Razer Hammerhead True Wireless Mercury Edition

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 23 %

Zabudovaný mikrofón: Áno, Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000 Hz, Citlivosť: 91 dB, Impedancia: 32 ohm, Štýl nosenia: do uší, Výdrž batérie: 16 hod., Typ headsetu: profesionálne, Bezdrôtové: Áno,


Cena 99,90 €

Zľava 23 % z pôvodnej ceny: 129,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 2,00 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Popis produktu

Bezdrôtové slúchadlá Razer Hammerhead True Wireless zaujmú štýlovým bielym prevedením Mercury Edition. Disponujú vyladenými neodymovovými meničmi s priemerom 13 mm, ktoré poskytujú frekvenčný rozsah 20-20 000 Hz, impedanciou v hodnote 32 Ohm a citlivosťou 91 ± 3 dB Sú ako stvorené pre väčšinu aktivít, vďaka certifikácii IPX4 totiž odolávajú vode. K zariadeniam sa pripájajú prostredníctvom technológie Bluetooth 5.0 do vzdialenosti až 10m.

Podmanivý akustický zážitok

Nechajte sa unášať podmanivým zvukom vďaka 13 mm neodymovým meničom, ktoré vám sprostredkujú zvuk s frekvenčným rozsahom 20 - 20 000 Hz. Spolu s impedanciou v hodnote 32 Ohm a citlivosťou 91± 3 dB zabezpečia zvuk bohatý na výrazne výšky a hlboké basové tóny. Slúchadlá boli obdarené špeciálne navrhnutými vnútornými akustickými komorami, ktoré sú optimalizované pre zvýšenie zvučnosti. Pre jednoduchú komunikáciu a streamovanie bol set vybavený integrovaným mikrofónom, ktorý pracuje s frekvenčným rozsahom 300 - 5 000 Hz a citlivosťou -42 dB-SPL.

Odolné prevedenie s certifikáciou IPX4

Elegantné biele prevedenie okamžite upúta pozornosť. Vysoko odolná konštrukcia je zárukou mimoriadnej trvanlivosti a nízkej hmotnosti, vďaka ktorej si ich môžete brávať kdekoľvek so sebou. Zároveň sú ako stvorené pre väčšinu aktivít: do posilňovne či na inú športovú aktivitu. Získali totiž certifikáciu IPX4, pretože odolávajú vode . Môžete si ich so sebou bez problémov vziať na ranný beh v rose, či pri zvýšenej aktivite, kde sa veľmi potíte.

Pohodlné nosenie a jednoduché pripojenie

Na pripojenie ku kompatibilným zariadeniam využíva technológiu Bluetooth 5.0 do vzdialenosti až 10m. Môžete si tak vychutnať počúvanie hudby z mobilných zariadení, sledovaní obľúbených filmov na notebooku či počítači, alebo hraní herných titulov na herných platformách úplne bezdrôtovo po dobu až 4 hodiny a ďalších 12 hodín s nabíjacím krytom. Nabité na 100% sú už za 1,5 hodinu. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Zabudovaný mikrofón Áno
Frekvenčný rozsah (Hz) 20-20000 Hz
Citlivosť 91 dB
Impedancia 32 ohm
Štýl nosenia do uší
Výdrž batérie 16 hod.
Typ headsetu profesionálne
Bezdrôtové Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Razer Hammerhead True Wireless Mercury Edition

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené