Polar OH1+ ramenný optický popruh, sivý

Cena:
74,90 €

Späť na NAY Extra kartu 1,50 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Optický popruh na ruku Polar OH1+ so zabudovaným snímačom tepovej frekvencie je doplnkovým príslušenstvom k vašim smart hodinkám. Jednoducho sa používa a vďaka použitým elastickým materiálom sa príjemne nosí a nijako vás neobmedzuje pri pohybe. Možnosť upevnenia na paži alebo predlaktí. Samozrejmosťou je Bluetooth pre rýchlejšiu synchronizáciu s hodinkami, cyklopočítačmi Polar. Kompatibilita s operačným systémom Android a iOS. K dispozícii máte bezplatnú fitness aplikáciu Polar Beat či Polar Flow. Vybavený 45 mAh batériou. Farba: sivá.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

Polar OH1+

Rozšírte si vaše príslušenstvo k smart hodinkám o tento praktický optický snímač na ruku. Tento ramenný popruh je vybavený optickým LED snímačom tepu, vďaka ktorému budete mať prehľad o tepovej frekvencii počas cvičenia. Pri nosení vám nebude prekážať. Elastický popruh si môžete umiestniť na rameno alebo na predlaktie. 

Jednoduchá synchronizácia

Polar OH1+ podporuje bezdrôtovú technológiu Bluetooth a tak si môžete snímač jednoducho spárovať so smart hodinkami, športovými hodinkami či cyklopočítačmi Polar. Namerané údaje si môžete pozrieť priamo v mobilnom telefóne s operačným systémom Android alebo iOS. Stačí si len stiahnuť voľne dostupnú aplikáciu Polar Beat a vašu tepovú frekvenciu uvidíte priamo na displeji. 

Vlastná pamäť

Snímač ukladá údaje (až 200 hodín tréningových dát) do 4 MB internej pamäte. Uložené dáta viete zosynchronizovať cez aplikáciu Polar Flow prípadne si ich jednoducho stiahnete do  počítača cez USB kábel. Okrem toho je sníamč vodotesný, takže sa nezľakne pár kvapiek vody. Výhodou Polar OH1+ je, že ho môžete používať aj samostatne.

Hore

Parametre produktu

Ďalšie vlastnosti

Značka: Polar

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: sivá
Šírka: 95 mm
Výška: 115 mm
Hmotnosť: 40 g
Hĺbka: 45 mm

Obsah balenia

Obsah balenia: 2 adaptéry na plavecké okuliare

Ostatné

Kód produktu: 92074854

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore