredenie.

 

Metrika plávania, športové režimy a zdroje energie

Sledovať môžete rôzne zdroje energie, ktoré vaše telo využíva pri tréningu. Hodinky rozdeľujú spotrebu energie na sacharidy, bielkoviny a tuky. Samozrejmosťou je aj pokročilé meranie tepovej frekvencie či podpora až 130 rôznych športov. Nechýba metrika plávania, pri ktorej smart hodinky Polar Ignite 2 automaticky zistia vašu tepovú frekvenciu, plavecký štýl, vzdialenosť, tempo, zábery a dobu odpočinku. Vzdialenosť a zábery sa merajú aj pri diaľkovom plávaní.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iNFC: Nie
Bezdrôtové nabíjanie: Nie
iFunkcie: senzor tepovej frekvencie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Polar
iSmart: Áno
Vodeodolný: Áno
Vodotesný: Áno
Určené pre: unisex
Slot na SIM: Nie

Konektivita

iBluetooth: Áno
iNFC: Nie
Nabíjanie z USB: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 43 mm
Výška: 8,5 mm
Hmotnosť: 35 g
Hĺbka: 43 mm
Farba remienku: čierna
Farba hodiniek: čierna

Display/Grafika

Dotyková obrazovka: Nie
Zobrazenie: farebný chroma TFT

Pamäť

iSlot pre pamäťovú kartu: Nie

Batérie

Výdrž batérie: 5 Dni

Ďalšie parametre

Typ nabíjania: dock
Vodovzdornosť: vodotesný
Materiál remienku: silikón
iHudobný prehrávač: Ano
Solárne nabíjanie: Nie
iFunkcie: senzor tepovej frekvencie
Aktivita: beh

Materiál

Materiál tela hodiniek: polymer

Funkcie

Bezdrôtové nabíjanie: Nie

Ostatné

Kód produktu: 90085182

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore