Polar M200 červené vystavený kus s plnou zárukou

4 Všetky hodnotenia (1)

Cena v predajni:

119,00 €

Rezervácia je zadarmo

Pôvodná cena: 149,00 €
Ušetríte: 20 %
Späť na NAY Extra kartu 2,38 €
Na splátky mesačne spočítať od 11.9 €

Nákup len v predajni

Cena v e-shope:

119,00 €

Doprava zdarma

Pôvodná cena: 149,00 €
Ušetríte: 20 %
Späť na NAY Extra kartu 2,38 €
Na splátky mesačne spočítať od 11.9 €

Vystavený kus Kedy bude produkt v predajni?

Sporttester POLAR M200 disponuje optickým snímačom tepu a vstavaným GPS modulom. Zariadenie umožňuje meranie aktivít 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Náramkový sporttester je určený na sledovanie výdaju kalórií, denných cieľov aktívnej činnosti, dokonca indikuje aktivitu počas spánku. Namerané hodnoty, štatistické údaje a trasy je možné zobrazovať pomocou aplikácie Polar Flow. Nechýbajú ani funkcie nastavenia individuálneho športového profilu. Sporttester Polar M200 je možné nosiť aj počas plávania. Červené prevedenie.

Zobraziť celý popis

Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

 

Hodinky povzbudújúce aktivitu

Polar M200 je sporttesterom so vstavaným GPS, ktorý umožňuje merať pulz zo zápästia. Pomocou zvukových alebo vibračných signalizácií vás bude informovať pri prekročení limitu tepu. Sporttester Polar M200 dokáže komunikovať so smartfónom

Plnohodnotné funkcie

Polar M200 disponuje vstavaným GPS modulom, vďaka ktorému môžete sledovať týchlosť, tempo či vzdialenosť a sledovať trať na mape po prenose do aplikácie Polar Flow. Pri funkcii Bežecký index budete informovaný o vašej výkonnosti, aerobnej kondícii a efektivite behu. Môžete dokonca sledovať výdaj kalórií a podielu tuku

 

Monitorovanie dennej aktivity

Získajte prehľad o vašej dennej aktivite. Monitorujte vašu činnosť počas dňa, ale aj noci. Activity Guide vám individuálne odporúči denný cieľ vašej aktivity. K dispozícii je informácia o počte krokov a vzdialenosti za deň. Sporttester vás upozorní na nedostatočnú aktivitu počas dňa. Pásma aktivity sú nastavené na 5 úrovniach intenzity vašej celodennej aktivity s možnosťou rekapitulácie výsledkov pomocou aplikácie Polar Flow. Denná, týždenná a mesačná správa o vašej športovej činnosti bude odmenená spätnou väzbou vašich výsledkov. Sporttester hodinky dokonca dokážu merať dĺžku a kvalitu Vášho spánku. Sporttester indikuje pohyby počas noci - môže vás informovať o zlom a nepokojnom spánku.    

 

Meranie pulzu

Sporttester Polar M200 umožňujú meranie okamžitého pulzu, priemerného pulzu, maximálneho alebo priemerného pulzu, dokonca aj maximálneho pulzu v danom úseku. Pulz môžete kontrolovať aj mimo športovej aktivity, bez potreby uloženia výsledku.

 

Nastavenie športových profilov

S Polar M200 si môžete priradiť rôzne športové profily. Každý športový profil je možné individuálne nastaviť podľa vašich potrieb. Tréningový profil si dokážete vytvoriť prostredníctvom aplikácie a preniesť ich do sporttestra.   

 

Funkcia hodín

Sporttester Polar M200 disponujú funkciou pokročilých náramkových hodiniek. Môžete si nastaviť 12/24 hodinový denný režim v analógovom alebo digitálnom zobrazení. Zobrazuje dátum a dokonca je možné nastaviť denný alebo jednorazový budík. Displej hodiniek je možné nechať trvalo svietiť alebo nastaviť na 10 sekundové osvetlenie. Hodinky sú dokonca vodotesné do hĺbky 30 m (bez možnosti merania pulzu).

 

Špecifické vlastnosti

 • Priemer displeja: 28 mm 

 • Hmotnosť iba 40 gramov

 • Optický senzor snímania pulzu

 • Integrovaný GPS modul

 • Vodotesnosť do 30 metrov

 • 4 MB integrovaná pamäť 

 • Vstavaná batéria 180 mAh

 • Komunikácia so smartfónom prostredníctvom bezdrôtovej Bluetooth technológie

 • Odosielanie informácii o činnosti a trás pomocou aplikácie Polar Flow

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iGPS: Áno
LED podsvietenie: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Polar
Vodeodolný: Áno
Vodotesný: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: červená
Šírka: 28 mm
Hmotnosť: 40 g
Hĺbka: 12 mm

Funkcie

iGPS: Áno

Ďalšie parametre

LED podsvietenie: Áno
Pulzomer: Áno

Ostatné

Kód produktu: 90061217

Všetky parametre

Hore

Recenzie

Hodnotenia zákazníkov

Buďte prvý, kto vloží recenziu k tomuto produktu.

0%
zatiaľ nehodnotené

Hodnotenia odborníka

80%
Veľmi dobrý

Všetky hodnotenia (1)

Spoločnosť Polar je známa vysokou kvalitou a precíznym prevedením svojich výrobkov. Hodinky M200 naplno využijú aktívni ľudia žijúci športom, tréningom a pohybom. Nainštalujte aplikáciu do smartfónu a získate prehľad o rytme vášho srdca počas celého dňa i noci, skontrolujete spálené kalórie a dozviete sa pravdu o kvalite vášho spánku. Odolnosť voči vlhkosti, striekajúcej vode a potu oceníte pri vyššom výkone, pri kúpaní, plávaní a v prípade nepriaznivého počasia. Bezkáblovo cez Bluetooth náramok spárujete s mobilom, získate tak notifikácie týkajúce sa hovorov, SMS správ, emailov a sociálnych sietí. Integrované GPS vám poskytne prehľad o rýchlosti a vzdialenosti prekonanej pri športovaní, napríklad bicyklovaní, chôdzi alebo behu. Príťažlivý dizajn znásobí možnosť výberu. ... zobraziť viac

Zbaliť hodnotenia

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore