Razer Huntsman Elite US Linear Optical (Red)


Rozhranie: USB, Podsvietenie: Áno, Podporovaný OS: Windows, Typ použitia: herné, Prevedenie: Káblové, Ergonomické prevedenie: Nie, Programovateľné klávesy: Áno,


Cena 219,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 4,38 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Popis produktu

Herná klávesnica Razer Huntsman Elite je skvelou voľbou pre každého náročného hráča. Disponuje matnou hliníkovou doskou, spínačmi Razer Linear Optical (Red) s výdržou 100 miliónov stlačení a RGB podsvietením, ktoré si upravíte pomocou softvéru Razer Synapse 3. Klávesnica s US lokalizáciou má vo výbave koliesko na ovládanie hlasitosti, štyri tlačidlá pre ovládanie prehrávania, herný režim, anti-ghosting pre 10 naraz stlačených kláves aj vstavanú pamäť, do ktorej uložíte až 5 profilov. Spoľahlivé pripojenie zabezpečuje kábel s USB konektorom. Klávesnica je dodávaná s magneticky odpojiteľnou koženou opierkou rúk.

Kvalitné spracovanie

Razer Huntsman Elite je pokročilá herná klávesnica vybavená modernými prvkami, ktoré vám umožnia byť ešte rýchlejším a presnejším počas hrania svojich obľúbených hier. Vrchná časť klávesnice je vyrobená z jedného kusu matného hliníka. Ku klávesnici tiež dostanete magneticky odpojiteľnú opierku na ruky potiahnutú koženkou. Vďaka tomu získate ešte väčšie pohodlie počas hrania. Spoľahlivé pripojenie zabezpečí opletený kábel s USB konektorom.

Spínače Razer Linear Optical (Red)

Spínače Razer Linear Optical (Red) disponujú výdržou 100 miliónov stlačení. O snímanie stlačenia sa u každého spínača stará svetelný senzor, vďaka ktorému je odozva prakticky okamžitá. Spínač má 1 mm aktivačnú vzdialenosť, tichší chod a na jeho aktiváciu je potrebná 40 g ovládacia sila. Stlačenie klávesy aj vo chvíli, keď ju nestlačíte presne v jej strede, zabezpečí stabilizátor.

RGB podsvietenie a herné profily

Herná klávesnica Razer Huntsman Elite je vybavená kvalitným RGB podsvietením, ktoré ponúkne až 16,8 milióna farieb. Pomocou aplikácie Razer Synapse 3 si osvetlenie prispôsobíte presne podľa svojich požiadaviek celkovo v 38 zónach. Do integrovanej pamäte uložíte až päť profilov.

Digitálny ovládací panel

Skvelým prvkom je digitálny ovládací panel umiestnený v pravom hornom rohu. Skladá sa zo štyroch tlačidiel a jedného otočného kolieska. Tlačidlá sú určené na ovládanie hudby a otočné koliesko na ovládanie hlasitosti. Všetky tieto ovládacie prvky je možné preprogramovať pomocou aplikácie Razer Synapse 3 podľa svojich preferencií.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Rozhranie USB
Podsvietenie Áno
Podporovaný OS Windows
Typ použitia herné
Prevedenie Káblové
Ergonomické prevedenie Nie
Programovateľné klávesy Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Razer Huntsman Elite US Linear Optical (Red)

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené