EA Sports UFC 2 - hra pre PS4

Médium: BLU-RAY, Platforma: PlayStation 4, Typ hry: Športové, Lokalizácia: anglická,

  • Sledovať zmeny
  • Do obľúbených
  • Vytlačiť

Popis produktu

EA SPORTS ™ UFC® 2 prináša vylepšené stvárnenie postáv a ich animácie, pridáva úplne nový systém Knockout Physics či autentickej herné prvky a znovu pozýva všetkých bojovníkov, aby vstúpili do klietky a zažili realistické pocity zo zakončenia duelu.

K.O.

Nový revolučný systém starajúci sa o fyzikálno autentickej knokaut a reakcie po zásahu. Pripravte sa na tvrdšie a realistickejšie knokaut ako kedykoľvek predtým. Každý knokaut je teraz jedinečný, čo prispieva k zážitku zo zakončenia duelu.

Dynamické chvaty

Prvýkrát v histórii série MMA zažijete slobodu nezávislého ovládania bojovníka vo všetkých situáciách. Súbežná interakcie dvoch bojovníkov na zemi podporuje väčšiu rozmanitosť a schopnosť reakcie.

S Rondou do finále

Svoju kariéru máte vo vlastných rukách, nech už bude vaším cieľom stať sa najlepším bojovníkom planéty bez ohľadu na váhovú kategóriu, alebo byť prvý bojovníčkou uvedenou do Siene slávy UFC. Vôbec prvýkrát v histórii série UFC si môžete v režime kariéry vytvoriť bojovníčku a doviesť ju až na samotný vrchol.

Vytvorte si bojovníka

Úprava postáv v EA SPORTS UFC 2 sa vďaka nástroju Fighter Creation posúva na novú úroveň, či už sa jedná o tvarovanie tváre, úpravu tetovanie, alebo premiérovú možnosť vytvorenia bojovnic.Hráči si tiež môžu upraviť svoj vlastný GameFace, než sa vydajú do Octagon.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Médium BLU-RAY
Platforma PlayStation 4
Typ hry Športové
Lokalizácia anglická

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií EA Sports UFC 2 - hra pre PS4

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené