Polar Unite S-L modré

Cena:
149,00 €

Splátková kalkulačka - Splátky Quatro Splátky Home Credit
Späť na NAY Extra kartu 2,98 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Fitness náramok Polar Unite v modrom prevedení s obvodom zápästia 130 - 210 mm ponúka farebný TFT displej s rozlíšením 240 x 240 pixelov. Disponuje batériou s kapacitou 174 mAh s výdržou v tréningovom móde 50 h so zapnutým GPS a meraním tepu na zápästí a do 4 dní v režime hodiniek s kontinuálnym meraním tepu. Umožňuje monitorovanie spánku, výpočet spálených kalórií, meranie rýchlosti, vzdialenosti, prejdenej trasy či personalizovaný tréningový plán pre bežcov. Po spárovaní prostredníctvom Bluetooh sú k dispozícii SMS notifikácie či podpora športových režimov. Samozrejmosťou je vodeodolnosť do hĺbky 30 metrov.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

Vodeodolná konštrukcia do hĺbky 30 metrov

Polar Unite je štýlový fitness náramok vo veľkosti S/L s obvodom zápästia 130-210 mm so šírkou remienka 20 mm, ktorý je vyrobený z kvalitného silikónového materiálu. Komfortné prehliadanie aplikácii vám zaručí farebný dotykový TFT displej s rozlíšením 240 x 240 pixelov. Vďaka nízkej hmotnosti len 32 gramov je ideálnym spoločníkom pri športe, ale aj počas odpočinku. Čo nepochybne oceníte je vodeodolná konštrukcia do hĺbky 30 metrov, čím sa stáva praktickým spoločníkom aj počas plávania. 

 

Široká ponuka funkcií

  • FitSpark - vám umožňuje naplávanovať si tréningy na mieru. Funkcia vám navrhne 2-4 cvičenia. Tie vám hodinky automaticky odporučia na základnej tréningovej histórie a hodnôt z regenerácia Nightly Recharge. 
  • Polar Precision Prime - predstavuje sledovanie tepovej frekvencie na vašom zápästí pri tréningu v náročných podmienkach. K dispozícii je tiež možnosť nastaviť a sledovať zóny tepu.  
  • Kontinuálne meranie srdcového tep - je nepretržité sledovanie tepu počas celého dňa, čo vám umožní získať presnejšie hodnoty spálených kalórií. Rovnako budete informovaní o vašom najnižšom a najvyššom srdcovom tepe.
  • Bežecký program -  vám ponúka získať osobný a adaptívny tréningový plán
  • Inteligentné kalórie alebo Smart Calories - vám pomôžu zistiť koľko kalórií ste spálili na základe svojej váhy, veku, výšky, pohlavia či intenzity tréningu.
  • Prínos tréningu či Training Benefits - okamžite po tréningu obdržíte motivujúcu spätnú väzbu s popisom účinku danej tréningovej jednotky. 
  • Sleep Plus™ - je užitočná funkcia, ktorá automaticky detekuje dobu, množstvo a kvalitu vášho spánku. Svoje spánkové štatistiky si môžete prehliadať priamo na displeji smart hodiniek. 
  • Smart funkcie - sú neodmysliteľnou súčasťou hodiniek. Po spárovaní so smartfónom pomocou technológie Bluetooth budete dostávať notifikácie o prichádzajúcich hovoroch, SMS a pod.

 

Vyhodnotenie nameraných údajov v aplikácii Polar Flow

Všetky získané hodnoty si po cvičení môžete analyzovať priamo v mobilnej aplikácii Polar Flow alebo na jej webovej verzii. Táto šikovná aplikácia vám ponúka kompletný eko systém, čo predstavuje rozšírené plánovanie tréningov analytické nástroje, automatický tréningový diár a správy o vašich pokrokoch atď.  

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iFunkcie: senzor tepovej frekvencie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Polar
iSmart: Áno
Vodeodolný: Áno
Vodotesný: Áno
Určené pre: unisex

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: modrá
Šírka: 43,4 mm
Výška: 10,3 mm
Hmotnosť: 32 g
Hĺbka: 43,4 mm
Farba hodiniek: čierna
Farba remienku: modrá

Obsah balenia

Obsah balenia: návod, nabíjací kábel

Display/Grafika

Dotyková obrazovka: Áno
Zobrazenie: farebný chroma TFT

Ďalšie parametre

Typ nabíjania: dock
Materiál remienku: silikón
iHudobný prehrávač: Ne
Solárne nabíjanie: Nie
iFunkcie: senzor tepovej frekvencie
Aktivita: beh

Materiál

Materiál tela hodiniek: polymer

Batérie

Výdrž batérie: 3 Dni

Ostatné

Kód produktu: 90081804

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore