Power Cube Rewirable USB


Počet zásuviek: 4, Maximálny príkon: 3680 W,


Cena 21,99 €

Zľava 4 % z pôvodnej ceny: 22,99 € Zobraziť nápoveď

0,44 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Rozbočovacia zásuvka PowerCube 240V, CEE7 (vidlica), rewirable (s možnosťou napojenia sieťového kábla), 2 x USB port, sivá, 4 zásuvky, vymeniteľná prúdová ochrana

POWER CUBE Rewirable USB + Travel Plugs

Jedinečný cestovný adaptér, ktorý využijete na cestách aj doma Efektívne poňatie cestovného adaptéra a rozbočovača s dvoma USB portami v jednom.

Obsahuje 4 zásuvky (250V ~, 10A, 2500W), 2 USB porty (2.1A, 2x 5 V), 4 výmenné koncovky do celého sveta, vymeniteľnú prúdovú poistku, detskú poistku, uzemnenie a kompatibilitu s IEC káblami. Jednoduchá možnosť kombinácie s ostatnými PowerCube verziami.

Prakticky rozložené zásuvky, ktoré môžete využívať všetky súčasne. Pripojené zariadenia si navzájom neprekážajú ako u bežných predlžovacích káblov alebo rozbočiek. Komplikácie nenastávajú ani v prípade pripojenia rozmerovo neštandardných prívodov v podobe adaptérov či nabíjačiek na batérie.

Pohodlne zapojíte 4 elektrické prístroje a vďaka 2 USB portom môžete dobíjať vaše mobilné zariadenia súčasne. Verzia ReWirable sa zapája priamo do zásuvky doma alebo v zahraničí, prípadne ju môžete kombinovať s predĺženými "Extended" verziami.

Balenie obsahuje 4 výmenné koncovky, ktoré využijete na celom svete. Najpopulárnejšie destinácie: Európa, Veľká Británia, USA a Japonsko, Austrália a Čína.

Má celosvetovo rozšírenú IEC koncovku. Zapojením kábla, napr. od starého počítača alebo tlačiarne, vytvoríte predlžovací prívod. Veľkou výhodou je skutočnosť, že si sami vyberiete dĺžku a farbu kábla.

PowerCube je uzemnený a obsahuje detskú poistku. Konštrukcia PowerCube je pre väčšiu bezpečnosť vyrobená z kvalitného a odolného ABS plastu.

Neoddeliteľnou súčasťou PowerCube je 10A výmenná prúdová poistka.

Technická špecifikácia

  • Farba: šedá
  • Vstupné napätie: 110 - 240V; 10A
  • Počet výstupov: 4
  • Počet USB portov: 2 x 5V (2,1A)
  • Kábel: nie
  • Uzemnenie: áno
  • Detská poistka: áno
  • Prúdová poistka: áno (10A)

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Počet zásuviek 4
Maximálny príkon 3680 W

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Power Cube Rewirable USB

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené