Polar M460 čierny

  • Doprava zadarmo

Bluetooth: Áno, GPS: Áno, Meranie okolitej teploty: Nie, Trieda vodeodolnosti: IPX7,


Cena 169,00 €

3,38 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Cyklopočítač Polar M460 v čiernej farbe sa stane vašim spoločníkom pri bicyklovaní. Vďaka integrovanému GPS snímaču zaznamená vašu trasu, stúpanie či klesanie počas celej jazdy. Upozorní vás na prichádzajúci hovor, správu v priebehu tréningu za pomoci inteligentných notifikácií. Programovateľné zobrazenie displeja je možné prispôsobiť podľa vás. Cyklopočítač bude sledovať vašu kondíciu, meranie tepu a spálené kalórie. Vypočíta okamžitú, priemernú aj maximálnu dosiahnutú rýchlosť. Malá LED je umiestnená v čele cyklopočítača ako bezpečnostný prvok. Výdrž batérie tvorí až 16 hodín pri zapnutej GPS. V balení sa nachádza aj hrudný pás pre snímanie tepu.

Cyklistické funkcie

Vďaka snímačom a GPS radaru môžete ihneď zistiť okamžitú, priemernú a maximálnu dosiahnutú rýchlosť počas vašej cyklo trasy. Je možné aj vymedziť úsek a zistiť vašu priemernú a maximálnu dosiahnutú rýchlosť na danom úseku. Pomocou GPS odmeria rýchlosť aj prejdenú vzdialenosť.S kompatibilnými snímačmi BlueTooth SMART je možné zaznamenať aj kadenciu, frekvenciu šľapania a celkový výkon. Výškomer zaistí prevýšenie, sklesané metre a stúpanie a klesanie. Meranie výšky umožní barometrický snímač.

Výdrž batérie

Kvalitný akumulátor Li-Pol s kapacitou 400 mAh umožní prevádzku cyklopočítača Polar M460 pri zapnutej GPS a meraní tepu približne 15 hodín. Batéria je nabíjateľná pomocou priloženého microUSB káblu. S takouto výdržou batérie vás cyklopočítač nikdy nesklame. Počas celej vašej jazdy zaznamená všetky potrebné hodnoty pre vyhotovenie štatistík.

BlueTooth Smart

Vďaka modernej technológii Bluetooth Smart je možné cyklopočítač Polar M460 pripojiť aj k iným externým zariadeniam. Pripojením tabletu alebo smartfónu, prenesiete dáta z cyklopočítača a môžete vytvoriť štatistiky. Budete mať prehľad o vašich trasách aj výkonoch. Pomocou externých zariadení od spoločnosti Polar, môžete rozšíriť vás cyklopočítač o ďalšie funkcie ako je kadencia, frekvencia šľapania či vyhodnotenie celkového výkonu. Rýchlu a bezproblémovú konektivitu zaistí bezdrôtová technológia Bluetooth Smart.

Testy aktivít 

Fitnes Test vám umožní sledovať vývoj vašej kondície. Ortostatický test ponúka vysoko sofistikovanú funkciu pracujúcu s variabilitou tepu na lekárskej úrovni. Výsledky testov napomáhajú spresniť priebeh regenerácie po tréningu. Určia dobu potrebnú pre odpočinok. Training Load a Recovery Time ukazujú ako veľmi bol tréning náročný, aký mal prínos a ako dlho je potreba odpočívať po tréningu. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Bluetooth Áno
GPS Áno
Meranie okolitej teploty Nie
Trieda vodeodolnosti IPX7

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Polar M460 čierny

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené