PowerCube Extended USB červený

Popis produktu

Základný koncept POWERCUBE EXTENDED USB v červeno-bielom prevedení ponúka 4 zásuvky a 2 USB porty. Verziu Original USB je možné zapojiť samostatne alebo ľubovoľne kombinovať s verziami Extended a Extended USB. Konštrukcia je vyrobená z kvalitného ABS plastu. 4 zásuvky (250V ~, 16A, 3680W), 2 USB porty (2.1A, 2x 5 V), 1.5m predlžovací kábel, montážny dok, jednotlivé zásuvky sa vzájomne neblokujú, možnosť kombinácie s ostatnými PowerCube verziami, detská poistka, uzemnenie.

Dodajte svojmu domovu či kancelárii šmrnc!

  • Moderné dizajnové poňatie predlžovacieho prívodu, vrátane 2 USB portov, v podaní PowerCube Extended USB.
  • 4 zásuvky (250V ~, 16A, 3680W), 2 USB porty (2.1A, 2x 5 V), 1.5m predlžovací kábel, montážny dok, jednotlivé zásuvky sa vzájomne neblokujú, možnosť kombinácie s ostatnými PowerCube verziami, detská poistka, uzemnenie.

Prečo je PowerCube Extended USB jedinečná? 

  • DOSTUPNOSŤ:

Prakticky rozložené zásuvky, ktoré môžete využívať všetky súčasne. Zapojené zariadenia si vzájomne neprekážajú ako u bežných predlžovacích káblov či rozbočiek. Komplikácie nenastávajú ani v prípade pripojenia rozmerovo neštandardných prívodov v podobe adaptérov či nabíjačiek na batérie.

  • DESIGN: 

Elegantný vzhľad. Vďaka modernému dizajnu obohatí PowerCube každý interiér. Produktový rad PowerCube získal niekoľko ocenení. Medzi najvýznamnejšie radíme Red Dot Design Award.

  • KAPACITA: 

Pohodlne zapojíte 4 elektrické zariadenia a vďaka 2 USB portom môžete dobíjať vaše mobilné zariadenie súčasne. Verzia Extended USB vám umožní priblížiť zdroj elektrickej energie na zvolené miesto. Možno kombinovať s ostatnými PowerCube verziami.

  • UMIESTNITE KAMKOĽVEK: 

PowerCube Extended USB, ako už názov napovedá, disponuje predlžovacím káblom s dĺžkou 150 cm.
Na stôl, pod stôl, na stenu ... jednoducho kdekoľvek majte zásuvku vždy na dosah. Verzia Extended USB obsahuje v balení montážny dok pre ľahké umiestnenie. Ak budete potrebovať zmeniť miesto uchytenie, jednoducho odlepte ľahko odnímateľnú pásku a dok umiestnite inde.

 

 

  • ROZŠÍRENIE: 

PowerCube je dodávaný v rôznych variantoch, čo vám umožní vybrať riešenie, ktoré vyhovuje vašim potrebám najviac. Vytvárajte vlastné zostavy. Spojením viacerých PowerCube získate potrebnú kombináciu elektrických zásuviek a USB portov.

 

  • BEZPEČNOSŤ: 

Všetky typy PowerCube sú dôkladne testované a certifikované v súlade s miestnymi štandardmi. Produkty sú uzemnené a obsahujú detskú poistku. Konštrukcia každej PowerCube je pre väčšiu bezpečnosť vyrobená z kvalitného ABS plastu odolného proti vzplanutia.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Dĺžka kábla 1.5 m
On/Off vypínač Nie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií PowerCube Extended USB červený

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené