Razer BlackWidow Lite RZ03-02640700-R3M1 biela

Cena:
99,90 €

Späť na NAY Extra kartu 2,00 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Špičková herná klávesnica Razer BlackWidow Lite Mercury bola vytvorená na profesionálne aj amatérske hranie. Disponuje mechanickými spínačmi Razer Orange so životnosťou až 80 miliónov stlačení, ktoré zároveň zabezpečujú veľmi tichú, pohodlnú a presnú prácu. Klávesy je možné plne programovať makro funkciami. Sú vybavené bielym LED podsvietením s možnosťou nastavenie jasu a anglickou lokalizáciu. Nechýbajú funkcie Razer Synapse, Anti-ghosting, technológia Instant Trigger či možnosť herného režimu. Ultrapolling predstavuje 1000Hz. Na pripojenie využíva odnímateľný kábel s USB rozhraním. Je v štýlovej bielej farbe.

Zobraziť celý popis

  • Výpredaj
  • Doprava zadarmo
Popis produktu

Premyslené spracovanie

Vychutnáte si sladké uspokojenie z víťazstva vďaka veľmi prestížnemu bielu dizajnu klávesnice. Spoločnosť Razer vytvorila špeciálnu hernú klávesnicu Razer BlackWidow Lite Mercury v US prevedení. Zaručuje maximálne pohodlie pri hraní vďaka jej výbave a kompaktných rozmerov. Má štýlové biele LED podsvietenie, ktoré vás udržiava v sústredenosti a produktivite aj v neskorých nočných hodinách. Aby vás podsvietenie nerušilo, disponuje možnosťou nastavenia jasu vďaka čomu bude váš herný zážitok záživnejší. Pripojenie zabezpečuje odnímateľný USB kábel. 

O krok vpred pred ostatnými hráčmi

Mechanické spínače Razer Orange so životnosťou až 80 miliónov stlačení robia klávesnicu mimoriadne kvalitnú a odolnú. Sú ideálne pre rýchle písanie a náročné herné súboje. Keď chcete byť o krok vpred pred ostatnými hráčmi môžete využiť programovateľné klávesy tejto hernej mašiny. Klávesnica má vstavanú pamäť, na ktorú si môžte uložiť preferovanú konfiguráciu a tú použiť na akomkoľvek počítači.

Špičkové technológie

Razer BlackWidow podporuje Razer Synapse 3, čo je intuitívny hardwerovi konfiguračný softvér, ktorý funguje ako mozog. Zabezpečuje programovanie tlačidiel, automatickú synchronizáciu nastavenia na cloud serveri, ktorý umožňuje priradiť makrá, nastaviť skratky a ďalšie. Veľkou prednosťou je podpora funkcie anti-ghosting, vďaka ktorej môžete stlačiť až 10 tlačidiel naraz. 

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Rozhranie: USB
Podsvietenie: Áno
Podporovaný OS: Windows
Typ použitia: herné
Prevedenie: Káblové
Ergonomické prevedenie: Nie
Programovateľné klávesy: Áno
Odolné voči postriekaniu: Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Razer
Prevedenie: Káblové

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 361 mm
Výška: 36 mm
Hmotnosť: 659 g
Hĺbka: 133 mm

Obsah balenia

Obsah balenia: Klávesnica

Konektivita

Rozhranie: USB

Funkcie

Podsvietenie: Áno
Multimediálne klávesy: Nie
Programovateľné klávesy: Áno

Operačný systém

Podporovaný OS: Windows

Klávesnica

Typ použitia: herné

Ergonómia

Ergonomické prevedenie: Nie

Dizajn

Odolné voči postriekaniu: Nie

Ostatné

Kód produktu: RZ03-02640700-R3M1

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore