The Order 1886 - PS4

Cena:
15,99 €

Pôvodná cena 69,90 €
Späť na NAY Extra kartu 0,32 €

POPIS PRODUKTU

The Order: 1886 je akčná hra, ktorú dostanete jedine pre PlayStation 4. Odohráva sa v minulej ére, kedy sú už pokročilé technológie, ktoré sa využívajú v boji proti mocnému nepriateľovi. Hlavým hrdinom je rytier Galahad, ostrelovač, ktorý sa so svojou partiou snaží zmeniť sled dejín.

Zobraziť celý popis

 • Výpredaj − 77 %

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Zobrazit všetky služby pre produkt

Hore

Popis produktu

The Order: 1886 sa odohráva v alternatívnej histórii v Londýne, kde sa starý poriadok rytierov snaží držať celý svet v bezpečí pred návalom monštier, ktorí sú kombináciou zvierat a človeka. V histórii hry, okolo siedmeho alebo ôsmeho storočia, malý počet ľudí získava zvieracie vlastnosti. Väčšina ľudí sa bálo tejto polovice plemien a tak vypukla vojna. Monštrám dáva ich sila zvierat prevahu v storočiach konfliktov.O niekoľko storočí neskôr, ľudstvo nájde novú nádej u kráľa Artuša a rytierov okrúhleho stola. Kráľ Arthur a jeho rovnako zmýšľajúci rytieri začnú boj, ale Arthur čoskoro zistí, že je to prehraná bitka. Prostredníctvom tajomného prelomu osudu rytieri objavovujú Čiernu Vodu, mystickú kvapalinu, ktorá významne rozširuje životy a dáva im pozoruhodné liečivé schopnosti. Aj cez túto novú výhodu, monštrá naďalej vyhrávajú bitku po bitke, až do priemyselnej revolúcie, ktorá zmení dej. Vynálezcovia ďaleko predbehli svoju dobu, vynájdu technológie, ako je tepelné zobrazovanie, či bezdrôtové komunikácie. Nové zbrane chrlia elektrinu, zapaľujú mraky roztaveného kovu na vrchole nepriateľov.Do roku 1886, vojna stále pokračuje. Nová hrozba sa začne v podobe nižších tried búriť proti bohatým a spoločenskému poriadku. Hra má štyroch hlavných hrdinov z rovnakej čaty, ktorý každý má krstné meno, a prijaté meno jedného z pôvodných rytierov. Najstarší je Sebastian Malory, druhý nesie meno sira Percivala, a potomok Thomas Malory, ktorý v roku 1400 písal Artušovu smrť. Blízky priateľ Grayson, ktorý je jeden z najlepších rytierov v histórii The Order.


 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Médium: BLU-RAY
Platforma: PlayStation 4
Typ hry: Akčné
Lokalizácia: anglická

Ďalšie vlastnosti

Značka: Playstation
Médium: BLU-RAY
Platforma: PlayStation 4
Typ hry: Akčné
Vekové obmedzenie: 18+
Závadnosť obsahu: Násilie
Lokalizácia: anglická

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 135 mm
Výška: 170 mm
Hĺbka: 15 mm

Ďalšie parametre

VR hra: Ne
PlayLink: Ne

Ostatné

Kód produktu: PS719284994

Všetky parametre

Hore

Recenzie

Hodnotenia zákazníkov

90%
Perfektný

Všetky hodnotenia (2)

super

 • super
 • super

Je to viac filmová hra ako akčná. V niektorých kapitolách si moc nezahrajete pretože tam sú len scény. Ale ak máte radi "filmové hry" tak to bude pre Vás.

 • jednoduchosť ovládania

Zbaliť hodnotenia

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore