Razer Hammerhead True Wireless Pro


Zabudovaný mikrofón: Áno, Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000 Hz, Impedancia: 16 ohm, Štýl nosenia: do uší, Výdrž batérie: 20 hod., Typ headsetu: profesionálne, Bezdrôtové: Áno,


Cena 219,00 €

4,38 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Bezdrôtové slúchadlá do uší Razer Hammerhead True Wireless Pro v čiernej farbe s certifikaciou THX sa vyznačujú komfortným prevedením v čiernej farbe so stupňom ochrany IPX4. O reprodukciu vyváženého zvuku sa postarajú 10 mm meniče s frekvenčným rozsahom 20-20 000 Hz a impedanciou 16 Ω. Vo výbave nechýba 2x mikrofón s funkciou beamforming a hybridný režim pre rušenie okolitého hluku. Na bezdrôtové pripojenie poslúži technológia Bluetooth. V balení sa nachádza taktiež nabíjacie puzdro, USB-C kábel, 6 párov silikónových štupľov a 1 pár penových štupľov Comply tip (M).

Prémiový zvuk

Vychutnajte si s bezdrôtovými in-ear slúchadlami Razer Hammerhead True Wireless Pro jedinečný zvukový zážitok pri počúvaní obľúbenej hudby, športovaní či hraní hier. Vďaka certifikácii THX, hybridnému aktívnemu potlačení okolitého šumu a bezdrôtovému pripojeniu s nízkou latenciou len 60 ms ponúknu krištáľovo čistý a detailný zvuk, ktorý vás pohltí.

Vysoký komfort

S cieľom poskytnúť užívateľovi čo najväčší komfort, boli slúchadlá opatrené dômyselne navrhnutým dizajnom, ktorý dokonale zapadne do uší a netlačí. Pre jednoduché prispôsobenie tvaru sa v balení nachádza 6 párov silikónových štupľov v rôznych veľkostiach. 

Jednoduché ovládanie

Razer Hammerhead True Wireless Pro umožnia praktické a hlavne rýchle ovládanie priamo na tele slúchadla. Jednoduchým dotykom prepnete medzi režimom aktívneho potlačenia hluku a módom Quick Attention Mode, nastavíte hlasitosť hudby či zodvihnete hovor. 

Celodenná výdrž

Zabudovaná batéria poskytne výdrž 4 hodiny používania na jedno nabitie. Na napájania počas dňa poslúži nabíjacie puzdro, ktoré zaistí ďalších 16 hodín výdrže. Spolu je to tak až 20 hodín prehrávania.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Zabudovaný mikrofón Áno
Frekvenčný rozsah (Hz) 20-20000 Hz
Impedancia 16 ohm
Štýl nosenia do uší
Výdrž batérie 20 hod.
Typ headsetu profesionálne
Bezdrôtové Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Razer Hammerhead True Wireless Pro

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené