POLAR M430 biele

Cena:
152,00 €

Pôvodná cena 229,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 3,04 €

Doprava zdarma

Len vystavené kusy v 1 predajni
Kde môžem produkt rezervovať?

Nedá sa rezervovať

Doporučujeme tieto služby

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

GPS hodinky Polar M430 v bielej farbe sú určené pre bežcov a športovcov. Dokáže odmerať množstvo hodnôt a to vďaka integrovaným snímačom. Snímač tepovej frekvencie s technológiou LED diódových senzorov dokáže presne odmerať tep na zápästí. Vďaka snímaču GPS budete vedieť, koľko kilometrov ste počas dňa prešli a kde ste boli. Výhodou sú aj pokročilé tréningové funkcie, s ktorými naplánujete vaše bežecké tréningy. Hodinky budú monitorovať všetky vaše denné aktivity 24/7. Vďaka bezdrôtovej technológií Bluetooth môžete hodinky spárovať s telefónom. Výdrž batérie je 30 hodín v úspornom režime GPS. Hodinky sú vodotesné do 30 m.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zdarma
 • Zľava 34 %

Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Jednoduchý dizajn

Hodinky Polar M430 sú v elegantnej bielej farbe. Dokonale sa prispôsobia vášmu štýlu oblečenia a vytvoria tak doplnok, ktorý má množstvo funkcií a navyše vyzerá veľmi luxusne. Displej poskytuje rozlíšenie 128 x 128 bodov. Ich hmotnosť je len 51 gramov. Vďaka svojmu prevedeniu z kvalitných a odolných materiálov, je možné hodinky použiť aj pri plávaní. Sú vodotesné do 30 metrov – nevhodné na potápanie.

Všetko v jednom

Vďaka hodinkám Polar M430 môžete sledovať počas tréningu rýchlosť, vzdialenosť, nadmorskú výšku či vašu tepovú frekvenciu. Vstavaný GPS modul vám pomôže nájsť cestu domov s funkciou späť na štart. S hodinkami budete mať prehľad o vašich osobných úspechoch s upozornia vás vždy, keď dosiahnete nový rekord. Spravte si cieľa a prekonajte svoje osobné limity. Sledujte svoje výsledky s mobilnou aplikáciou Polar Flow a webovej služby cez Bluetooth Smart.

Partner pre beh

Online aplikácie Runnging Program prepočíta vaše bežecké aktivity, zmeria intenzitu aktuálnych činnostné, spočíta termín dosiahnutia plánovaného bežecké cieľu a behom niekoľko sekúnd vám nastaví osobný tréningový program. Bežci môžu do hodiniek nahrávať tréningové plány pre porovnanie intervalov a zón tepovej frekvencie pri behoch. Bežecký index zobrazí ako sa vyvíja váš bežecký výkon. Vyberte si v aplikácii Polar Flow zo 4 rôznych cieľov.

Počas celého dňa

Activity benefit poskytne vám informácie o vašej dennej, týždennej a mesačnej aktivite. Ukazuje aké  sú vaše voľby telesného pohybu a pomáhajú udržať si zdravie. Kvalitný spánok má zásadnú rolu pri regenerácii po tréningu a pri zvyšovaní vášho výkonu. Funkcia Polar Sleep Plus automaticky sleduje dĺžku, čas a kvalitu vášho spánku a poskytne vám spätnú väzbu.

Pravidelné testovanie

Test kondície je päť minútový test, ktorý meria podľa pokojného tepu, zmenu tepu a osobné údaje vašej aerobnej kondície. S pravidelným testovaním kondície môžete sledovať svoje pokroky. Tréningová záťaž ukazuje, aký účinok mal tréning na vaše telo, a pomáha pri porovnaní záťaže pri rôznych lekciách. Priebežne sledujte tréningovú záťaž, zistite svoje osobné limity a upravte si intenzitu a dĺžku tréningu.

Spálené kalórie

Podľa vašej váhy, výšky, veku, pohlavia, individuálnej maximálnej tepovej frekvencie a intenzity tréningu hodinky Polar M430 presne vypočítajú spálené kalórie počas tréningu. Takto bude váš tréningový plán efektívnejší a posunie vás bližšie k vášmu cieľu. Hodinky taktiež zobrazia aj dobu nutnú k regenerácií pred ďalším tréningom. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iGPS: Áno
iTyp displeja: LCD
LED podsvietenie: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Polaroid
Vodeodolný: Áno
Vodotesný: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 37 mm
Výška: 42 mm
Hmotnosť: 51 g
Hĺbka: 12 mm

Funkcie

iGPS: Áno

Obsah balenia

Obsah balenia: napájací kábel, návod

Display/Grafika

iTyp displeja: LCD

Ďalšie parametre

LED podsvietenie: Áno
Pulzomer: Áno

Ostatné

Kód produktu: 90064407

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore