Power Cube Rewirable sivý


Počet zásuviek: 5, Maximálny príkon: 3680 W,


Cena 15,99 €

Zľava 6 % z pôvodnej ceny: 16,99 € Zobraziť nápoveď

0,32 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Rozbočovacia zásuvka PowerCube 240V, CEE7 (vidlica), rewirable (s možnosťou napojenia sieťového kábla), sivá, 5 zásuviek, vymeniteľná prúdová ochrana

POWER CUBE Rewirable + Travel Plugs

Jedinečný cestovný adaptér, ktorý využijete na cestách aj doma Efektívne poňatie cestovného adaptéra a rozbočovača v jednom.

Obsahuje 5 zásuviek (250V ~, 10A, 2500W), 4 výmenné koncovky do celého sveta, vymeniteľnú prúdovú poistku, detskú poistku, uzemnenie a kompatibilitu s IEC káblami. Jednoduchá možnosť kombinácie s ostatnými PowerCube verziami.

Prakticky rozložené zásuvky, ktoré môžete využívať všetky súčasne. Pripojené zariadenia si navzájom neprekážajú ako u bežných predlžovacích káblov alebo rozbočiek. Komplikácie nenastávajú ani v prípade pripojenia rozmerovo neštandardných prívodov v podobe adaptérov či nabíjačiek na batérie.

Pohodlne zapojíte 5 elektrických prístrojov súčasne. Verzia ReWirable sa zapája priamo do zásuvky doma alebo v zahraničí, prípadne ju môžete kombinovať s predĺženými "Extended" verziami.

Balenie obsahuje 4 výmenné koncovky, ktoré využijete na celom svete. Najpopulárnejšie destinácie: Európa, Veľká Británia, USA a Japonsko, Austrália a Čína.

Má celosvetovo rozšírenú IEC koncovku. Zapojením kábla, napr. od starého počítača alebo tlačiarne, vytvoríte predlžovací prívod. Veľkou výhodou je skutočnosť, že si sami vyberiete dĺžku a farbu kábla.

PowerCube je uzemnený a obsahuje detskú poistku. Konštrukcia PowerCube je pre väčšiu bezpečnosť vyrobená z kvalitného a odolného ABS plastu.

Neoddeliteľnou súčasťou PowerCube je 10A výmenná prúdová poistka.

Technická špecifikácia

  • Farba: šedá
  • Vstupné napätie: 110 - 240V; 10A
  • Počet výstupov: 5
  • Počet USB portov: 0
  • Kábel: nie
  • Uzemnenie: áno
  • Detská poistka: áno
  • Prúdová poistka: áno (10A)

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Počet zásuviek 5
Maximálny príkon 3680 W

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Power Cube Rewirable sivý

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené