Prišla, kúpila a dostala doživotie

NAY Extra klub už má svojho 500-tisíceho člena.

Polmilióntou členkou jedného z prvých vernostných programov na Slovensku sa stala pani Karolína Danielová zo Spišskej Novej Vsi, ktorá sa do klubu zaregistrovala 28. januára tohto roku. Kúpou automatickej práčky v predajni NAY Elektrodom v Poprade a registráciou sa stala členkou NAY Extra klubu s poradovým číslom 500 000. Od spoločnosti NAY pri tejto príležitosti dostáva zlatú členskú kartu so 7 % zľavou na nákupy v sieti predajní NAY Elektrodom a do konca života jej spoločnosť NAY bude každoročne prispievať na nákupy elektroniky sumou 500 eur.

Pani Danielová si prišla prebrať výhru spolu s manželom. Šťastná výherkyňa uviedla, že ich deti sú už členmi klubu a pravidelne nakupujú v predajniach NAY Elektrodom a využívajú členské karty. Pre ňu to bol prvý väčší nákup a tiež hneď vstúpila do klubu. Ani ho dlhodobo neplánovala, o to viac ju však prekvapila a potešila výhra.

Vernostný klub NAY Extra vznikol v novembri 1999 po otvorení prvej veľkoplošnej predajne NAY Elektrodom v Bratislave. V tom období bol jedným z prvých vernostných systémov fungujúcich na Slovensku. Spoločne s rastom spoločnosti a otváraním nových predajní rástla aj jeho členská základňa.

„Sme nesmierne hrdí, že sa náš NAY Extra klub takto rozrastá. Zákazníci oceňujú, že v predajniach NAY Elektrodom získavajú nielen tovar za najvýhodnejšie ceny na trhu, ale aj ďalšie služby, ktoré posúvajú trh s elektronikou na vyššiu úroveň,“ uviedol Emil Huraj, marketingový riaditeľ spoločnosti NAY, ktorý darovaciu poukážku spolu so zlatou členskou kartou p. Danielovej odovzdal.

Členom NAY Extra klubu sa môže stať každý zákazník, ktorý v predajni NAY Elektrodom nakúpi tovar za 300 eur. Z členstva nevyplývajú žiadne povinnosti, ani poplatky. Klub má tri úrovne, podľa typu vernostnej karty (modrá, strieborná, zlatá) ponúka 3 % zľavu, 5 % zľavu a 7 % zľavu z každého nákupu. Každý nový člen NAY Extra klubu získava automaticky modrú kartu s 3 % zľavou. Ak počas troch rokov hodnota jeho nákupov prekročí sumu 5 000 €, zákazník získa striebornú kartu, a teda 5 % zľavu. Ak počas troch rokov hodnota jeho nákupov prekročí sumu 10 000 €, zákazník získa zlatú kartu, a teda 7 % zľavu z ďalších nákupov.

Mechanizmus NAY Extra klubu je jednoduchý, člen klubu získava zľavu (3 % až 8 %) z každého nákupu vo forme bodov, ktoré sa mu pripisujú na účet, pričom 1 bod = 1 euro. Body si môže na účte aj zbierať a použiť ich naraz, pričom zaplatí iba bodmi na svojej karte. „Napríklad z nákupu televízora v hodnote 1000 eur zákazník získa 3 % zľavu, čiže 30 bodov, ktoré majú hodnotu 30 eur. Tieto body môže použiť pri niektorom z ďalších nákupov a odpočítať si ich z ceny. Napríklad pri ďalšom nákupe použije svojich 30 bodov a zaplatí namiesto 50 eur za mikrovlnku už len 20 eur,“ vysvetľuje Laura Ondriašová, hovorkyňa spoločnosti NAY. Členovia NAY Extra klubu si zároveň môžu uplatniť aj špeciálne akcie s ďalšími výhodami, napr. bonusové týždne, keď môžu v určitom časovom období získať vyššie klubové zľavy.

Kreditná karta Vám ušetrí ešte viac
Zákazníci môžu ušetriť na nákupoch aj prostredníctvom NAY Extra Premium karty, ktorá funguje ako kreditná karta. Prostredníctvom nej zákazník získa v akejkoľvek predajni k svojmu nákupu 1 % zľavu (na svoj klubový účet) a o 1 % vyššie zľavy aj v predajni NAY Elektrodom. Čiže držiteľ NAY Extra Premium karty môže platiť svojou kartou denne nákupy v potravinách, tankovanie či nákupy oblečenia, pričom z každej platby získava 1 % vo forme bodov na svoj klubový účet. Za nákup v predajniach NAY Elektrodom dostane namiesto svojej bežnej zľavy o 1 % vyššiu zľavu.

Informácie o stave vernostného účtu sa zákazník dozvie priamo v predajni NAY Elektrodom, alebo prostredníctvom infolinky na tel. čísle 0850 111 444.

Produkty v akcii

Zobrazujeme 0 výsledkov Použite filter pre spresnenie požiadaviek.