PS Power Audio Activ BKK B86 čierny


Párty reproduktor, Farba čierna, 2 × reproduktor, Typ reproduktora: 1 - pásmový, RMS výkon: 20 W, Typ média: Micro SDHC, Bluetooth, FM rádio, USB port, AUX vstup, Slot pre pamäťovú kartu, Kompatibilné pamäťové karty: micro SD, Vstup pre externý mikrofón, Vstavaný displej, Typ batérie: Li-Ion, Kapacita batérie: 3000 mAh. Viac info


Cena 59,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 1,20 € Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Multifunkčný párty reproduktor PS Power Audio Activ BKK B86 v čiernej farbe ponúka vstavanú 3 000 mAh batériu, Bluetooth, integrované osvetlenie, FM rádio či bezdrôtový mikrofón pre tú pravú karaoke zábavu.

Multifunkčný párty reproduktor PS Power Audio Activ BKK B86

  • Vysoká kvalita – Výrobok sa vyznačuje dlhou životnosťou a spoľahlivosťou a je vyrobený z kvalitných komponentov. 

  • Napájanie z batérie – Zariadenie je vybavené vstavanou 3 000 mAh batériou. To znamená, že s týmto reproduktorom si môžete vychutnať svoju obľúbenú hudbu celé hodiny bez nabíjania. 

  • Sada obsahuje mikrofón - Výsledkom je prenos zvuku do reproduktora, čím sa reproduktor premení na mobilný karaoke prítroj. 

  • Náladové podsvietenie – Vďaka vstavanému osvetleniu zapôsobí reproduktor na všetkých hostí originálnymi vizuálnymi efektmi. Zmeňte náladu vďaka vstavanému farebnému osvetleniu, ktoré v kombinácii s hudbou poskytne nezabudnuteľný zážitok. 

  • Zoberte si hudbu so sebou – Vstavaný Bluetooth umožňuje prehrávať hudbu priamo z telefónu. Vďaka vstavanej batérii je ideálny na hranie vonku, pretože vám umožní prehrávať hudbu bez nutnosti pripojenia k elektrickej sieti. Disponuje tiež displejom, ktorý vám pomôže používať vstavaný prehrávač. Navyše USB vstup umožní aj nabíjanie externých mobilných zariadení, ako sú smartfóny alebo tablety.

  • Integrovaná rukoväť – Veľké rozmery reproduktora neznamenajú, že je ťažký na prepravu. Integrovaná rukoväť umožňuje pevné uchytenie, čo umožňuje ľahkú prepravu zariadenia. 

  • FM rádio – Zariadenie je veľmi flexibilné a univerzálne a dokonale sa prispôsobí potrebám užívateľa. Vstavaný FM tuner poskytne prístup k rozhlasovým staniciam cez reproduktor. 

  • Diaľkové ovládanie – Sada obsahuje aj diaľkové ovládanie, ktoré umožňuje ovládať dôležité funkcie na diaľku. Vďaka nemu nemusíte zakaždým chodiť k reproduktoru, aby ste zmenili hlasitosť alebo vybrali skladbu.

  • Podpora pre externé zariadenia – Zariadenie disponuje vstupom Aux-In, vstupom USB-A a čítačkou kariet microSD, ktoré vám umožnia pripojiť pripojiť externé zariadenia káblovým spôsobom alebo prehrávať hudbu z pamäťových zariadení

  • Bluetooth pripojenie – Systém Bluetooth použitý v zariadení umožňuje bezdrôtové pripojenie k inému zariadeniu a streamovanie hudby priamo do reproduktora. V priebehu chvíľky spárujete telefón s reproduktorom a naplníte okolie svojou obľúbenou hudbou.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Nie
Bluetooth Áno
RMS výkon 20 W
Vstup pre externý mikrofón Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií PS Power Audio Activ BKK B86 čierny

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami