Práčky

Bez práčky sa v súčasnosti nezaobíde asi žiadna domácnosť. Ak hľadáte práčku s rôznymi inteligentnými funkciami, práčku vhodnú aj do menších priestorov či dizajnový kúsok do vašej domácnosti, ste na správnej adrese. Vymeňte starú práčku za novú ešte dnes. Preskúmajte tú najširšiu ponuku na NAY.sk.

Obľúbené produkty

Filtrovať

iSmart (ovládanie mobilom)

Vymazať všetky filtre

V kategórii aktuálne zobrazujeme 360 produktov
Použite filtráciu pre spresnenie vašich požiadaviek.

Najpredávanejšie Najlacnejšie Najdrahšie Najlepšie hodnotené

Niečo málo z histórie práčok

V súčasnosti si svoj bežný život bez takého pomocníka, akým je práčka, ani len nevieme predstaviť. Pranie vo vode z potokov či riek je pri súčasných výhodách automatického prania pre nás len minulosťou. Prvú práčku zostrojil Jacob Christian Schäffern v roku 1767, pričom zlatá éra práčok nastala až koncom 19. storočia. Ak hľadáte aj vy do svojej domácnosti novú práčku, ste na správnom mieste. Na NAY.sk nájdete ten najväčší výber práčok podľa vašich predstáv.

Výber práčky: Aký typ práčky bude ten váš?

Od zostrojenia prvej práčky pretieklo už množstvo vody a dnes si môžeme užívať smart práčky s inteligentnými funkciami, ktoré je možné pohodlne ovládať aj na diaľku. Máte malú kúpeľňu? Žiadny problém! V prípade, že má vaša kúpeľňa menšie rozmery a obávate sa, ako do nej vmestiť práčku, máme pre vás skvelý tip. SLIM práčky sú nielenže vhodné do menších priestorov a kúpeľní, ale napriek svojim rozmerom sú rovnako výkonné a funkčné ako bežné práčky. Do malých kúpeľní a bytov sú vhodné aj práčky s vrchným plnením. Štandardný a užívateľsky veľmi obľúbený variant práčky s predným plnením je zas naopak vhodný do priestrannejších miestností.

Dizajnové kúsky či práčky s množstvom funkcií

Pre dizajnových fajnšmekrov, ktorým záleží nielen na jednotnom dizajne, ale aj čo najlepšom využití voľného miesta, budú tou správnou voľbou vstavané práčky. Či svoj nový kúsok umiestnite pod pracovnú dosku, do kuchynskej linky alebo zvolíte iné miesto, záleží len na vás. Vstavanú práčku si však môžete vybrať aj v kombinácii zabudovateľnej práčky so sušičkou, ktorá nielen ušetrí váš priestor, ale aj čas.

V prípade, že hľadáte práčku šetrnú k vášmu oblečeniu, potom budú pre vás ako stvorené práčky s parnou funkciou, ktoré vás navyše zbavia alergénov a baktérií. S práčkami s automatickým dávkovaním pracích prostriedkov si zas prídu na svoje všetci tí, ktorí nevedia odhadnúť množstvo pracieho prostriedku, a tak používajú jeho nadbytočné alebo naopak nedostatočné množstvo.

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore