Razer BlackWidow Lite Stormtrooper Edition RZ03-02640800-R3M1 biela

Cena:
109,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 2,18 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Špičková herná klávesnica Razer BlackWidow Lite prichádza v limitovanej edícii Stormtrooper Edition v bielom prevedení, vďaka ktorej očarí všetkých fanúšikov celosvetovo známych Star Wars. Oceníte nie len jej dizajn ale aj špičkové komponenty, ktorými je vybavená. Disponuje mechanickými klávesmi Razer Orange, ktoré zaistia nesmierne tiché hranie s dokonalou odozvou 1ms. Zaujme vás aj biele LED podsvietenie individuálne pre každý kláves, ale ak by vám podsvietenie nevyhovovalo, tak sa dá úplne vypnúť. Pre dokonalý herný výsledok je vybavená špičkovými technológiami 1000Hz Ultrapolling, instant trigger a 10-key rollover anti-ghosting. Klávesnica má kompaktné prevedenie upriamené na hru bez nummerickej časti s US lokalizáciou. Pripojenie zabezpečuje odpojiteľný opletený USB kábel.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

Limitovaný dizajn

Vychutnáte si sladké uspokojenie z víťazstva vďaka veľmi prestížnemu bielemu dizajnu klávesnice s kopou kvalitných komponentov. Spoločnosť Razer vytvorila špeciálnu hernú klávesnicu Razer BlackWidow Lite Stormtrooper Edition, ktorá je ako stvorená pre všetkých milovníkov obľúbených Star Wars. Má štýlové biele LED podsvietenie, ktoré vás udržiava v sústredenosti a produktivite aj v neskorých nočných hodinách. Aby vás podsvietenie nerušilo, disponuje možnosťou nastavenia jasu vďaka čomu bude váš herný zážitok záživnejší. Pripojenie zabezpečuje odnímateľný USB kábel. Zaručuje maximálne pohodlie pri hraní vďaka jej kompaktných rozmerov bez numerickej časti. 

O krok vpred pred ostatnými hráčmi

Mechanické spínače Razer Orange so životnosťou až 80 miliónov stlačení robia klávesnicu mimoriadne kvalitnú a odolnú. Sú ideálne pre rýchle písanie a náročné herné súboje. Keď chcete byť o krok vpred pred ostatnými hráčmi môžete využiť programovateľné klávesy tejto hernej mašiny. Klávesnica má vstavanú pamäť, na ktorú si môžte uložiť preferovanú konfiguráciu a tú použiť na akomkoľvek počítači.

Špičkové technológie

Razer BlackWidow podporuje Razer Synapse, čo je intuitívny hardwerovi konfiguračný softvér, ktorý funguje ako mozog. Zabezpečuje programovanie tlačidiel, automatickú synchronizáciu nastavenia na cloud serveri, ktorý umožňuje priradiť makrá, nastaviť skratky a ďalšie. Veľkou prednosťou je podpora funkcie anti-ghosting, vďaka ktorej môžete stlačiť až 10 tlačidiel naraz. Za zmienku stoí aj technológia Instant trigger

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Rozhranie: USB
Podsvietenie: Áno
Podporovaný OS: Windows
Typ použitia: herné
Prevedenie: Káblové
Ergonomické prevedenie: Nie
Programovateľné klávesy: Áno
Odolné voči postriekaniu: Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Razer
Prevedenie: Káblové

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 450 mm
Výška: 20 mm
Hmotnosť: 1200 g
Hĺbka: 180 mm

Konektivita

Rozhranie: USB

Funkcie

Podsvietenie: Áno
Multimediálne klávesy: Nie
Programovateľné klávesy: Áno

Operačný systém

Podporovaný OS: Windows

Klávesnica

Typ použitia: herné

Ergonómia

Ergonomické prevedenie: Nie

Dizajn

Odolné voči postriekaniu: Nie

Ostatné

Kód produktu: RZ03-02640800-R3M1

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore