Dishonored: Death of the Outsider - PS4 hra

Cena:
9,99 €

Pôvodná cena 28,99 €
Späť na NAY Extra kartu 0,20 €

POPIS PRODUKTU

Hra na PS4 Dishonored: Death of Outsider od štúdií Arkane predstavuje samostatne spustiteľné rozšírenie hry Dishonored 2 odohrávajúce sa chronologicky po nej. Hlavnou hrdinkou je nájomná vrahyňa Billie Lurk alias Meagan Foster, ktorá spolčená so známym mentorom Daudom má jediný cieľ. Zabiť Outsidera, božské stvorenie, ktoré je považované za strojcu najhrozivejších praktík impéria. Rozšírenie stavia na grafickom prevedení a hernom štýle predchodcu, čiže sa môžete tešiť na pohlcujúci dej, brutálne boje a skvelý dizajn prostredia.

Zobraziť celý popis

  • Výpredaj − 66 %

Služby k produktu

  • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

    Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

  • NAY Extra klub NAY Extra klub

    S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

  • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

    Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Smrť Outsiderovi

V hre Dishonored: Death of Outsider sa ocitnete v koži jednej z najznámejších vrahov v Dunwalle, Bilie Lurk. Tá sa spojí so svojim mentorom Daudom, aby spoločne uskutočnili najväčšiu vraždu. Ako zo samotného titulu vyplýva pôjde o vraždu Outsidera, no neznamené to, že sa im to aj podarí. Outsider je v ich očiach zdrojom všetkých nečestných krokov impéria. Aby ste na svojej ceste odhalili jeho pôvod a nadobro ho zničili budete musieť odolávať nástraham, starým nepriateľom a robiť ťažké rozhodnutia.

Noví nepriatelia

Aby ste odhalili Outsiderove tajomstvo budete sa musieť vydať hlboko do Karnaky. Počas vašej akčnej výpravy budete čeliť starým i celkom novým nepriateľom. Kvôli získaniu informácii preniknete do podzemných bojových klubov a kultúr čiernej mágie. Čaká vás boj s neúprosnými sestrami z Oracular rádu, či konflikt s vojakmi vyzbrojenými vylepšenými zbraňami a schopnosťami. Vďaka kombinácií deja a vťahujúceho obrazu sa ocitnete priamo v centre akčného diania.

Skutočný zážitok

Unikátny vizuálny štýl je vhodný pre každého, či už nováčika, alebo skúseného hráča, ktorý už má nie jeden akčný herný titul za sebou. Vývojári z Arkane Studios vybavili hru detailnou kvalitou obrazu, vďaka ktorej vás príbeh strhne a vy budete prežívať každý moment deja spolu s hlavnými protagonistami. Ak už budete mať pozbieraných dostatok schopností a skúsenosti máte možnosť zahrať si hru v móde Original Game Plus (OG+).

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Médium: BLU-RAY
Platforma: PlayStation 4
Typ hry: RPG
Lokalizácia: anglická

Ďalšie vlastnosti

Značka: Bethesda
Médium: BLU-RAY
Platforma: PlayStation 4
Typ hry: RPG
Vekové obmedzenie: 18+
Závadnosť obsahu: Násilie
Lokalizácia: anglická

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 135 mm
Výška: 170 mm
Hmotnosť: 16 g
Hĺbka: 15 mm

Ďalšie parametre

VR hra: Ne
PlayLink: Ne

Ostatné

Kód produktu: 5055856415787

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore