Polar Vantage M čierne M/L

Cena:
275,00 €

Pôvodná cena 279,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 5,50 €

Doprava zdarma

Doporučujeme tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Športové hodinky Polar Vantage M v čiernej farbe sú vhodné pre všetky druhy tréningov. Dokáže odmerať množstvo hodnôt a to vďaka integrovaným snímačom. Snímač tepovej frekvencie dokáže presne odmerať tep. Vďaka GPS modulu budete vždy vedieť koľko kilometrov ste počas dňa prešli a kde ste boli. Výhodou je že sú vodotesné. Disponujú tiež pokročilými tréningovými funkciami, s ktorými si ľahko naplánujete svoje tréningy. Hodinky podporujú viac ako 130 rôznych športov. Vďaka bezdrôtovej technológií Bluetooth 4.0 môžete hodinky spárovať s telefónom. Výdrž batérie je 30 hodín v tréningovom režime. Veľkosť M/L.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zdarma
 • Zľava
Popis produktu

Štýlový dizajn

Hodinky Polar Vantage M pricházajú v štýlovej čiernej farbe. Dokonale sa prispôsobia vášmu štýlu oblečenia a vytvoria tak doplnok, ktorý má množstvo funkcií a navyše vyzerá veľmi luxusne. 1,2 palcový displej s rozlíšením 240 x 240 bodov pokrýva ochranné sklo Gorilla Glass. Ich hmotnosť je len 45 gramov. Vyrobené sú z kvalitých a odolných materiálov, dokonca sú odolné voči vode.

Pecision Prime

Hodinky sú vybavené vstavaným optickým snímačom, ktorý počas celého dňa meria váš srdcový tep. Pomocou technológie optického snímača Polar Precision Prime zabezpečia presné údaje získane pri akejkoľvek aktivite. Namerané hodnoty sú veľmi presne sledované a to aj pri tých náročnejšíh tréningových podmienkach. 

Training Load Pro

Komplexný pohľad na to ako vám rôzne tréningy zaťažujú telo, ponúka práve funkcia Training Load Pro. Úrovne zaťaženia pri kardiovaskulárnych a svalových tréningoch, a dokonca berie do úvahy aj to ako unavene sa cítite (Subjective Load). Zistíte ako je každá vaša časť tela zaťažená, optimalizujete si každý ďalší tréning a vďaka tomu vytvoríte správny systém. 

Aplikácia Polar Flow

Sledujte svoje výsledky s mobilnou aplikáciou Polar Flow a webovej služby cez Bluetooth Smart. V aplikácií si môžete vyberať svoj obľúbený šport podľa potreby a pridáť ho do hodiniek. Hodinky podporujú viac ako 130 rôznych športov. Tiež si v nej môžete pohodlne analyzovať všetky svoje namerané hodnoty po tréningu. 

Running Program 

Osobný a adaptívny plán, ktorý vám vyhovuje získate s bežeckým programom. Ten prepočíta vaše bežecké aktivity, zmeria intenzitu aktuálnych činnostní, spočíta termín dosiahnutia plánovaného bežecké cieľu a behom niekoľko sekúnd vám nastaví osobný tréningový program. Bežci môžu do hodiniek nahrávať tréningové plány pre porovnanie intervalov a zón tepovej frekvencie pri behoch. S bežeckým idexom získate odhad toho, ako sa váš bežecký výkon vyvíja a zlepšuje.

Spálené kalórie a tréningové benefity

Na základe svojích údajov ako sú pohlavie, váha, vek, výška, tepová frekvenia a intenzita tréningu, zistíte koľko kalórií ste spálili počas svojho tréningu. Hneď po tréningu dostanete spätnú väzbu k danej tréningovej jednotke s popisom účniku ako sa vám darilo. Hodinky taktiež zobrazia aj dobu nutnú k regenerácií pred ďalším tréningom. 

Sleep Plus™
Vylepšená regenerácia a výkon, vďaka rozšírenému sledovaniu spánku. Funkcia Sleep Plus automaticky sleduje dĺžku, množstvo a kvalitu spánku. 

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iGPS: Áno
LED podsvietenie: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Polaroid
Vodeodolný: Áno
Vodotesný: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 95 mm
Výška: 145 mm
Hmotnosť: 1050 g
Hĺbka: 75 mm

Funkcie

iGPS: Áno

Obsah balenia

Obsah balenia: návod

Display/Grafika

iTyp displeja: LCD

Ďalšie parametre

LED podsvietenie: Áno
Pulzomer: Áno

Ostatné

Kód produktu: 725882046624

Všetky parametre

Hore

Recenzie

Hodnotenia zákazníkov

80%
Veľmi dobrý

Všetky hodnotenia (1)

Zatiaľ splna moje očakávania. Som spokojná s výberom.

 • Webová aplikácia Polar Flow super.
 • dlhá výdrž batérie
 • dostatok športových profilov
 • možnosť úpravy zobrazenia jednotlivých parametrov
 • pomer cena/výkon
 • ovládanie jednoduché intuitívne
 • podrobná analýza tréningov
 • webová/mobilná aplikácia zadarmo Polar Flow
 • skvelý dizajn
 • Chýba barometer.
 • Webová aplikácia Polar Flow chýba český alebo slovenský jazyk.

Zbaliť hodnotenia

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore