Polar Vantage V oranžové

Cena:
430,00 €

Pôvodná cena 499,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 8,60 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Športové hodinky Polar Vantage V v oranžovej farbe dokáže odmerať množstvo hodnôt. Snímač tepovej frekvencie z 9 LED diód dokáže presne odmerať tep. Vďaka snímačom GPS a barometru budete vždy vedieť koľko kilometrov ste počas dňa prešli, kde ste boli a v akej výške ste sa nachádzali. Výhodou je že sú vodotesné (3ATM). To všetko sa vám zobrazí na 1,2“ dotykovom displeji. K dispozícií sú aj 5 ovládacích tlačidiel. Disponujú tiež pokročilými tréningovými funkciami, s ktorými si ľahko naplánujete svoje tréningy. Podporujú viac ako 130 rôznych športov. Hodinky spáruje so smartfónom prostredníctvom Bluetooth. Výdrž batérie je 40 hodín v tréningovom režime.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 14 %
Popis produktu

Štýlový dizajn

Hodinky Polar Vantage V pricházajú v štýlovej oranžovej farbe. Dokonale sa prispôsobia vášmu štýlu oblečenia a vytvoria tak doplnok, ktorý má množstvo funkcií a navyše vyzerá veľmi dobre. 1,2 palcový dotykový displej s rozlíšením 240 x 240 bodov pokrýva ochranné sklo Gorilla Glass. Ich hmotnosť je len 66 gramov. Vyrobené sú z kvalitých a odolných materiálov, dokonca sú odolné voči vode (3ATM).

Skvelý spoločník 

Polar Ventage V patrí k pokročilým univerzálnym športovým hodinkám s funkciou GPS a barometrom pre bežných, náročných a profesionálnych športovcoch, ktorí chcú dosiahnuť špičkovú výkonnosť. Sporttester Polar ponúka rýchle a presné sledovanie údajov z GPS systému, ktoré vám umožnia merať rýchlosť, vzdialenosť aj trasu. 

Podporované aktivity 

  • Beh

  • Cyklistika

  • Multisport

  • Plávanie 

  • Spánok

Precision Prime

Hodinky sú vybavené vstavaným optickým snímačom, ktorý počas celého dňa meria váš srdcový tep. Pomocou technológie optického snímača Polar Precision Prime, ktorý pozostáva z 9 LED diód, zabezpečí presné údaje získane pri akejkoľvek aktivite. Namerané hodnoty sú veľmi presne sledované a to aj pri tých náročnejšíh tréningových podmienkach.

Training Load Pro a Recovery Pro

Komplexný pohľad na to, ako vám rôzne tréningy zaťažujú telo, ponúka práve funkcia Training Load Pro. Úrovne zaťaženia pri kardiovaskulárnych a svalových tréningoch, a dokonca berie do úvahy aj to ako unavene sa cítite (Subjective Load). Zistíte ako je každá vaša časť tela zaťažená, optimalizujete si každý ďalší tréning a vďaka tomu vytvoríte správny systém. S funkciou Recovery Pro zistíte, či je vaše telo pripravené na ďalší tréning. Funkcia si vyžaduje pripojenie hrudného snímača tepu Polar H10.

Aplikácia Polar Flow

Sledujte svoje výsledky s mobilnou aplikáciou Polar Flow a webovej služby cez Bluetooth Smart. V aplikácií si môžete vyberať svoj obľúbený šport podľa potreby a pridáť ho do hodiniek. Hodinky podporujú viac ako 130 rôznych športov. Tiež si v nej môžete pohodlne analyzovať všetky svoje namerané hodnoty po tréningu.

Running Program 

Osobný a adaptívny plán, ktorý vám vyhovuje získate s bežeckým programom. Ten prepočíta vaše bežecké aktivity, zmeria intenzitu aktuálnych činnostní, spočíta termín dosiahnutia plánovaného bežecké cieľu a behom niekoľko sekúnd vám nastaví osobný tréningový program. Bežci môžu do hodiniek nahrávať tréningové plány pre porovnanie intervalov a zón tepovej frekvencie pri behoch. S bežeckým indexom získate odhad toho, ako sa váš bežecký výkon vyvíja a zlepšuje.

Spálené kalórie a tréningové benefity

Na základe svojích údajov ako sú pohlavie, váha, vek, výška, tepová frekvenia a intenzita tréningu, zistíte koľko kalórií ste spálili počas svojho tréningu. Hneď po tréningu dostanete spätnú väzbu k danej tréningovej jednotke s popisom účniku ako sa vám darilo. Hodinky taktiež zobrazia aj dobu nutnú k regenerácií pred ďalším tréningom. 

Sleep Plus™

Vylepšená regenerácia a výkon, vďaka rozšírenému sledovaniu spánku. Funkcia Sleep Plus automaticky sleduje dĺžku, množstvo a kvalitu spánku.


 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iGPS: Áno
iTyp displeja: LCD
LED podsvietenie: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Polar
iSmart: Áno
Vodeodolný: Áno
Vodotesný: Áno
Určené pre: unisex

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: oranžová
Šírka: 95 mm
Výška: 145 mm
Hmotnosť: 1050 g
Hĺbka: 75 mm
Farba remienku: oranžová
Farba hodiniek: sivá

Funkcie

iGPS: Áno

Obsah balenia

Obsah balenia: návod

Display/Grafika

Dotyková obrazovka: Áno
iTyp displeja: LCD
Zobrazenie: LCD (farebné)

Operačný systém

Podporovaný OS: Android, iOS

Ďalšie parametre

LED podsvietenie: Áno
Pulzomer: Áno
iFunkcie: meranie tempa, meranie vzdialenosti, meranie rýchlosti, výpočet kalórií, monitoring spánku , senzor tepovej frekvencie, notifikácie
Typ nabíjania: dock
Materiál remienku: silikón
iHudobný prehrávač: Ne
Aktivita: triatlon, plávanie, fitness, turistika, cyklistika, beh, chôdza

Batérie

Výdrž batérie: 7 Dni

Ostatné

Kód produktu: 725882047645

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore