Prestigio Click&Touch 2 sivá


Rozhranie: Bluetooth, Podsvietenie: Nie, Typ použitia: Klasická, Prevedenie: Bezdrôtové, Ergonomické prevedenie: Nie, Programovateľné klávesy: Nie, Odolné voči postriekaniu: Nie,


Cena 79,90 €

Zľava 33 % z pôvodnej ceny: 119,00 € Zobraziť nápoveď

1,60 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Klávesnica Prestigio Click&Touch 2 v sivom vyhotovení disponuje inovatívnym systémom. Kombinuje v sebe funkcie klasickej klávesnice, touchpadu a myši. Je vybavená 78 klávesmi s EN lokalizáciou, vstavanou batériou, LED indikátorom a integrovanými senzormi, ktoré zaznamenajú pohyb prstov po klávesoch a umožnia vám ovládať kurzor. Pripojenie zabezpečí bezdrôtová technológia Bluetooth s dosahom 10m. Klávesnicu pripojíte súčasne až k 4 zariadeniam. Je kompatibilná so zariadeniami iPad OS, Mac OS, Android a Windows.

Inteligentná klávesnica

Moderná klávesnica Prestigio Click&Touch 2 (PSKEY2SGEN) v sebe kombinuje funkcie klasickej klávesnice, touchpadu aj myš. Je vybavená intuitívnym systémom, s pomocou ktorého môžete bez problémov prechádzať medzi písaním textu a ovládaním kurzora.

Vhodné pre každého

Aplikácia Clevetura umožňuje prispôsobiť si polohu dotykovej oblasti iba pre seba. Celý povrch môže byť citlivý na dotyk alebo iba jeho pravá, alebo ľavá strana. Vďaka tejto funkcii je používanie Prestigio Click&Touch 2 pohodlné pre pravákov aj ľavákov.

Ľahko používateľné dotykové multimediálne posuvky

Sledovanie vašich obľúbených filmov pomocou klávesnice Prestigio Click&Touch 2 je teraz oveľa príjemnejšie. Potrebné miesto vo videu ľahko nájdete potiahnutím po ľavej strane po hornom riadku klávesnice. Pravá časť slúži na pohodlné nastavenie zvukového rozsahu.

Užite si písanie

Pri písaní na klávesnici Prestigio Click&Touch 2 nebudete cítiť žiadne nepríjemné pocity, pretože nožnicové spínače sa stláčajú rovnako ako na notebooku. Písanie sa ukáže ako rýchly, presný a pohodlný proces, keď máte hmatovú klávesnicu a 1,5 mm stlačenie klávesu.

Klávesnica pre všetky zariadenia

Klávesnicu je možné pripojiť k 4 zariadeniam súčasne. Na tento účel sú k dispozícii Bluetooth a konektor USB Type-C. Prestigio Click&Touch 2 je kompatibilná s mobilnými zariadeniami, hernými konzolami, počítačmi, interaktívnymi panelmi a samozrejme so Smart TV.


 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Rozhranie Bluetooth
Podsvietenie Nie
Typ použitia Klasická
Prevedenie Bezdrôtové
Ergonomické prevedenie Nie
Programovateľné klávesy Nie
Odolné voči postriekaniu Nie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Prestigio Click&Touch 2 sivá

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené