PowerCube Extended Remote Set

Cena:
22,99 €

Pôvodná cena 36,90 €
Pri nákupe produktu získate extra hodnotu bodov 0,92 €

POPIS PRODUKTU

Sieťový rozbočovač a predlžovací kábel v jednom to je POWERCUBE Extended Remote. Táto sada obsahuje praktický PowerCube rozbočovač so štyrmi zásuvkami, veľké ON / OFF tlačidlo, predlžovací kábel 1,5m, diaľkový ovládač s dosahom 20 metrov a patentovaný montážny dok (vrátane obojstrannej lepiacej pásky) pre pevné ukotvenie na akomkoľvek mieste v byte. Ovládač prilepíte na ľubovoľnú rovnú plochu pomocou nanopodložky. Vhodné pre bežné domáce zásuvky, určené len pre vnútorné použitie.

Zobraziť celý popis

 • Zľava 38 %
 • 4% späť na NAY Extra kartu

Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Dodajte svojmu domovu či kancelárii šmrnc!

 • Moderné dizajnové poňatie diaľkovo ovládaného predlžovacieho prívodu s možnosťou MULTIPÁROVANIA.
 • 4 zásuvky (250V ~, 16A, 3680W), funkcia ON / OFF, diaľkový ovládač, 1.5m predlžovací kábel, montážny dok, jednotlivé zásuvky sa vzájomne neblokujú, možnosť kombinácie s ostatnými PowerCube verziami, detská poistka, uzemnenie.

Čím je PowerCube Extended REMOTE jedinečná? 

 • VŠETKO JEDNÝM STLACENÍM: 

Dizajnový rozbočovač PowerCube prichádza s našlapanou novinkou PowerCube EXTENDED REMOTE.
Hlavným znakom produktovej rady "REMOTE" je veľké oranžové tlačidlo, pomocou ktorého možno ovládať všetky funkcie. Jedným tlačidlom pripojíte / odpojíte PowerCube od zdroja elektrickej energie, rovnako tak napárujete s diaľkovým ovládačom PowerREMOTE.

 • DIAĽKOVÉ OVLÁDANIE: 

Využite najnovšie technológie z repertoáru chytrej domácnosti! Ovládajte vaše zásuvky na diaľku!
Diaľkový ovládač PowerREMOTE môžete napárovať s ľubovoľným počtom PowerCube "REMOTE" a ovládať tak celý dom, byt, či kanceláriu z jedného miesta a v rovnaký čas.
EKOLÓGIA - DIAĽKOVÝ OVLÁDAČ NEOPTREBUJE BATÉRIU, signál je vysielaný jednoduchým stlačením tlačidla. Dosah ovládača až 25m.
NANO PODLOŽKA- pre jednoduché a opakovateľné nalepenie ovládača na ľubovoľnú plochu je použitá nano podložka ...
OVLÁDAJ MA NOHOU - UnikátnE nášľapné "Step on" tlačidlo na diaľkovom ovládači PowerREMOTE môžete zapínať a vypínať PowerCube REMOTE na diaľku stlačením tlačidla rukou alebo chodidlom.

 • MULTIPÁROVATEĽNOSŤ:

Unikátnosť PowerCube "REMOTE" je v jej párovacom systéme. Spárujte niekoľko diaľkových ovládačov s jednou PowerCube REMOTE, rovnako ako niekoľko PowerCube REMOTE s jedným diaľkovým ovládačom PowerREMOTE.
Princíp je vždy rovnaký. Iba stlačíte tlačidlo na PowerCube REMOTE po dobu 5s, kým nezačne blikať LED kontrolka, následne stlačíte tlačidlo na diaľkovom ovládači PowerREMOTE. Tento krok opakujete pre každú ďalšiu PowerCube REMOTE, prípadne diaľkový ovládač PowerREMOTE.

 

 • DOSTUPNOSŤ:

Prakticky rozložené zásuvky, ktoré môžete využívať všetky súčasne. Zapojené zariadenia si vzájomne neprekážajú ako u bežných predlžovacích káblov či rozbočiek. Komplikácie nenastávajú ani v prípade pripojenia rozmerovo neštandardných prívodov v podobe adaptérov či nabíjačiek na batérie.

 • DESIGN: 

Elegantný vzhľad. Vďaka modernému dizajnu obohatí PowerCube každý interiér. Produktový rad PowerCube získal niekoľko ocenení. Medzi najvýznamnejšie radíme Red Dot Design Award.

 • KAPACITA: 

Pohodlne zapojíte 4 elektrické zariadenia. Verzia Extended REMOTE vám umožní priblížiť zdroj elektrickej energie na zvolené miesto. Možno kombinovať s ostatnými PowerCube verziami.

 • UMIESTNITE KAMKOĽVEK: 

PowerCube Extended REMOTE, ako už názov napovedá, disponuje predlžovacím káblom s dĺžkou 150 cm.
Na stôl, pod stôl, na stenu ... jednoducho majte kdekoľvek zásuvku vždy na dosah. Verzia Extended REMOTE obsahuje v balení montážnY dok pre ľahké umiestnenie. Ak budete potrebovať zmeniť miesto uchytenie, jednoducho odlepte ľahko odnímateľnú pásku a dok umiestnite inde.

 • ROZŠÍRENIE: 

PowerCube je dodávaný v rôznych variantoch, čo vám umožní vybrať riešenie, ktoré vyhovuje vašim potrebám najviac. Vytvárajte vlastné zostavy. Spojením viacerých PowerCube získate potrebnú kombináciu elektrických zásuviek a USB portov.

 • BEZPEČNOSŤ: 

Všetky typy PowerCube sú dôkladne testované a certifikované v súlade s miestnymi štandardmi. Produkty sú uzemnené a obsahujú detskú poistku. Konštrukcia každej PowerCube je pre väčšiu bezpečnosť vyrobená z kvalitného ABS plastu odolného proti vzplanutiu.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Dĺžka kábla: 1,5 m
On/Off vypínač: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Power cube
Spôsob použitia: interná
Počet zásuviek: 4
Tepelná poistka: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela

Konektivita

Dĺžka kábla: 1,5 m

Funkcie

On/Off vypínač: Áno

Energetické údaje

Menovitý prúd: 16 A
Maximálny príkon: 3680 W
Napätie: 250

Ostatné

Kód produktu: KS015PM4S1

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore