Prvý Ultra HD televízor na Slovensku si môžete pozrieť v NAY Elektrodom

Unikátny televízor LG s rozlíšením Ultra HD a uhlopriečkou viac ako dva metre je od 25. apríla 2013 vystavený v predajniach NAY Elektrodom v Bratislave a Košiciach.

Model LG 84LM960V je prvým Ultra HD televízorom, ktorý je oficiálne v predaji na slovenskom trhu a naživo ho môžete prvýkrát vidieť v predajniach NAY Elektrodom. Unikátny televízor LG má  až 84-palcovú (213 cm) Ultra HD 3D obrazovku. 
Je priekopníkom nastupujúceho trendu,  ktorým je štvornásobne vyššie rozlíšenie aké poskytuje technológia Full HD. V porovnaní s Full HD je rozlíšenie 4K, ako sa niekedy Ultra HD nazýva, štyrikrát vyššie – 3840 x 2160 oproti 1920 x 1080. „Na televízoroch s touto technológiou už pracujú všetci veľkí výrobcovia elektroniky a chystajú sa ich uviesť na trh. Sieť predajní NAY Elektrodom sa snaží prinášať svojim zákazníkom vždy horúce novinky. Dnes oficiálne predstavila naživo prvý Ultra HD TV na Slovensku,“ hovorí Martin Ohradzanský, generálny riaditeľ spoločnosti NAY. Záujemcovia si ho môžu vyskúšať v predajniach na Zlatých pieskoch a v Košiciach na ulici Pri prachárni 6.  Jeho cena je 19 990 €. 
 
Viac informácií o LG 84LM960V:
 
Nový televízor  z dielne LG získal na tohtoročnom veľtrhu elektroniky v Las Vegas ocenenie "Best Innovations" v kategórii Video Display a vďaka skvelému technologickému spracovaniu sa zaradil medzi špičku na trhu. Kvalitu obrazu Ultra HD televízora LG  je aj na obrovskej  obrazovke dokonalá.  Pri pohľade zblízka sa divák  cít, ako súčasť scény. Model tiež prináša najbohatší zvuk, aký dnes môže televízia poskytnúť. Vďaka dvom basovým reproduktorom má doteraz najväčšiu hĺbku a živosť. Televízor je možné ovládať pomocou ovládača s výberom dotykového “smart” režimu, gestom, kolieskom ako na myši  alebo hlasovými povelmi. Pre sledovanie trojrozmerného obsahu sú v príslušenstve 3D okuliare bez batérií s možnosťou použitia klipu na pripevnenie k dioptrickým okuliarom. Galéria 3D World obsahuje širokú ponuku 3D filmov, televízor však nezabúda ani na dvojrozmerné záznamy. Nová technológia LG prevodu 2D obrazu na 3D je vysoko pokročilá a zabezpečí väčšiu priestorovú hĺbku i hladký obraz. Užívateľov poteší aj funkcia Smart Share, pomocou ktorej si môžu užívať obsah uložený v iných digitálnych zariadeniach, akými sú napríklad počítače, smartfóny alebo tablety.

Produkty v akcii

Zobrazujeme 0 výsledkov Použite filter pre spresnenie požiadaviek.