Princess 246012

  • Výpredaj

Časovač: Áno, Kapacita v šálkach: 12 Kus, Objem vodného zásobníka: 1200 ml, Typ kávovaru: Prekvapkávacie kávovary,


Cena 59,90 €

1,20 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Prekvapkávací kávovar Princess 246012 v luxusnom dizajne z nehrdzavejúcej ocele je pútavým doplnkom na vašej kuchynskej linke. Oceníte praktickú 1,2 litrovú sklenenú kanvicu v ktorej si pripravíte až 12 šálok kávy. Ak máte chuť zobúdzať sa na vôňu čerstvo pripravenej kávy tak použijete šikovný časovač. Určite oceníte vstavaný dispej a funkciu automatického vypnutia. Vďaka funkcii automatického udržiavania teploty môžete pripraviť viac kávy a vychutnať si ju aj neskôr.

Prekvapkávací kávovar Princess 246012 

  • Príkon: 800 W
  • Sklenená kanvica s kapacitou 1,2L
  • Vstavaný dispej
  • Pripraví 12 šálok kávy
  • Automatické udržiavanie teploty
  • 24 hodinový nastaviteľný časovač
  • Automatické vypnutie po 5 minútach
  • Farba: čierna

12 šálok kávy

Tento kávovar kombinuje luxusný dizajn z nehrdzavejúcej ocele a kompaktnú veľkosť. Vďaka sklenenej kanvici s objemom 1,2 l vám kávovar Princess 246012 dokáže pripraviť až 12 šálok voňavej kávy. Či už sa u vás zastavia na rannú kávu priatelia, nevadí, neexistuje nič, čo by ste pomocou tohto kávovaru nezvládli. Správne množstvo vody vám pomôže určiť priehľadný indikátor hladiny vody.

Digitálny časovač

Najlepšia káva je čerstva káva. Naplňte odnímateľný filter obľúbeným druhom predomletých alebo čerstvo zomletých kávových zŕn a do zásobníka vody pridajte dostatok vody. Čerstvá káva ráno, na obed alebo večer. Digitálny 24-hodinový časovač môžete nastaviť na kávovare tak, aby sa začal variť vo váš obľúbený čas.

Bezpečnosť

O bezpečnosť sa postará funkcia automatického vypnutia po 5 minútach nečinnosti. Nemusíte sa obávať ani kvapkania na teplotnú stanicu, pretože pohodlná odkvapkávacia zarážka zastaví všetky úniky. Vďaka luxusnému, ale kompaktnému dizajnu je tento kávovar z nehrdzavejúcej ocele prínosom pre váš domov.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Časovač Áno
Kapacita v šálkach 12 Kus
Objem vodného zásobníka 1200 ml
Typ kávovaru Prekvapkávacie kávovary

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Princess 246012

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené