Polar Ignite S čierno-strieborné

Cena:
219,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 4,38 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Športové hodinky Polar Ignite S v modernom čierno-striebornom prevedení sú vhodné pre zápästie s obvodom 130-185 mm. Ponúkajú farebný TFT displej s rozlíšením 240 x 240 pixelov. Vyznačujú sa kompaktným dizajnom s hmotnosťou 35 gramov. Disponujú litium-polymérovou batériou s kapacitou 165 mAh s výdržou 17 hodín pri zapnutom GPS. Vo výbave snímač tepu Precision Prime™, funkcia na meranie spálených kalórií, prejdenej vzdialenosti, sledovanie kvality spánku či tréningová funkcia FitSpark™. Hodinky sú vodotesné do hĺbky až 30 metrov.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

Dizajn, ktorý vás neomrzí

Športové hodinky Polar Ignite vo veľkosti S pre obvod zápästia 130 - 185 mm vás zaujmú svojim strieborno-čiernym prevedením. Vďaka kompaktným rozmerom a hmotnosti len 35 gramov umožňujú komfortné nosenie bez nadmerného tlačenia počas celého dňa. Samozrejmosťou je intuitívne ovládanie pomocou dotykového TFT displeja s rozlíšením 240 x 240 pixelov. Čo nepochybne oceníte je možnosť prispôsobiť štýl hodiniek podľa vašich potrieb. Kedykoľvek si môžete dokúpiť vymenné remienky so šírkou 20 mm

 

Tréningový sprievodca FitSpark™

V štýlovom tele športových hodiniek Polar Ignite sa ukrýva mnoho zaujímavých funkcií. Jednou z nich je možnosť plánovania tréningov pomocou sprievodcu FitSpark™, ktorý obsahuje prednastavené tréningové plány. Tie zodpovedajú vašej aktuálnej kondícii, regenerácii a tréningovej histórii. S týmito hodinkami si už musíte robiť starosti, či ste zvolili správne cvičenie a či naň máte dostatok síl. FitSpark™ vám tiež ponúka kardio cvičenia a silové tréningy. Samozrejmosťou je inštruktáž, ktorá vám pomôže vykonávať cvičenia správne a hlavne bezpečne.

 

Nightly Recharge™ pre meranie úrovne regenerácie počas noci

Táto aplikácia sleduje vašu mieru odpočinku počas noci. Postráži tak mieru regenerácie po tréningu z predchádzajúceho dňa. A nielen to, aplikácie počíta aj s mierou stresu a s ostatnými aktivitami, ktoré ste počas celého dňa vykonali. Na druhý deň vám tak presne povie, ako ste zregenerovaní a pripravení. Vďaka tomu tak môžete plánovať lepšie svoje aktivity, budete na ne mať dostatok energie a udržíte si celkovú pohodu po celý deň. Počas spánku hodinky sledujú aktivitu autonómnej nervovej sústavy a kvalitu spánku. Na základe porovnania týchto dvoch faktorov s ich normálnou hodnotou za posledných 28 dní, hodinky stanoví vaše Nightly Recharge. Počas spánku hodinky monitorujú aj jeho fázy. Všetky dáta a informácie nájdete v aplikácii Polar Flow.

 

Snímač tepu Precision Prime

Samozrejmosťou je tiež možnosť merania srdcovej aktivity. To je možné pomocou integrovaného optického senzora Precision Prime. Tento senzor vyniká dobrou presnosťou aj počas športu. Umožňuje tiež kontinuálne meranie. Na základe kontinuálneho merania získate podrobný prehľad o svojej srdcovej aktivite a tieto výsledky ešte spresní výpočet spálených kalórií.

 

Otestujte vašu fyzickú aktivitu a zistite bežecký index

Medzi ďalšími zaujímavými funkciami je možnosť merania VO2max a tiež zmeranie vašej aktuálnej kondície. Výpočet bežeckého indexu vám umožní neustále sledovanie vašich pokrokov a aby ste vedeli, ako efektívne sú vaše tréningy. Meranie kondície je veľmi jednoduché a rýchle. Stačí vám na to iba pár minút a nepotrebujete k tomu vyvíjať veľkú námahu. Na základe tohto testu môžete získavať ďalšiu motiváciu k tomu sa neustále zlepšovať a nastavovať si stále vyššie a vyššie ciele. 

 

Plávajte, behajte, proste športujte

Hodinky sú vybavené pokročilými senzormi, ktoré umožňujú sledovanie širokej škály športových aktivít. Vďaka integrovanej GPS budete mať prehľad nielen o štatistických dátach, ale aj o prejdenej trase, ktorú uvidíte zaznamenanú v mapách. Výhodou hodiniek je tiež vysoká odolnosť voči vode až do hĺbky 30 metrovAutomaticky rozoznajú plavecký štýl a odplávaniu vzdialenosť, rýchlosť tempa, odpočinok a počas plávania vám zmerajú aj tepovú frekvenciu.

 

Funkcia bežných smart hodiniek a výdrž batérie

S hodinkami Polar Ignite môžete priamo na svojom zápästí dostávať notifikácie zo smartfónu. Budete tak mať neustály prehľad o všetkých prichádzajúci hovoroch alebo správach. Pre jednoduché spárovanie s telefónom sú hodinky vybavené technológiou Bluetooth. Čo nepochybne oceníte je litium-polymérovou batériou s kapacitou 165 mAh s výdržou 17 hodín pri zapnutom GPS.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iFunkcie: záznam trasy, meranie tempa, meranie vzdialenosti, meranie rýchlosti, výpočet kalórií, mon itoring spánku, notifikácie, senzor tepovej frekvencie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Polar
iSmart: Áno
Vodeodolný: Áno
Vodotesný: Áno
Určené pre: unisex

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 115 mm
Výška: 130 mm
Hmotnosť: 35 g
Hĺbka: 75 mm
Farba remienku: čierna
Farba hodiniek: strieborná

Obsah balenia

Obsah balenia: nabíjačka, hodinky

Display/Grafika

Dotyková obrazovka: Áno
Zobrazenie: LCD (farebné)

Operačný systém

Podporovaný OS: Android, iOS

Ďalšie parametre

iFunkcie: záznam trasy, meranie tempa, meranie vzdialenosti, meranie rýchlosti, výpočet kalórií, mon itoring spánku, notifikácie, senzor tepovej frekvencie
iHudobný prehrávač: Ne
Aktivita: beh, cyklistika, plávanie, outdoor
Typ nabíjania: dock
Materiál remienku: silikón

Batérie

Výdrž batérie: 5 Dni

Ostatné

Kód produktu: 90071065

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore