POLAR M200 biele

  • Výpredaj

Športové hodinky, LCD monochromatický displej, Bluetooth, Vodeodolnosť, Počet dní výdrže batérie: 30, Funkcie: senzor tepovej frekvencie, krokomer, notifikácie, výpočet kalórií, intervalový tréning, meranie vzdialenosti, meranie tempa, záznam trasy, Podporovaný OS: Android, iOS. Viac info


Cena 135,00 €

Zľava 9 % z predchádzajúcej ceny: 149,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 2,70 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

GPS hodinky Polar M200 v bielej farbe tvoria elegantný doplnok a skvelé zariadenie pre sledovanie vašich denných aktivít. Hodinky snímajú tep na zápästí. Majú integrovaný GPS snímač, ktorý zaznamená vaše trasy, počet prejdených kilometrov či pomôže vám vrátiť sa späť do štartu. Dokážu monitorovať vaše každodenné aktivity 24/7. Vďaka technológii Bluetooth Smart a aplikácii Polar Flow, budete mať všetky štatistiky uložené vo vašom mobilnom telefóne. Vďaka svojmu odolnému prevedeniu a materiálom hodinky je možné použiť aj pri plávaní. Výdrž batérie je 6 hodín pri intenzívnom tréningu.

Odmeria váš tep, kroky aj vzdialenosť či kalórie

Ak nepatríte medzi priaznivcov hrudných pásov a športujete na ľahko, hodinky Polar M200 sú pre vás správnou voľbou. Dokážu domerať tep priamo na zápästí. Vďaka pohybovému senzoru dokážu tieto šikovné športové hodinky odmerať vzdialenosť aj počítať prejdené kroky. Všetky namerané hodnoty môžete vidieť na hodinkách. Štatistiky sa vám zobrazia v aplikácií Polar Flow vo vašom mobilnom telefóne. Polar M200 monitorujú vaše aktivity 24 hodín denne 7 dní v týždni.

 

Šikovné upozornenia

Pripojte hodinky Polar M200 s vašim smartfónom a nič vám už neunikne. Prostredníctvom vibrácii môžete prijímať notifikácie o prichádzajúcich hovoroch, správach či novinkách na Facebooku. Vďaka hodinkám budete mať stále prehľad, čo sa okolo vás deje. Nič vám neunikne a všetko budete mať hneď po ruke.

 

Doplnok pre bežcov

Trénujte na bežecké preteky s prispôsobiteľným a adaptívnym tréningovým plánom v aplikácii Polar Flow. Vyberte si jeden zo štyroch rôznych plánov – 5 km, 10 km, polmaratón alebo maratón. Získajte kompletný tréningový plán, ktorý vyhovuje vám aj vášmu cieľu. Hodinky vyhodnotia vaše namerané hodnoty a budú vás posúvať bližšie k cieľu. Prekonajte svoje hranice a zabehnite maratón, vďaka hodinkám Polar M200. Vstavaný GPS prijímač je veľmi rýchly pri hľadaní signálu. Takto budete mať prehľad o vašej rýchlosti, vzdialenosti alebo nadmorskej výške a jej stúpaní a klesaní.

Jednoduchý dizajn

Hodinky Polar M200 sú v elegantnej bielej farbe. Ich jednoduché prevedenie pôsobí mimoriadne nadčasovo a luxusne. Remienok je vyrobený z TPU. Okrúhly displej má veľkosti 2,6 cm. Vďaka svojmu dizajnu a použitému materiálu sú hodinky odolné voči vode – vhodné na plávanie, nie potápanie. Výdrž ich batérie je až 6 hodín pri intenzívnom tréningu so zapnutým GPS a snímačom tepovej frekvencie na zápästí a vypnutými upozorneniami. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

NFC Nie
Funkcie záznam trasy, meranie tempa, meranie vzdialenosti, intervalový tréning, výpočet kalórií, krokomer, senzor tepovej frekvencie, notifikácie
Bezdrôtové nabíjanie Nie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií POLAR M200 biele

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami