Prejdi na nový iPhone

Zvažujete upgrade svojho iPhone? Prečítajte si všetky podstatne dôvody, prečo je ideálny čas zvoliť upgrade na iPhone SE alebo iPhone 11.

Prejdi na nový iPhone SE

Vytvor úžasné videá a fotky vďaka kamere s ultraširokouhlým objektívom, širokouhlým objektívom a teleobjektívom. Zachyť tie najkrajšie fotky pri slabom osvetlení s nočným režimom. Sleduj filmy a seriály v rozlíšení HDR na displeji Super Retina XDR, ktorý je tým najjasnejším displejom na iPhone v histórii. Bezkonkurenčný výkon čipu A13 Bionic úžasne pocítiš pri hraní hier, používaní rozšírenej reality aj fotografovaní. Batéria ti vydrží celý deň a vylepšili sme aj odolnosť voči vode. To všetko v prvom iPhone, ktorý je dostatočne výkonný na to, aby sa mohol volať Pro. 

Pozrieť iPhone SE

Porovnaj svoj smartfón s iPhone SE

Upgradujem
na iPhone SE a získam
Mám iPhone 6 / 6 Plus Mám iPhone 6S / 6S Plus
Vyšší výkon Čip A13 Bionic prináša oveľa vyšší výkon pre aplikácie a hry.
Pokročilejší kamerový systém S novým iPhonom SE môžeš v režime portrétu fotiť nádherné portréty a natáčať ešte detailnejšie a stabilnejšie.
Rýchlejšie mobilné a Wi-Fi pripojenia 6,5-krát rýchlejšie mobilné pripojenia a 2,7 krát rýchlejšie pripojenia Wi-Fi.1 3,2-krát rýchlejšie mobilné pripojenia a až o 38 % rýchlejšie pripojenia Wi-Fi.
Duálnu SIM karta Používaj až dve rôzne telefónne čísla s duálnou SIM kartou.
Odolnosť voči vode Odolnosť voči poliatiu, vode a prachu
Lepšiu výdrž batérie Pozeraj video až o 4 hodiny dlhšie oproti iPhone 6 Pozeraj video až o 3 hodiny dlhšie oproti iPhone 6S
Bezdrôtové nabíjanie

Dá sa nabíjať bezdrôtovo pomocou nabíjačky Qi.

Pozrieť iPhone SE

Prejdi na nový iPhone 11

 

Snímaj 4K videá, pôsobivé portréty a strhujúce krajinky s úplne novým systémom dvoch kamier. Zachyť tie najkrajšie fotky pri slabom osvetlení s nočným režimom. Pozeraj sa na svoje fotky, videá a hry v tých najvernejších farbách na 6,1-palcovom displeji Liquid Retina. Bezkonkurenčný výkon čipu A13 Bionic úžasne pocítiš pri hraní hier, používaní rozšírenej reality aj fotografovaní. Zvládni toho viac s batériou
s celodennou výdržou, ktorú netreba tak často nabíjať. 2 A ak sa so svojím iPhonom neponoríš viac ako 2 metre na viac ako 30 minút, nemusíš sa báť, že sa ti do neho dostane voda.

Pozrieť iPhone 11

Porovnaj svoj smartfón s iPhone 11

Upgradujem na iPhone 11 a získam Mám iPhone 7 / 7 Plus Mám iPhone 8 / 8 Plus / X
Vyšší výkon Až o 80 % rýchlejší procesor na novom čipe
A13 Bionic.
Až o 40 % rýchlejší procesor na novom čipe
A13 Bionic.
Lepšiu kameru Úplne nový systém dvoch kamier. Zachyť podmanivú krajinu s ultraširokouhlým objektívom a portréty ako zo štúdia v režime portrétu. A s nočným režimom rob nádherné fotky pri veľmi slabom osvetlení.
Lepšiu výdrž batérie Pozeraj videá až o 3 hodiny (iPhone 7 Plus/8 Plus) až 4 hodiny (iPhone 7/8/X) dlhšie
Vyššiu vodeodolnosť Vyššia odolnosť voči vode. Precízne tvarované tesnenie a telo iPhonu 11 z hliníka a skla poskytujú lepšiu ochranu pred poliatím, ošpliechaním a prachom.

Pozrieť iPhone 11

 

Publikované: 28. 07. 2020

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore