Razer BlackWidow V3 Quartz Edition US Razer Green ružová

  • Doprava zadarmo

Rozhranie: USB, Podsvietenie: Áno, Podporovaný OS: Windows, Typ použitia: herné, Prevedenie: Káblové, Ergonomické prevedenie: Nie, Programovateľné klávesy: Áno,


Cena 159,00 €

3,18 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Herná klávesnica Razer BlackWidow V3 v Quartz edícii s hliníkovou konštrukciou je vybavená RGB podsvietením Razer Chroma, mechanickými spínačmi Razer Green s výdržou 80 miliónov stlačení, programovateľnými klávesmi Doubleshot ABS s US lokalizáciou, multifunkčným kolieskom, ovládačom médií, herným režimom, funkciou N-key rollover, vstavanou pamäťou pre 5 profilov aj odpojiteľnou opierkou zápästia. Klávesnicu si prispôsobíte podľa vašich požiadaviek v softvéri Razer Synapse 3. Pripojenie k počítaču zabezpečí kábel s USB konektorom.

Hliníková konštrukcia

Herná klávesnica Razer BlackWidow V3 v Quartz edícií má hliníkovú konštrukciu a je dostatočne silná na to, aby vydržala dlhé hodiny intenzívneho používania.

Mechanické spínače Razer Green

Mechanické spínače Razer Green s výdržou 80 miliónov stlačení disponujú zvukovým cvaknutím a hmatovým nárazom. Ich transparentné vyhotovenie ponúkne jasnejšie RGB podsvietenie Razer Chroma s dynamickými efektmi.

Klávesy Doubleshot ABS

Klávesy Doubleshot ABS sú vyrobené z dvoch vrstiev plastu spojených dohromady, čím je zabezpečená mimoriadna odolnosť pri používaní.

Užitočná výbava

Multifunkčné koliesko a ovládač médií môžete naprogramovať tak, aby ste mohli pozastaviť alebo spustiť prehrávanie a dolaďovať jas aj hlasitosť. Pri dlhodobom hraní sa budete cítiť menej unavený vďaka odpojiteľnej opierke zápästia. Drážky umiestnené na spodnej strane vám umožnia úhľadné uloženie kábla a jeho vysunutie ľubovoľným smerom.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Rozhranie USB
Podsvietenie Áno
Podporovaný OS Windows
Typ použitia herné
Prevedenie Káblové
Ergonomické prevedenie Nie
Programovateľné klávesy Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Razer BlackWidow V3 Quartz Edition US Razer Green ružová

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené