Polar Vantage M biele S/M


Športové hodinky, LCD farebný displej, Bluetooth, Vodeodolnosť, Počet dní výdrže batérie: 5, Funkcie: senzor tepovej frekvencie, monitoring spánku, notifikácie, výpočet kalórií, meranie rýchlosti, meranie vzdialenosti,, meranie tempa, Podporovaný OS: Android, iOS. Viac info

Farba


Cena 225,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 4,50 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

90% Hodnota za peniaze
Výborná

3 dva nákupy

Zobraziť 3 recenzie

Popis produktu

Športové hodinky Polar Vantage M v bielej farbe sú vhodné pre všetky druhy tréningov. Dokáže odmerať množstvo hodnôt a to vďaka integrovaným snímačom. Snímač tepovej frekvencie dokáže presne odmerať tep. Vďaka GPS modulu budete vždy vedieť koľko kilometrov ste počas dňa prešli a kde ste sa nachádzali. Výhodou je že sú vodotesné. Disponujú tiež pokročilými tréningovými funkciami, s ktorými si ľahko naplánujete svoje tréningy. Hodinky podporujú viac ako 130 rôznych športov. Vďaka bezdrôtovej technológií Bluetooth 4.0 môžete hodinky spárovať s telefónom. Výdrž batérie je 30 hodín v tréningovom režime. Veľkosť S/M.

Štýlový dizajn

Hodinky Polar Vantage M pricházajú v štýlovej bielej farbe. Dokonale sa prispôsobia vášmu štýlu oblečenia a vytvoria tak doplnok, ktorý má množstvo funkcií a navyše vyzerá veľmi luxusne. 1,2 palcový displej s rozlíšením 240 x 240 bodov pokrýva ochranné sklo Gorilla Glass. Ich hmotnosť je len 45 gramov. Vyrobené sú z kvalitých a odolných materiálov, dokonca sú odolné voči vode.

Pecision Prime

Hodinky sú vybavené vstavaným optickým snímačom, ktorý počas celého dňa meria váš srdcový tep. Pomocou technológie optického snímača Polar Precision Prime zabezpečia presné údaje získane pri akejkoľvek aktivite. Namerané hodnoty sú veľmi presne sledované a to aj pri tých náročnejšíh tréningových podmienkach. 

Training Load Pro

Komplexný pohľad na to ako vám rôzne tréningy zaťažujú telo, ponúka práve funkcia Training Load Pro. Úrovne zaťaženia pri kardiovaskulárnych a svalových tréningoch, a dokonca berie do úvahy aj to ako unavene sa cítite (Subjective Load). Zistíte ako je každá vaša časť tela zaťažená, optimalizujete si každý ďalší tréning a vďaka tomu vytvoríte správny systém. 

Aplikácia Polar Flow

Sledujte svoje výsledky s mobilnou aplikáciou Polar Flow a webovej služby cez Bluetooth Smart. V aplikácií si môžete vyberať svoj obľúbený šport podľa potreby a pridáť ho do hodiniek. Hodinky podporujú viac ako 130 rôznych športov. Tiež si v nej môžete pohodlne analyzovať všetky svoje namerané hodnoty po tréningu. 

Running Program 

Osobný a adaptívny plán, ktorý vám vyhovuje získate s bežeckým programom. Ten prepočíta vaše bežecké aktivity, zmeria intenzitu aktuálnych činnostní, spočíta termín dosiahnutia plánovaného bežecké cieľu a behom niekoľko sekúnd vám nastaví osobný tréningový program. Bežci môžu do hodiniek nahrávať tréningové plány pre porovnanie intervalov a zón tepovej frekvencie pri behoch. S bežeckým idexom získate odhad toho, ako sa váš bežecký výkon vyvíja a zlepšuje.

Spálené kalórie a tréningové benefity

Na základe svojích údajov ako sú pohlavie, váha, vek, výška, tepová frekvenia a intenzita tréningu, zistíte koľko kalórií ste spálili počas svojho tréningu. Hneď po tréningu dostanete spätnú väzbu k danej tréningovej jednotke s popisom účniku ako sa vám darilo. Hodinky taktiež zobrazia aj dobu nutnú k regenerácií pred ďalším tréningom. 

Sleep Plus™
Vylepšená regenerácia a výkon, vďaka rozšírenému sledovaniu spánku. Funkcia Sleep Plus automaticky sleduje dĺžku, množstvo a kvalitu spánku. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

NFC Nie
Funkcie výpočet kalórií, meranie rýchlosti, meranie vzdialenosti, meranie tempa, monitoring spánku, senzor tepovej frekvencie, notifikácie

Hodnotenie

5,0 / 5

3 recenzie Polar Vantage M biele S/M

100% Kvalita
Vynikajúca

90% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Adriana

7. 12. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Všetko čo produkt ponuka je ok
  • Nic

Krasne, splnilo moje ocakavania


Danka

8. 9. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Výborná


  • Dizajn

Zatiaľ som veľmi spokojná..


Monika

2. 3. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • funkcie / výbava
  • dizajn
  • výkon
  • jednoduchosť ovládania
  • pomer cena / výkon