Prvé iPady už aj na Slovensku

Najväčšia sieť maloobchodných predajní s elektronikou NAY Elektrodom prináša ako prvá na slovenský trh ďalšiu z technologických noviniek tohto roka. Po 3D televízoroch, hernej konzole XBox 360, predstaví verejnosti aj iPad. Záujemcovia si ho budú môcť vyskúšať v 9 predajniach NAY Elektrodom na celom Slovensku.

„Sieť predajní NAY Elektrodom bude vždy tou, ktorá zákazníkom okrem výhodnej ceny prinesie aj niečo viac. Okrem rôznorodých služieb s pridanou hodnotou pre nakupujúceho, ktoré prinášame pravidelne, budeme predstavovať najnovšie technologické novinky. Ešte pred tým, ako budú iPady na Slovensku oficiálne uvedené do predaja, si ich verejnosť bude môcť prísť vyskúšať u nás“ uviedol Ľuboš Bojo, riaditeľ nákupu spoločnosti NAY a.s.

Ľahučký tablet PC s výškou približne 24 cm a váhou necelý kilogram bude verejnosti i nadšencom prístupný už od štvrtka, 19. augusta 2010 v predajniach NAY Elektrodom v Bratislave (Aupark, Lamač, Zlaté Piesky), v Banskej Bystrici, v Košiciach, v Nitre, v Trenčíne, v Poprade a v Žiline. Až do oficiálneho uvedenia na trh si ho zákazníci budú môcť objednať vo forme nezáväzných objednávok.

Tento tablet PC s obrovským komerčným potenciálom skrýva v sebe viacero funkcií: webový prehliadač, eBook, hernú konzolu či audio a video prehrávač. Vo svete je dostupný vo verziách 16 GB, 32 GB, 64 GB.

Produkty v akcii

Zobrazujeme 0 výsledkov Použite filter pre spresnenie požiadaviek.