Služby k produktu

  • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

    Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

  • NAY Extra klub NAY Extra klub

    S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

  • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

    Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Vybudujte vlastnú hru

Užite si hranie hry podľa vašich predstáv a budujte kariéru v zápasoch NBA. Ovládnite ihrisko v režime Thy Playground Park alebo prejdite obchody a ďalšie miesta v novom otvorenom prostredí. Vylepšený MyPlayer, systém správania a veľký výber postav, hráčov NBA a ešte viac. Vylepšený režim draftov vás postaví pred výzvu zostaviť najlepší možní 5-členný tím z balíčkov, ktoré pred každý kolom otvoríte. Bojujte aj s ostatným užívateľmi o postup, ktorý vám zistí lepšie odmeny.

Cesta k 99

Táto športová hra odmeňuje užívateľov za zlepšenie v ich celkovom hodnotení MyPLAYER bez ohľadu na režimy, s ktorými hráte. Jednotný systém odznakov naprieč Pro-Am, Park a kariérou v NBA režime MyCareer, kombinácia vašich atribútov, animácií a odznakov definuje váš herný štýl na vašej ceste k celkovému hodnoteniu. Vylepšený systém pohybu aj ovládania hráčov vás privedú na novú úroveň, ktorá sa približuje k realite. Dynamicky vytvára animácie, ktoré maximalizujú zážitok z hry.

Aktualizovaná tvorba hráčov

Spolu s MyPLAYER si vytvoríte hráčov podľa vašich predstáv, či už naskenujete svoju tvár pomocou mobilnej aplikácie MyNBA2K18 alebo sa odhodláte k vlastnej tvorbe pomocou prednastavených možností. Účesy boli obohatené o radu nových variant a telesná hmotnosť a výška sú teraz presnejšie stvárnené, aby vášmu hráčovi zaistili unikátny vzhľad. Vďaka vylepšenému ukazovateľu streľby, ktorý využíva viac bodov spätnej väzby a zaisťuje presnejšie načasovanie pre konzistentnejšie strely.

Váš tím, vaša hra

Vytvorte tím s obmedzeným príjmom a súťažte s ostatnými užívateľmi podobných schopností v novom sezónnom režime. Financie je potrebné rozdeliť medzi 13 hráčov, ktorých musíte vyberať strategicky. V každom kole vám budú na základe vášho výkonu udelené odmeny, takže je potrebné si dať záležať na každej hre. Odohrajte všetkých 30 naplánovaných hier s 30 tímami NBA. Behom 900 unikátnych väzieb vytvorených podľa plánu sezóny získavate body a odmeny pre MyTEAM. Zbierajte karty hráčov, na ktorých nájdete súčasné aj minulú hviezdy NBA, súťaže v rôznych online aj offline režimoch. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Médium: BLU-RAY
Platforma: PlayStation 4
Typ hry: Športové
Lokalizácia: anglická

Ďalšie vlastnosti

Značka: 2k sports
Médium: BLU-RAY
Platforma: PlayStation 4
Typ hry: Športové
Vekové obmedzenie: 3+
Lokalizácia: anglická

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 135 mm
Výška: 170 mm
Hmotnosť: 16 g
Hĺbka: 15 mm

Obsah balenia

Tlačený manuál: Áno

Ostatné

Kód produktu: 5026555423298

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore