PS4 - MINECRAFT

Cena:
24,99 €

Späť na NAY Extra kartu 0,50 €

POPIS PRODUKTU

Budovateľská hra, ktorá si získala milióny priaznivcov po celom svete, Minecraft, teraz prichádza s ešte väčším svetom, ktorý je plnšou možnosťou na konzolu PlayStation 4 a tak prináša aj lepšie ovládanie, ktoré je s ňom neodmysliteľne spojené. Základ hry sa ale nemení a je daný tak ako to majú hráči radi, teda budujete svoj vysnívaný svet a kopaním získavate suroviny ukryté hlboko v horách. So svojim vlastným domom sa chránite pred príšerami, ktoré prichádzajú v noci, okrem pavúkov a zombie aj obávaní Creeperi, čím hra dostáva aj určitú dejovosť a lineárnosť.

Zobraziť celý popis

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Zobrazit všetky služby pre produkt

Hore

Popis produktu

Zaujímavá zábava

Slávny herný titul Minecraft, ktorý si už po celom svete zaobstaralo stotisíce hráčov nezaostáva za dobou a prichádza aj na hernú konzolu PlayStation 4. Takto si v kockovom 3D svete, ktorý je ešte ďaleko rozsiahlejší dokážete postaviť viacero typov stavieb a celkovo sa vám naskytuje viacero možností akými môžete viesť hru. Dokážete teda vytvoriť čokoľvek si predstavíte, len stačí na to trochu predstavivosti a znalostí pri tejto budovateľskej hre. Dajte si však pozor, aby ste pri svojom stavaní a dobíjaní mali postavený svoj prístrešok, kým padne noc a prídu hrôzy s ňou spojené.

Zaujímavá zábava - PS4 - MINECRAFT

Možnosti

Vystavajte si tu váš vysnený svet s ktorým sa budete môcť prezentovať aj pred ostatnými hráčmi, keď ho dovediete do dokonalosti. Pátrajte po pokladoch a surovinách, ktoré sú ukryté hlboko v zemi alebo v skalách, aby ste zlepšili svoje možnosti na stavanie alebo si zriaďte rozsiahle polia, ktoré budete obrábať.

Možnosti - PS4 - MINECRAFT

Deň a noc

Dajte si však pozor, aby ste väčšinu svojej práce stihli počas dňa, kým vás sprevádzajú postavičky v podobe zvieratiek. Keď však príde noc, prichádzajú pavúky, zombie alebo kostlivci, ktorý vás ohrozujú a najväčší a najikonickejší nepriateľ Creeper, pred ktorým nie je iného úniku ako v svojej vlastnej pevnosti či doma, takže ak s príchodom noci nie ste skrytý, značne sa vám znižujú možnosti prežitia.

Deň a noc - PS4 - MINECRAFT

Hrateľnosť

Ovládanie je prispôsobené ovládaču z novej generácie konzoly PS a tak je maximálne pohodlné a príjemné. Hrať tu nemusíte len sami, pretože obrazovka sa dá rozdeliť medzi štyroch hráčov, ktorý spoločne zdieľajú hru. Ak sa rozhodnete s konzolou pripojiť k internetu, tak môžete hrať dokonca hru až ôsmich hráčov a tak zvýšiť svoje možnosti.

Hrateľnosť - PS4 - MINECRAFT

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Platforma: PlayStation 4

Ďalšie vlastnosti

Značka: Sony
Platforma: PlayStation 4
Vekové obmedzenie: 7+

Ostatné

Kód produktu: PS719440215

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore