Polar M430 čierne

Cena:
189,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 3,78 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

GPS hodinky Polar M430 v čiernej farbe sú určené pre bežcov a športovcov. Dokáže odmerať množstvo hodnôt a to vďaka integrovaným snímačom. Snímač tepovej frekvencie s technológiou LED diódových senzorov dokáže presne odmerať tep na zápästí. Vďaka snímaču GPS budete vedieť, koľko kilometrov ste počas dňa prešli a kde ste boli. Výhodou sú aj pokročilé tréningové funkcie, s ktorými naplánujete vaše bežecké tréningy. Hodinky budú monitorovať všetky vaše denné aktivity 24/7. Vďaka bezdrôtovej technológií Bluetooth môžete hodinky spárovať s telefónom. Výdrž batérie je 30 hodín v úspornom režime GPS. Hodinky sú vodotesné do 30 m.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Jednoduchý dizajn

Hodinky Polar M430 sú v elegantnej čiernej farbe. Dokonale sa prispôsobia vášmu štýlu oblečenia a vytvoria tak doplnok, ktorý má množstvo funkcií a navyše vyzerá veľmi luxusne. Displej poskytuje rozlíšenie 128 x 128 bodov. Ich hmotnosť je len 51 gramov. Vďaka svojmu prevedeniu z kvalitných a odolných materiálov, je možné hodinky použiť aj pri plávaní. Sú vodotesné do 30 metrov – nevhodné na potápanie.

 

Všetko v jednom

Vďaka hodinkám Polar M430 môžete sledovať počas tréningu rýchlosť, vzdialenosť, nadmorskú výšku či vašu tepovú frekvenciu. Vstavaný GPS modul vám pomôže nájsť cestu domov s funkciou späť na štart. S hodinkami budete mať prehľad o vašich osobných úspechoch s upozornia vás vždy, keď dosiahnete nový rekord. Spravte si cieľa a prekonajte svoje osobné limity. Sledujte svoje výsledky s mobilnou aplikáciou Polar Flow a webovej služby cez Bluetooth Smart.

Partner pre beh

Online aplikácie Runnging Program prepočíta vaše bežecké aktivity, zmeria intenzitu aktuálnych činnostné, spočíta termín dosiahnutia plánovaného bežecké cieľu a behom niekoľko sekúnd vám nastaví osobný tréningový program. Bežci môžu do hodiniek nahrávať tréningové plány pre porovnanie intervalov a zón tepovej frekvencie pri behoch. Bežecký index zobrazí ako sa vyvíja váš bežecký výkon. Vyberte si v aplikácii Polar Flow zo 4 rôznych cieľov.

Počas celého dňa

Activity benefit poskytne vám informácie o vašej dennej, týždennej a mesačnej aktivite. Ukazuje aké  sú vaše voľby telesného pohybu a pomáhajú udržať si zdravie. Kvalitný spánok má zásadnú rolu pri regenerácii po tréningu a pri zvyšovaní vášho výkonu. Funkcia Polar Sleep Plus automaticky sleduje dĺžku, čas a kvalitu vášho spánku a poskytne vám spätnú väzbu.

 

Pravidelné testovanie

Test kondície je päť minútový test, ktorý meria podľa pokojného tepu, zmenu tepu a osobné údaje vašej aerobnej kondície. S pravidelným testovaním kondície môžete sledovať svoje pokroky. Tréningová záťaž ukazuje, aký účinok mal tréning na vaše telo, a pomáha pri porovnaní záťaže pri rôznych lekciách. Priebežne sledujte tréningovú záťaž, zistite svoje osobné limity a upravte si intenzitu a dĺžku tréningu.

Spálené kalórie

Podľa vašej váhy, výšky, veku, pohlavia, individuálnej maximálnej tepovej frekvencie a intenzity tréningu hodinky Polar M430 presne vypočítajú spálené kalórie počas tréningu. Takto bude váš tréningový plán efektívnejší a posunie vás bližšie k vášmu cieľu. Hodinky taktiež zobrazia aj dobu nutnú k regenerácií pred ďalším tréningom. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iFunkcie: meranie vzdialenosti, výpočet kalórií, notifikácie, senzor tepovej frekvencie, krokomer

Ďalšie vlastnosti

Značka: Polar
iSmart: Áno
Vodeodolný: Áno
Vodotesný: Áno
Určené pre: unisex

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 37 mm
Výška: 42 mm
Hmotnosť: 51 g
Hĺbka: 12 mm
Farba remienku: čierna
Farba hodiniek: čierna

Obsah balenia

Obsah balenia: napájací kábel, návod

Display/Grafika

Dotyková obrazovka: Nie
Zobrazenie: LCD (monochromatické)

Operačný systém

Podporovaný OS: Android, iOS

Ďalšie parametre

iFunkcie: meranie vzdialenosti, výpočet kalórií, notifikácie, senzor tepovej frekvencie, krokomer
Aktivita: beh, turistika, chôdza
Typ nabíjania: dock
Materiál remienku: silikón
iHudobný prehrávač: Ne

Batérie

Výdrž batérie: 14 Dni

Ostatné

Kód produktu: 90066337

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore