QNAP TS-230 modré NAS

Frekvencia procesora: 1.4 GHz, Počet USB 2.0 portov: 1, LAN: 1, Počet pozícií pre disk: 2, Rýchlosť čítania: 113 MB/s, Veľkosť disku: 3.5 Palec, Podporovaný RAID: RAID 0, RAID 1, Názov procesoru: Realtek RTD1296, Podporovaný formát disku: 3,5 palca Viac info

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Dátové úložisko NAS QNAP TS-230 vo svetlo modrej farbe predstavuje centrum úložného priestoru pre vašu domácnosť či kanceláriu. Jednoducho získate prístup ku médiám a súborom zo všetkých pripojených zariadení a následne ich zdieľať. Vo vnútri má k dispozícii priestor pre dva 2,5‘‘ alebo 3,5‘‘ disky HDD alebo SSD. O spoľahlivý chod zariadenia sa postará procesor Realtek RTD1296 quad-core s frekvenciou 1.4GHz a operačná pamäť RAM o veľkosti 2GB. Pre pripojenie ponúka rozhranie RJ-45 LAN, USB 2.0 a USB 3.0. Rýchlosť čítania a zápisu tvorí 113 Mbps. Podporuje VPN, DLNA, IP kamery, RAID, DNS server, mail server a ďalšie praktické funkcie pre správu dát a ich zabezpečenie.

Elegantný a štýlový dizajn robí moderný život jednoduchým a zábavným

Minimalistický a tenký systém NAS QNAP TS-230 je zdobený svetlou modrou farbou a hodí sa kamkoľvek do vašej domácnosti. Vďaka jedinečnému dizajnu bez použitia nástrojov je QNAP TS-230 také ľahké na montáž, že nepotrebuje ani skrutkovač! Nechajte QNAP TS-230 aby bol vaším novým spoločníkom pre začatie inteligentného a zábavného životného štýlu. 8 cm ložiskový ventilátor HDB typu Sintetico sa používa ako chladiaci ventilátor na udržanie vysokého prietoku vzduchu pri súčasnom vytváraní nízkej hladiny hluku, čím zaisťuje lepšie chladenie QNAP TS-230, aby sa zabezpečila stála prevádzka systému.

Kompaktný NAS s bohatými funkciami pre domáce i bežné použitie

QNAP TS-230 je vybavený štvorjadrovým procesorom Realtek RTD1296 s taktom 1,4 GHz a vstavanou 2 GB DDR4 RAM pre stretnutia s osobnými a domácimi aplikáciami NAS. QNAP TS-230 je vybavený sieťovým portom 1 Gigabit Ethernet a podporou diskových jednotiek SATA 6 Gb/s. Poskytuje výkon prenosu dát až 113 Mb/s. Ak sa rozhodnete šifrovať súbory pomocou šifrovania AES-256, výkon je stále pôsobivých 113 Mb/s - zabezpečenie dátových prenosov bez zníženia výkonu. Môžete tiež nainštalovať SSD pre medzipamäť SSD na zvýšenie výkonu aplikácií náročných na IOPS.

Tipy na produktívnejší pracovný deň

QNAP TS-230 poskytuje inteligentné riešenie NAS pre profesionálnu správu súborov integráciou bohatých aplikácií na ukladanie, synchronizáciu, vyhľadávanie a archiváciu súborov. Môžete ľahko získať prístup k súborom na rôznych zariadeniach (vrátane úložiska USB a mobilných telefónov), okamžite synchronizovať súbory so zariadeniami priateľov alebo kolegov, rýchlo vyhľadať konkrétne súbory a automaticky usporiadať vaše dokumenty a mediálne súbory. QNAP TS-230 vám pomôže ušetriť čas a zároveň je efektívnejší a produktívnejší.

Svoje dáta si vždy nezabudnite zálohovať

QNAP TS-230 poskytuje flexibilné riešenie zálohovania a zotavenia po katastrofe a podporuje snímky, ktoré kedykoľvek zaznamenávajú stav systému a údaje. Údaje môžete kedykoľvek jednoducho obnoviť späť do ľubovoľného okamihu pomocou snímok alebo záložných súborov.Pripojte sa k NAS ľahko a bezpečne pomocou myQNAPcloud

Nech ste kdekoľvek, myQNAPcloud vám umožní byť vždy doma pripojení k QNAP TS-230 cez internet pomocou jedinečného názvu domény. Prístup, správa a zdieľanie údajov NAS sa stáva ľahkým a pohodlným, pretože sa nemusíte obávať zložitých smerovacích prostredí. MyQNAPcloud tiež posilňuje heslá na certifikátoch SSL na 2 048 bitov, čo zaisťuje bezpečnosť služby vzdialeného prístupu.

Chráňte svoje dáta pomocou vyššej bezpečnosti

QNAP TS-230 je nabitý komplexnými bezpečnostnými funkciami, aby boli vaše dáta v bezpečí.

  • Security Counselor: Bezpečnostný portál pre QNAP TS-230 na kontrolu slabých stránok a ponúkanie odporúčaní na zvýšenie bezpečnosti NAS. Integruje tiež antivírusový a antivírusový skenovací softvér.
  • Blokovanie IP: Prevádzkuje automatické blokovanie IP podozrivých adries IP na základe zásad. Môžete tiež zablokovať konkrétne adresy IP, aby ste posilnili zabezpečenie systému a znížili riziko škodlivých útokov cez internet.
  • Dvojstupňové overenie: Po aktivácii musí každý, kto sa prihlási do QNAP TS-230, zadať po svojom užívateľskom mene a hesle jednorazový overovací kód.
  • Notification Center: Konsoliduje systémové protokoly a oznámenia všetkých aplikácií NAS, čo uľahčuje plynulú a ľahkú správu NAS. Môžete dostávať oznámenia prostredníctvom e-mailov, SMS, okamžitých správ a oznámení push (prostredníctvom mobilnej aplikácie Qmanager a webových prehľadávačov).

  • Qfile vám umožňuje prístup k súborom NAS kedykoľvek a kdekoľvek, takže môžete navždy upustiť od USB flash diskov a sťahovať súbory do svojich mobilných zariadení na čítanie offline.
  • Môžete vzdialene monitorovať stav systému, vypínať alebo reštartovať NAS, pozastaviť alebo spustiť úlohy sťahovania a zálohovania. Qmanager robí správu viacerých systémov NAS bezproblémovou.
  • Či už zdieľate fotografie s rodinou alebo spolupracujete s kolegami, Qsync Pro synchronizuje súbory rýchlo a bez námahy naprieč rôznymi platformami a rôznymi zariadeniami a umožňuje tak ľahkú synchronizáciu súborov.
  • Prezerajte, organizujte a zdieľajte fotografie uložené na NAS voľne. Fotografie môžete tiež rýchlo nájsť pomocou prispôsobených značiek, osôb, dátumov a názvov.
  • Okamžite vyhľadajte súbory na NAS. Hľadajte počas písania, pomocou podmienok hľadania rýchlo vyhľadajte požadované súbory a po vyhľadaní ich zobrazte.
  • Pripojte sa k svojmu NAS prostredníctvom VPN z mobilného zariadenia pomocou protokolov QBelt, PPTP, OpenVPN, L2TP. Je to bezpečné a ľahké.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Frekvencia procesora 1.4 GHz
Počet USB 2.0 portov 1
LAN 1
Počet pozícií pre disk 2
Rýchlosť čítania 113 MB/s
Veľkosť disku 3.5 Palec
Podporovaný RAID RAID 0, RAID 1
Názov procesoru Realtek RTD1296
Podporovaný formát disku 3,5 palca

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií QNAP TS-230 modré NAS

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené